Aukstākam laikam iestājoties, sievietes arvien vairāk pievēršas skaistumkopšanai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. oktobris 2013 00:00
1247

Rudens, kā ierasts, ir tas laiks, kad izjūtam ilgas pēc aizgājušās vasaras - saules un bezrūpības, drēgnais un rudenīgais laiks ir periods, kad sievietes vēlas sevi vairāk iepriecināt, ļaujoties dažādām skaistumkopšanas procedūrām. Kā liecina socioloģisko un tirgus pētījumu kompānijas "Pontus Dati" veiktās aptaujas rezultāti, aukstākam laikam iestājoties, sievietes arvien vairāk apmeklē dažādus skaistumkopšanas salonus un sporta nodarbības. Izskata un pašsajūtas uzlabošana ir būtisks aspekts, kas, nenoliedzami, ietekmē gan omu, gan komunikāciju ar apkērtējiem.

"Sievietei sava izskata uzlabošana ir aktuāla jebkurā laikā, taču rudens sezonā dāmas velta īpašu uzmanību savai labsajūtai, kas skaidrojams ar vēlmi pagarināt vasarā piedzīvotās - pozitīvās emocijas. Kā atzīst mūsu klientes - nekas nav patīkamāks, kā darba dienas beigās saņemt profesionālu un relaksējošu sejas procedūru vai labi izpildītu masāžu. Šajā laikā var pilnībā atslābināties un izbaudīt patīkamās sajūtas. Tas palīdz noņemt ne tikai spriedzi, bet arī rada prieku, kas, savukārt, pozitīvi ietekmē mūsu ikdienas dzīvi," norāda kosmetoloģe Inguta Grinberga

Skaistumkopšana visos laikos bijusi tā, kas palīdz kļūt sakoptām, pievilcīgām, pašpārliecinātām, padara sievieti iekārojamu. Skaistumkopšanas speciālisti rosina padomāt par to un aicina uz kosmētiskām procedūrām sievietes, kuras novērtē ārējā izskata lomu vispirms jau pašu noskaņai un labsajūtai, savai pašapziņai.

"Kopta, ar sevi apmierināta sieviete pozitīvi iespaido attiecības kā ģimenē, tā darbabiedru un draugu lokā. Cenšos regulāri apmeklēt gan kosmetologu, gan frizieri, kā arī manikīra ekspertu. Rudens sezonā svarīga loma ir arī fiziskām aktivitātēm, līdz ar to, brīvajos brīžos labprāt apmeklēju sporta zāli, vai arī ļaujos relaksējošam skrējienam pa parku. Sieviete, kas rūpējas par savu labsajūtu, nenoliedzami, ir laimīgaka un dzīvespriecīgāka," atzīst divu bērnu māmiņa Līga Briede no Rīgas.

 Vai arī tu aukstajam laikam iestājoties, vairāk pievērsies skaistumkopšanai? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 3. oktobris 2013 21:27

Nu bet looooģiski. Vasara aizgājusi,tās šausmas jāsakopj!:D
Pārsauļotais ādas slānis jānoskrubē,saules pārsausinātie mati jāapgriež un jāpabaro, smilšu apgrauztie papēži jānopedikīrē un sejas vaibsti pēc neskaitāmajām ballītēm jāsaved kārtībā:) Tā tas ir,dāmas:D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras