Balmain Hair – augstā mode tavā vannasistabā

Autors: Linduchy, 2017. gada 8. decembris, 10:01:11
Balmain Hair – augstā mode tavā vannasistabā

Matu skaistums ir būtiska sievietes izskata un personības sastāvdaļa, tāpēc 1974. gadā Pjērs Balmains (Balmain Paris modes nama radītājs) izveidoja sadarbību ar Nīderlandes matu skaistumkopšanas uzņēmēju Diku Gulikeru, uzticot viņam Balmain zīmola matu skaistumkopšanas kolekcijas izstrādi.

Balmain Hair ir luksus klases, profesionāla matu kosmētika, kurā tiek apvienotas matu skaistumkopšanas pamatvajadzības un aktuālākās modes tendences, koncentrējot uzmanību uz detaļām, perfekciju un jaunākajām tehnoloģijām.

Balmain ir augstās modes, luksus klases zīmols, tāpēc arī no šī zīmola matu kopšanas kolekcijas sagaidi augstāko kvalitāti un izsmalcinātības sajūtu. Un tieši to arī Balmain Hair matu kopšanas kosmētika sniedz – iespēju tavā vannasistabā ierīkot izcilas klases matu skaistumkopšanas salonu.

Balmain Hair piedāvā luksus produktus mājas lietošanai, skaistumkopšanas saloniem un neliela izmēra, ceļošanai piemērotus produktus matu skaistumkopšanai.

Apkures, sausā gaisa un cepuru sezonu mani mati sagaidīja ar Balmain Hair mitrinošo šampūnu, kondicionieri un eliksīru, kā arī zīda parfīmu matiem.

Produkcijas iepakojums ir askētiski vienkāršs, noformēts melnbaltā stilā. Nekā lieka. Jo svarīgākais ir iekšā!

Aromāts ir gaisīgi viegls, neuzmācīgs, elegants un noturīgs. Mati smaržo izsmalcināti un seksīgi. Kaut kas līdzīgs ziedošam ceriņu dārzam ar kripatiņu austrumnieciskas smaržas noti. Balmain noslēpumainais aromāts – vasara un sekss, tā to varētu nosaukt. Ne miņas no sintētiski kodīgas smaržas.

Produktu tekstūra ir maiga. Tie ir viegli uzklājami un izskalojami. Šampūns bagātīgi puto, tāpēc nav nepieciešams liels šampūna apjoms, lai izmazgātu matus.

Matu kosmētikas iedarbība ir atbilstoša luksus gaidām. Produkti mitrina matus, padara tos elastīgākus un izturīgākus, spīdīgākus un paklausīgākus, atjauno un aizsargā. Produktu sastāvs ir bagātināts ar organisko argana eļļu. Argana eļļa atjauno bojātos matus un aizsargā no turpmākiem bojājumiem. Matu kopšanas produkti nepadara matus smagus vai taukainus. Produktu sastāvā esošais zīda proteīns padara matus gludākus, zīdainākus un spīdīgākus – patiesi mirdzošus. Balmain Hair matu kopšanas līdzekļi lieliski palīdz atjaunot bojātus un sausus matus. Matu kopšanas līdzekļi ir papildus B5 vitamīna avots bojātiem un trausliem matiem. Šie produkti ir glābiņš sausiem matu galiem. Vairs nav jāskatās ar tiem ar nožēlu un jāmeklē šķēres. Balmain Hair produkti nesatur parabēnus. Un vēl vairāk – šie produkti netiek testēti uz dzīvniekiem!

Zīda parfīma uzklāšana uz matiem ikdienā palīdz tos aizsargāt no vides kaitīgās ietekmes. Mitrumā tie mazāk pūkojas. Un mati neelektrizējas, novelkot cepuri. Ērti izsmidzināms uz matiem. Zīda parfīms nav jāizskalo. Tas saglabā savu seksīgo aromātu līdz pat dienas beigām.

Balmain Hair produkti derēs gan tām, kurām ir skaisti un veselīgi mati, gan tām, kurām ir nepieciešamas lielākas pūles, lai panāktu skaistu galvas rotu.

Šie produkti ir izcils veids kā palutināt savus matus šiki franciskā stilā.