Barojam "nav-ko-vilkt" ar rudens trendiem

Autors: Linduchy, 2017. gada 27. septembris, 19:27:20
Barojam "nav-ko-vilkt" ar rudens trendiem

Stundu stāvu domādama ... ko lai velku mugurā. Skapī ir iemitinājies "man-nav-ko-vilkt". Tas bojā noskaņojumu, sērīgi gaudojot un taisot milzu nekārtību. Tāpēc nolemju, ka šis mītiskais zvērs ar steigu ir jāpabaro ar rudens modes aktualitātēm.

Pazīstot sevi, pirms došanās uz veikalu, visu vajag kārtīgi izpētīt internetā, citādi iepirkšanās kārtējo reizi var beigties ar visu ko, tikai ne to, ko patiešām vajadzēja un varētu sakombinēt ar "man-nav-ko-vilkt" jau esošo saturu.

Tā kā modē ir viss un vistrakākajās kombinācijās, tad jāmēģina sevi ierobežot, izvēloties patiešām tos trendus, kas:

Sāksim ar krāsām. Kā jau rakstīju vienā no saviem iepriekšējiem blogiem - šobrīd mana dvēsele ir uz zaļā viļņa. Labā ziņa, ka zaļā krāsa ir modē gan šobrīd, gan saglabās savu aktualitāti arī pavasarī.
20170927182844-17466.jpg
Kamēr ārā vēl ir puslīdz silts, ikdienā izvēlos gaišus un sulīgus zaļos toņus. Bet, iestājoties vēsākam laikam, plānoju papildināt savu garderobi ar ziemīgākiem zaļajiem toņiem. Cēlais smaragda tonis lieliski iederēsies gan darba gaitām, gan pasākumu apmeklēšanai.

Apskatot apģērbu veikalu piedāvājumu, mana uzmanība bieži vien aizķeras arī pie sarkanām lietām.
20170927183740-78126.jpg
Jaunības gados mana garderobe bija sarkana no A-Z. Laika gaitā sarkanā krāsa pamazām pazuda no garderobes, kaut gan sarkana jaka vienmēr ir bijusi man aktuāla, tāpēc glabāju savu uzticību tikai tai. Vajadzētu iegādāties sarkanu blūzi vai kurpes.
Sarkanā krāsa ir absolūta līdere šogad rudens modē.  Tāpēc, kā minimums, katrai sievietei ir nepieciešama vismaz sarkana lūpukrāsa.

20170927184011-23564.jpg

Mana labākā draudzene un sabiedrotā - MAC RETRO MATTE sarkanā lūpukrāsa. Ideāla, jo neatstāj pēdas uz vīna glāzes vai kafijas krūzes maliņas (reāli, neciešu sarkanus lūpu nospiedumus uz traukiem). 
Necenties iestāstīt sev, ka tev nepiestāv sarkana lūpukrāsa! Ir tikai jāatrod īstais tonis. Īstām mežonēm (un mēs katra tāda esam dziļi sirdī) šoruden ir lepni jāiet sabiedrībā ar košām un sulīgām lūpām, pie reizes neaizmirstot "apzīmogot" sava mīļotā vīrieša vaigu, lai citas nedomā pat tuvoties. :D
20170927184513-55022.jpg
Tuvojoties novembrim un Latvijas dzimšanas dienai, aktuāla būs vīnsarkanā krāsa. Es domāju, ka šobrīd ir vispiemērotākais laiks pabīdīt melno klasiku nedaudz maliņā, aizvietojot kleitiņu-glābēju jebkurā situācijā ar bordo kleitu klasiskā stilā. Tas pats būtu attiecināms arī uz biksēm - bordo bikses ar baltu kreklu vai blūzi lieliski derēs gan darbam, gan ne-darbiem. Un šajos nedarbos visērtāk būs skriet sportiskos apavos - bordo "čūskiņās".
20170927185720-54544.jpg
Rūtiņu raksts bija aktuāls vasarā, ir aktuāls šobrīd un būs aktuāls arī pavasarī, tāpēc šo modes aktualitāti ir vērts iekļaut savā garderobē. Ar rūtainu apģērbu var izveidot gan klasisku, gan pat ļoti modernu tēlu. Viss ir atkarīgs no tā, cik daudz tu uzdrīkstēsies eksperimentēt. Uzdevums - iegādāties stilīgu rūtainu žaketi.

20170927190557-64261.jpg

Lai arī šobrīd ārā valda atvasara, tomēr jau drīzumā Latvijā iegriezīsies negantie rudens vēji. Tad tā vien gribēsies satuntulēties mīkstās un sildošās drēbēs. Un kas gan var būt taustei tīkamāks par kažokādu. Īstās vai mākslīgās - tas lai paliek tavā ziņā, bet kažokādas ir modē - un ne tikai kažoka izskatā! Pūkainas vestes, kažokādas apkakles un manžetes, pūkainas somas, pūkaini bumbuļi uz apaviem un cepurēm.
Lai sargātu savu veselību, rudenī bez cepures neiztikt. Karstākā aktualitāte šajā sezonā - berete. Un berete ar pūkainu bumbuli ir vispār kaut kas ultramoderns. VAJAG!
Šobrīd mans vīrs skatās uz mani un jautā, cik reizes esmu uzlikusi rozā pūkainās austiņas ... klusēju. :D Bet tādu bereti man tiešām vajag. 
20170927191133-36141.jpg
Laika vērotāji gan prognozē bargu ziemu, bet kā tur būs patiesībā, to vien laiks rādīs. Latvijas rudens un ziema, diemžēl, bieži vien nāk komplektā ar slapjdraņķi, kad kažokādas ir vienkārši žēl vilkt mugurā. Tāpēc garderobē ir jābūt vēl vienai šīs sezonas aktualitātei - dūnu jakai vai vestei. Ja izvēlēsies vesti ar metālisku spīdumu, nošausi 3 zaķus ar vienu šāvienu - būsi modīga, tev būs silts un tu būsi pamanāma tumsā.

Lai modīgs rudens!

Konkurss: Rudens aktualitātes garderobē


20170922153920-63433.jpg