Āzijas vairāku soļu mazgāšanās sistēma: Kā tava seja izskatīsies pēc 10 gadiem?

Intensa.pro
Intensa.pro 1. decembris 2016 16:26
1429

Diemžēl pat profesionālā kosmētika mēdz aizsprostot poras, un, ja regulāri uzklājat grimu, ādas attīrīšana kļūst par sejas ādas kopšanas svarīgāko rituālu, no kura atkarīgs, kā tava seja izskatīsies pēc 10 gadiem.

Šodien Intensa.pro stāstīs par Āzijas vairāku soļu mazgāšanās sistēmu, kas domāta kvalitatīvai sejas ādas attīrīšanai.

Jāatzīmē, ka šī mazgāšanās sistēma ne tikai padarīs ādas kopšanas procesu par pilnīgu un pareizu, bet arī palīdzēs tikt galā ar ādas taukainības problēmu, ja tāda pastāv. Šāda kopšana būs piemērota arī sausai ādai – sistēma ir universāla.

Japāņu mazgāšanas sistēma

1. solis: Hidrofīlā eļļa

gidrofiljnoemaslo-intensa.pro

Pastāv Korejas un Japānas ražojuma hidrofīlās eļļas, bet ir sastopamas arī mums ierastāko Eiropas un Amerikas zīmolu ražotās. Piemēram, lieliska hidrofīlā eļļa ir Bobbi Brown un M.A.C. zīmolam. Pirmajā mazgāšanās solī uz sūklīša uzklājam eļļu un noņemam grimu.

Uzmanību: acu zonas un skropstu tušas noņemšanai izmantojam vienu sūklīti, tonālā līdzekļa noņemšanai – obligāti citu.

2. solis: Mazgāšanās balzams

balm

Pēc hidrofīlās eļļas lietošanas uz sejas paliks kosmētikas pēdas. Nākamais solis domāts ādas attīrīšanai no grima – mazgāšanās balzams. Jāatzīmē, ka tieši balzamam vai kosmētikas noņemšanas krēmam pārsvarā ir Āzijas koncepcija, taču tā jau sen iesakņojās un iepatikās Eiropā. Balzamiem parasti ir eļļainā bāze, tāpēc tie noņem kosmētikas paliekas daudz kvalitatīvāk nekā jebkura agresīvā želeja. Balzams jāuzklāj uz samitrinātās ādu ar apļveida kustībām, tad jānomazgā ar istabas temperatūras ūdeni (+25 grādi).

Ieteikums: mazgāšanās balzamu var noņemt ar mīkstu siltu salveti – tas sagatavos ādu nākamajam solim.

3. solis: Micelārais ūdens

micelarwater-intensa.pro

Pēc mazgāšanās jāpārliecinās, ka nekur nav palikusi kosmētika. Viltīgāka „vietiņa” ir zona zem acīm, skropstu tuša mēdz slēpties tieši tur, ko var nepamanīt uzreiz. Glābšanas līdzeklis – micelārais ūdens, kas uz 100% noņems atlikušo grimu. Lietošanas veids ir vienkāršs – uz vates diska uzklājam līdzekli un notīrām seju. Pat pēc pirmajiem diviem posmiem vates disks var kļūt netīrs!

4. solis: Pīlings vai skrubis

korean

Attiecībā uz nākamo posmu ir neliela piezīme. Mājas apstākļos pīlingu var veikt reizi nedēļā, bet vieglo skrubi vienīgi ar smalkām granulām veic katru dienu kā Āzijas mazgāšanās sistēmas trešo soli. Tas palīdzēs dziļi attīrīt poras, uzveikt melnos punktiņus, noņemt atmirušas ādas šūnas un stimulēs ādas reģenerāciju.

P.S. skrubi labāk nelietot vai aizvietot ar delikāto gomāžu, ja āda ir plāna, vai pastāv kuperozes problēma.

5. solis: Toniks vai uzsmidzināms līdzeklis

mist-intensa.pro

Pēc visām manipulācijām jāatjauno ādas dabiskais pH līmenis – tam domāts toniks. Aziāti priekšroku dod mitrinošiem sprejiem – tie ir „enerģētiskie kokteiļi”, ko uzsmidzina, līdzīgi kā minerālo ūdeni. Līdzeklis piešķirs atpūtušās ādas izskatu, tonizēs to.

Šī raksta turpinājums

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras