Atrodi savu aizsardziņu!

hiperkeri
hiperkeri 31. maijs 2016 09:26
1089

Labrīt, dāmas!

Šodien esmu nodevusies atrast to labāko saules aizsargkrēmu. Un man liekas,ka tas arī izdevās ;)

Protams, protams, ir dažādas formulas (un ar vienu es pavisam noteikti iebraucu auzās), taču, lasot atsauksmes un pasūtot internetā, un pērkot tepat, Drogās, šķiet, var piemeklēt kaut ko priekš visiem.

Mēģināti ir daudz un dažādi, Dzintars ir viens no tiem un tas ir klasika, taču šogad es meklēju vieglu, šķidru, bet mitrinošu formulu (jo parasti aizsargkrēmi vienkārši jūtas taukaini), kas dienā aizstātu mitrinātājkrēmu un vēl aizsargātu no brīvajiem radikāļiem.

Kurus es notestēju?

  • Paula`s Choice Extra Care Non-Greasy Sunscreen SPF 50 (http://www.paulaschoice-eu.com/extra-care-non-greasy-sunscreen-spf-50.html) (minerālais aizsargkrēms,kurš solās būt netaukains)
  • Paula`s Choice RESIST līnijas Anti-Aging Youth Extending Moisturiser SPF 50 (http://www.paulaschoice-eu.com/resist-daily-fluid-spf-50-trial-size.html ) - sintētisks augstas aizsardzības ultra viegls(šķidrs kā ūdens,ar to es nejokoju) aizsargfluīds
  • Paula`s Choice RESIST Super-Light Daily Wrinkle Defence Moisturiser Spf 30 ( http://www.paulaschoice-eu.com/resist-super-light-daily-wrinkle-defense-spf-30.html )- šis krēms sola aizsargāt pret krunciņām- nezinu,kā ar to ir,bet šim krēmam ir ādas krāsa,un patiešām ar šo aizsargkrēmu āda izskatās lieliski. Sapakots ar E vitamīnu,avabenzonu(Šūnu `koordinātors`,kas liek šūnām `izturēties` jaunākām un veidoties normālām) un antioksidantiem,un ,pie visa tā- patiešām ir matējošs! 
  • Paula`s Choice Calm Mineral Moisturiser SPF 30- ļoti šķidrs,mitrinošs krēms,kas piemērots ļoti jutīgām ādām. http://www.paulaschoice-eu.com/calm-redness-relief-mineral-moisturizer-spf30-for-normal-to-oily-skin.html

Šodien es no šiem visiem salīdzināšu 2 manus favorītus ar to, kas pašlaik Drogās pieejams (nekādu lielu iebildumu man nevar būt, jo pēc sastāva tas ir labs, tikai lieli mīnusi ir smagā tekstūra, kuru ir grūti iestrādāt ādā un vēl paliekošā, sintētiskā smaka, jo šim patiešām ir tomēr mazliet traucējošs aromāts. Es runāju par Sun Ozo aizsargkrēmu bērniem SPF 50. Jā, bērniem. Ar behemotu virsū .)

Īsi noraksturošu katru no augstākminētajiem krēmiem un arī to, kā man tas patika vai nepatika-

Extra Care Non greasy aizsargkrēms, varētu teikt, ir vislabākais no visiem priekš ķermeņa- ļoti šķidra formula, kas ir arī mitrinoša. Sejai šis likās par daudz mitrinošs- salīdzinot ar pārējiem, no šī seja spīdēja visu dienu.

Resist Anti-Aging Youth Extending mitrinātājs ir sintētisks un pirmo reizi mūžā es saskāros ar konkrētu alerģiju- man uz ķermeņa viņš derēja lieliski-nekāda reakcija, taču manu seju tas dedzināja- izmetās sarkani, degoši pleķi un īsti tur neko nevarēja darīt, līdz to visu nomazgāja. Kurš var panest sintētiskos aizsargkrēmus- es teiktu tomēr, ka šis ir lielisks, jo no visiem tieši šis uzsūcās vislabāk un neatstāja aiz sevis pilnīgi nekādu tekstūru, lipīgumu vai slidenumu uz ādas.

Resist Super Light wrinkle defence minerālais krēmiņš ar toni ir mans visvisvismīļākais krēms, jo tiešām matēja, izlīdzināja toni (kā BB krēms, taču, es teiktu, ka šis darbojās labāk par bb krēmu), vienīgais, es teikšu-es esmu gaiša, taču porcelāna toņa ādām šis tomēr varētu būt par tumšu. Lai gan grūti spriest, jo šis krēms lieliski pielāgojās manai sejas krāsai.

Nu, teiksim, ielikšu bildes, lai redzētu starpību.

Bildes ir ar nedēļas atstarpi.

Tā izskatās mana seja no rītiem pēc mazgāšanas-

Šoreiz ar Calm SPF

20160531091208-11989.jpg

Ir mazs apsārtums,taču tas no aktīvas ņemšanās ap ādu. Man tagad ir ļoti aktīvs sejas grafiks,lai līdz jūlijam savestu savu ādu labākajā kārtībā.

Un šādi- ar Super-Light daily wrinkle defence krēmiņu ar toni-

20160531091347-12855.jpg

Kero priecīgs. Kero patīk. :)

Jābrīdina, ka pašlaik kādu pusotru mēnesi šis krēms viņiem ir ārā no noliktavas,tādēļ es esmu pasūtījusi Calm līnijas aizsargkrēmu un čupu ar paraudziņiem tieši Super lighta krēmiņam, jo tas ir vienkārši lielisks.

