Balle? Balle!! Balle...

Autors: pece, 2013. gada 14. decembris, 09:35:49
Balle? Balle!! Balle...

Neliegšos, kuram gan tās nepatīk. Ja vien.... ja vien viss saliekas tā kā sirds kāro. Man gan tā gadās ne vienmēr.

Tas ko man gribētos kādreiz izbaudīt ir nesteidzīga, neierobežojoša pucēšanās ballei. Laikus iezīmēt balles datumu. Sākt meklēt jaunu, smuku balles kleitu un aksesuārus, nedomājot par finansēm un ģimenes budžetu. Pierakstīties dienu iepriekš uz sevis palutinošām, relaksējošām masāžām un spa procedūrām. Balles dienā vienīgās rūpes – laikus pie meik – up meistara, manikīra un friziera. Nu jūs tak ziniet!

Kaut kā parasti tā tas nenotiek. Pat, ja balles datums ir zināms jau laikus. Parasti ir tā:

Uz balli gribas jaunu štāti – izmetu pāris līkumus pa bodēm starp darba dienas beigām un bērnu pulciņu sākšanos, saprotu, ka tas, kas patīk un piestāv, man nav pa kabatai, bet tikai tāpēc, lai būtu jauna štāte tērēties negribas. Šo izveicu pārreiz, tad secinu, ka nāksies vien izpurināt veco kleitu un piedomāt jaunus aksesuārus. Jā, arī ar tiem man tik labi nemaz nesokas – reizēm pietrūkst drosmes uzlikt lielas skaistas krelles. Pat īsti nezinu kāpēc. Izvelku kurpes no skapja dzīlēm un notraušu putekļus, jo ko nu tur vienai reizei jaunām kurpēm tērēties.

Cenšos pirms balles aiziet pie friziera, bet gadās, ka esmu attapusies pieteikties tik vēlu, ka vairs tas nav realizējams, tad nākas vien pašai taisīt frizūru, kas nav neiespējami, bet laikietilpīgi gan.

Un mūžīgā problēma – kurš šoreiz pieskatīs bērnus, īpaši aktuāli tas ir ap Ziemassvētku laiku, kad visiem ir daudz aktivitāšu. Bērni aug un kļūst patstāvīgāki, bet labi atceros savu pucēšanos uz balli, kad mazākajam bija nepilns gadiņš.

20131214093123-59432.jpg

Lai sapucētos netraucēti, aukli sarunāju jau laikus, bet mazais kā ar kreiso kāju izkāpis no gultas un laikam juzdams, ka mamma grasās pazust uz brīdi, kā tāds dadzītis – tikai opā un opā vien. Nelīdz nekas, nākas klāt meik-upu ar mazo klēpī. Līdz mazais puika ierauga māsas pārbiju greznā kleitā, ko nez kāpēc pa visām varītēm mēģina nostādināt uz galvas. Urā! gavilē mana sirds, štrunc, ka bārbija, štrunc, ka uz galvas, bet man ir brīvas rokas un ne tikai!

Lai Jums foršas balles un tikai patīkamas rūpes gatavojoties ballei!

 

 

Blogu konkurss sadarbībā ar GAURA.LV, piedalies un vinnē īstas pērles!