Baudot Mossa ogu kokteiļus ādai

Autors: Zase, 2016. gada 2. maijs, 22:08:06
Baudot Mossa ogu kokteiļus ādai

Ar sieviešuklubs.lv gādību testēju Mossa jaunās AGE EXCELLENCE līnijas produktus - 5 minūšu pīlinga masku un krunciņas aizpildošo dienas krēmu.

Pašmāju ražotāja Mossa jaunās sejas kopšanas līnijas AGE EXCELLENCE produkti parezdēti nobriedušai ādai - 45+

Kā es smejos - lieliski piemēroti dāmām labākajos gados :)

20160502211737-49003.jpg

Viens no izmēģinātajiem produktiem un man šķiet pats interesantākais - ir 5 minūšu pīlinga maska. Tā ir maska ar dabīgajām AHA skābēm. Un cik lasīts dažādos medijos - AHA skābes ir viens no maigākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā nolobīt atmirušās šūnas un baltināt ādu (tai skaitā pigmentācijas plankumus, kas nobriedušai ādai gadās diezgan bieži). Maska ne vien attīra ādu, bet to arī sagatavo nākamajiem kopšanas soļiem, uzlabojot citu kosmētisko līdzekļu iedarbību.

Maska ir ļoti maiga un patīkama lietošanā, lai gan, ja uz sejas gadījās kāda brūcīte - maska iekoda (AHA skābes rāda zobus), bet tik uz mazu mirklīti. Pēc maskas āda jūtas attīrīta, gluda un starojoša. Meita, izmēģinājusi pāris reizes, teica, ka tā esot forša un iegādājas savu iepakojumu. Uz iepakojuma maskai atzīmēts, ka ieteicamais vecums lietošanai ir jau no 20 gadu vecuma - tādat droši var padalītes arī ar bērniem :)

Otrs produkts gan piemērots tikai nobriedušai ādai un tas ir krunciņas aizpildošs dienas krēms jeb saukts arī par filleri. Tas ir diezgan trekns krēms, līdz ar to lietošanā ļoti ekonomisks. Krēma sastāvā ir mazi, tik tikko manāmi mirdzumiņi, kas piešķir ādai dzīvīgumu un mirdzumu. Krēma sastāvā ir izslavētā hialuronskābe un plūškoka ekstrakts, kuri cīnās ar ādas novecošanās pazīmēm. Gan nevarētu teikt, ka lietošanas teju 3 nedēļu laikā manītu krunciņu samazināšanos, bet nu domāju, ka kosmētika novecošnos var palēlināt vai aizkavēt, bet jau esošas krunciņas nez vai krēms izglābs :)

Nevarētu gan teikt, ka šis būtu labākais lietotais sejas krēms, bet katrā ziņā krēms kā ikdienas sejas kopšanas līdzeklis ir labs - tikai prasītos mazliet vairāk mitrinošu un mazliet mazāk barojošu.

Viens ļoti nozīmīgs fakts, kas mani iepriecina šajos produktos - tie ir ieguvuši EcoCert dabīgās kosmētikas sertifikātu - līdz ar to kosmētikas sastāvs ir pilnīgi tīrs no visādiem draņķiem: sintētiskajām smaržvielām, sintētiskajām krāsvielām, parabēniem un minerāleļļām. Katrā ziņā prieks par pašmāju ražotāju.

Paldies redakcijai par šo jauko iespēju izmēģināt Mossa jaunos produktus.

Zase

*Visi foto no personiskā arhīva.