Un vēl Calm Mineral Moisturiser Spf30 ir vienkārši ļoti labs ikdienas mitrinātājs. Par šo man nav sajūsma (kā ar iepriekšējo), taču nav pilnīgi nekā slikta, ko teikt arī.

Pluss Paula`s Choice (ps. neesmu nekādi sponsorēta-visu esmu pati sapirkusi,jo skatos, ka šiem ir pamats uz pētījumu bāzes-viņi sastādījuši beautypedia.com lapu, kur ir sastāvdaļu vārdnīca skaistumprecēm un otra sadaļa- produktu reitings, kur pēc to sastāvdaļām, iepakojuma stabilitātes un formulas tiek recenzēta sejas, ķermeņa kopšana un kosmētika. Man tuvi jebkurā gadījumā :D) -viņi ir padomājuši par visu- lai iepakojums būtu higiēnisks, stabils (gaisma un gaiss nebojā antioksidantiem pildītās formulas). Mīnuss- līdz Latvijai sūtīšana vien ir 10 eiro. Tāpēc- pērkam kopā? :)

Tā. Salīdzinām tekstūras.

20160531092141-19305.jpg

Re, kur arī 3 krēmu tekstūras-

Resist Superlight kreisajā pusē, Calm līnijas -pa vidu un Sun ozo-pa labi.

20160531092254-75882.jpg

Uun- tecināšana- tātad, Calm uzvar ar visvieglāko formulu no minerālajiem SPF (Resist sintētiskais tomēr ir vēl šķidrāks,taču šis,acīmredzot, ir visvieglākais, cik vien var panākt priekš minerālā aizsargkrēma),bet, salīdzinot ar SUN OZO, Resist Superlights arī nav pakustējies. Īstenībā, interesanti, jo, saskarē ar sejas ādu, viņš kā sviests uz karsta naža- izkūst ādā ļoti viskozs. Te var redzēt arī toni, kādā tas ir iepakojumā.

Nu re :)

Un man no Paula`s Choice ir vēl daudz kas testēts :) Interesē?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 31. maijs 2016 12:52 hiperkeri

planktona ekstrakts ir atbildīgs par ādas imunitāti un atjauno ādas epidermālo barjeru... īsāk sakot svarīgs lai āda ātri nenoveco...protams protams kritiskos gadījumos kā saules apdegumi tas ir pavisam cits stāsts.... te neviens losjons nelīdzēs... bet gan nepieciešama būs prof palīdzība arī...

pece 31. maijs 2016 12:40

Saules apdegumiem lielisks ir dzintara SOS krēms.

hiperkeri 31. maijs 2016 12:23 VIT@

nu nezinu par Planktona ekstraktu,bet,manuprāt,tā ir ne tikai varbūtība, bet pavisam noteikti,tā arī ir. Protams,ja ir apdegums,diez vai smērēsi mitrinošu losjoniņu,taču diez vai pēcsauļošanās krēms tādu skādi arī atrisinās. tad jāmeklē pēc koncentrētākiem aktīvo vielu variantiem,kā piemēram,alvejas koncentrātu krēms.. es tieši no ebay pasūtīju biezu alvejas želeju un tā man virtuves apdegumus diennakts laikā sadziedēju..

Ciao 31. maijs 2016 11:55 hiperkeri

bet ļoti daudziem parastajiem losjoniem ir tādas pašas īpašības.. faktiski uzmetu aci... ja sastāvā ir svarīgās lietas kā ūdens, alveja, planktona ekstrakti, pantenols un e-vitamīni. Ko gribu zināt no cilvēkiem, kas ļoti profesionālie pieiet šīm lietām, vai nav liela varbūtība, ka mums veikalā pasniedz divus dažādus nosaukumus, bet kuru efekts beigās ir vienāds?

hiperkeri 31. maijs 2016 11:16

Esmu Sun Ozon arī iepriekš lietojusi- nu tagad,kad viss tas labais ir lietots,es varu novērtēt,ka viņiem ,teiksim tā,tā tekstūra ir neeleganta. Mani pašu mulsina, ka viņiem ir krēmi,piemēram,tikai ar UVA filtru,bez UVB... nu,manā galvā- visam jābūt kopā. Saprotu,UVA ir akumulējošie stari,kuri ir dienas gaismāun UVB ir tie dedzinošie,taču ,nu nezinu, man vajag visu kopā.. un tad ir rinda ar zema spf filtriem. uz tiem es pat neskatos..

hiperkeri 31. maijs 2016 11:12 VIT@

Mitrinošās sastāvdaļas ir paredzētas mitrināt,bet speciālie pēcsauļošanās krēmi ir sapakoti ar ādu nomierinošām vielām,prioritāte ir tieši uz to. Es personīgi nelietoju pēcsauļošanās produktus ,jo vispār ārā neeju bez aizsardzības krēmiem sejai un ķermenim. tāpēc man šāds nomierinātājs nemaz nav vajadzīgs,jo ,ja āda iedeg,tad tas ir ļoti minimālā līmenī.

Ciao 31. maijs 2016 10:33 °sarkangalvīte°

ok, bet kas tieši to sastāvā ir atšķirīgs no parastā mitrinošā losjona?

Aggie 31. maijs 2016 10:09 VIT@

pēc sauļošanās losjoni domāti tam, lai nomierinātu tavu ādu ;)

Ciao 31. maijs 2016 10:01

Mani ļoti interesē vairāk par Sun Ozon 8-| Tieši vakar sāku nopietni domāt, ka jāiegādājas krājumi... sejai , ķermenim pirms saules un tad protams lielais jautājums ... vai ir vajadzīgs arī pēc sauļošanās? Ko tas dod, palīdz atšķirībā no citiem parastajiem lojosjiem utt...?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras