Atsauksmes par Mossa produktiem

mdiaana
mdiaana 1. jūlijs 2015 15:32
2829

Paldies Sieviešu Klubam, ka man bija tā iespēja notestēt latviešu nu jau populārā zīmola Mossa attīrošās krēmputas un tonējošo mitrinātāju. Testēju ar lielu interesi, jo par Mossa esmu dzirdējusi labas atsauksmes no dažādiem blogiem, taču ar reālu pieredzi līdz šim nebiju saskārusies.

MOSSA attīrošās krēmputas

20150701151647-57668.jpg

Gari nestāstīšu, taču esmu ar visām četrām par šo produktu! Ļoti patīk, seju pēc lietošanas nevelk, šķiet, ka arī nesausina. Kosmētiku noņem labi, arī acu tušu. Sejas āda nav uzlabojusies, taču to varu norakstīt drīzāk uz mēneša īpašajām dienām.

Vienīgais mīnuss, ko saskatīju - putas varēja labāk putot, tad arī ādas nomazgāšanas procedūra būtu ātrāka, lai gan arī tagad nav ilgs laiks jāpavada vannasistabā.

 

MOSSA Skin perfector BB Nude tonējošs mitrinātājs

20150701152307-64063.jpg

Šis produkts gan man likas nedaudz vilties. Pirmo reizi to mēģināju klāt pa virsu savam ikdienas sejas krēmam, taču šie abi līdzekļi savā starpā nesadarbojās, un tonējošais mitrinātājs virpinājās pa  seju kopā ar sejas krēmu (lietoju Iwostin krēmu kuperozai ādai), nācās to noņemt.
Pēc tam mēģināju mitrinātāju uz plikas ādas. Varu teikt, ka mitrina labi, taču seja likās ķēpīga, lipīga, kā arī uz savas ādas matējošu iedarbību nemanīju vispār (taču, man ir diezgan taukaina T zona). Pa virsu tāpat nācās klāt pūderi (taču to daru vienmēr, arī savam iemīļotajam BB krēmam).
Tātad, mitrina labi, taču kā paliek ar tonēšanu? Jā, sejas ādu ietonē par pustonītu tumšāku, taču tas arī viss. Neko nemaskē, ādas krāsu neizlīdzina - nu proti, tikai mitrina un tonē. Protams, protams, tāds ir arī produkta nosaukums, taču kur paliek tādas lietas kā BB funkcijas, un aprakstā minētais?
Vienīgais, kas man šajā produktā patīk ir krēma smarža un mitrināšana, šīs abas lietas tiešām ir labas. Turpmāk izmantošu kā mitrinošu krēmu, varbūt tad, kad vasaras beigās āda būs saulītes apspīdēta un veselīgāka, bez nesmukumiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 2. jūlijs 2015 14:02

Nu skaidra lieta, ka viss nevar derēt visām - ja kaut kas der visam, tad tas neder nekam :D
Tāpēc jau ir testēšana, kurā piedalās dažādas sievietes ar dažādiem sejas ādas veidiem :)

Nymph 2. jūlijs 2015 11:04 lalilaans

Varbūt tur arī tas stāsts, ka Tev ir sausa āda, jo mana ne tuvu nav sausa, vairāk taukaina un tas BB krēms iedod vēl mirdzumu, tad seja vispār laistās un spīd! :)

lalilaans 1. jūlijs 2015 18:42 Nymph

Jā baigi interesanta jums abām pieredze ar to BB. Es atkal ar savu sauso ādu tieši par šo produktu, nevis par krēmputām, daudz vairāk iefanoju. Bet nu tā jau ir ka katram savs - kamēr neizmēğināsi, nezināsi.

Nymph 1. jūlijs 2015 16:03

Un es jau domāju, ka man vienīgajai tā "neštimmēja" ar to BB krēmu! :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras