Bērnu mode Rīgas modes nedēļā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. marts 2018 16:41
1070

28. Rīgas modes nedēļa norisināsies no 19. līdz 23. martam. Rīgas modes nedēļas organizators – Baltijas modes federācija – ir izziņojusi dizainerus, kas šosezon piedalīsies RIGA FASHION WEEK. Ir tapis zināms, ka dalībniekiem ir pievienojušies trīs izcili Latvijas bērnu modes zīmoli – Aristocrat Kids, Paade Mode un Leny Tomy Factory, kuri savas jaunākās kolekcijas izrādīs kopīgā, bērnu modei veltītā, modes skatē.
 
Latvija var lepoties ar daudziem lieliskiem, ievērības cienīgiem un panākumus guvušiem modes dizaineriem un to zīmoliem. Īpašu atzinību ir pelnījuši bērnu modes zīmoli, kas šobrīd strauji apgūst pasaules tirgu. Pateicoties Latvijas bērnu modes zīmolu lieliem panākumiem eksportā, tie tiek augstu vērtēti gan modes ekspertu, gan vecāku, gan arī pašu valkātāju – bērnu starpā daudzās pasaules valstīs.
 
Viens no RIGA FASHION WEEK lepnumiem ir, jau par tradīciju kļuvusī, bērnu modes skate Rīgas modes nedēļas ietvaros, kas pulcē jaunos modeļus, to vecākus, vietējos un starptautiskos medijus, kā arī iepircējus un bērnu modes profesionāļus. Rīgas modes nedēļa bērnu modes zīmoli parāda savas jaunākās kolekcijas, kas ir viennozīmīga iespēja zīmolu tālākai attīstībai.

20180302164027-31750.jpg

Bērnu modes zīmols Aristocrat Kids RIGA FASHION WEEK ietvaros prezentēs kolekciju "Burvju valstība" (angļu val. "Magical Kingdom"), kurā ir iekļautas unikālas, ar roku gleznotas audumu apdrukas. Arī šajā sezonā zīmols ir radījis ar īpašu uzmanību darinātus apģērbus un aksesuārus no kvalitatīvākajiem un smalkākajiem materiāliem. Bērnu luksusa zīmols Aristocrat Kids ir atrodams tādos populāros luksusa preču iepirkšanās galamērķos kā Harrods (Apvienotā Karaliste), Isetan Shinjuku (Japāna), Harvey Nichols Riyadh (Saūda Arābija), Harvey Nichols Doha (Katara) un citos prestižos tirdzniecības centros visā pasaulē. 

20180302164047-56656.jpg 
Paade Mode kolekcija "Labāko draugu klases gadagrāmata" ir kā piedzīvojumiem bagāts ceļojums skolas ikdienā, sākot no mirkļa, kad bērns pirmo reizi atver dienasgrāmatu, un noslēdzot sezonu ar pasakainu ziemas brīvdienu atmosfēru. Bērnu zīmola Paade Mode radītais apģērbs atbilst mūsdienīgu bērnu dzīvesstila prasībām. Paade Mode kolekcijas ir iegādājamās tādās valstīs kā Dienvidkoreja, ASV, Lielbritānija, Honkonga, Itālija, Japāna u.c. Turklāt, no pagājušā gada Paade Mode tērpi ir iegādājami arī prestižajā lielveikalu ķēdē Galeries Lafayette Parīzē un Nicā, Francijā.

 20180302164108-92523.jpg

Jaunā Leny Tomy Factory 2018./2019. gada rudens-ziemas kolekcija "Tuvu kopā" (angļu val."Close Together") ir kā sirsnīgs un pateicības pilns veltījums zīmola nozīmīgajā 10 gadu jubilejā. Šajā laikā zīmols ir kļuvis atpazīstams un iemīļots gan Latvijā, gan ārvalstīs – tā tērpus ir iespējams iegādāties Lielbritānijā, Francijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Itālijā, AAE, Saūdi Arābijā, Katarā, Krievijā, Dienvidkorejā, Japānā, Austrālijā un ASV. Leny Tomy Factory jaunajā kolekcijā jūtama krāšņa, smalka un svinīga atmosfēra. Zīmols Leny Tomy Factory Rīgas modes nedēļā piedalīsies pirmo reizi.
 
2018./2019. gada rudens-ziemas sezonai veltītā RIGA FASHION WEEK norisināsies šī gada 19.-23.martā. Sekojiet jaunumiem www.rfw.lv.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras