Atradums manai ādai: Šī sviests

13. februāris 2012 08:00
566

Ziemā laikapstākļi ir nežēlīgi pret ādu, tāpēc ir rūpīgi jāizvēlas ādas kopšanas līdzekļus, lai pasargātos no agresīvas vides. Šoziem Šī sviests ir mans ādas kopšanas atradums. Kas tas īsti ir un kā tas darbojas?


Šī sviests (Shea Butter, Butyrospermum Parkii) jau vairākus gadsimtus tiek izmantots medicīnā savā izcelsmes kontinentā – Āfrikā, taču Rietumos Šī sviests popularitāti kosmetoloģijā ieguva apmēram pirms 20 gadiem. Sviests satur daudz aktīvas un barojošas vielas, kuru dēļ tas padara ādu maigu. Šī sviests ir dabīgs UV-filtrs, kā arī tas atjauno ādu, esot pretgrumbu līdzeklis. Pētījumos tika atklāts, ka Āfrikas tautu cilvēkiem, kuri plaši izmanto Šī sviestu, āda gandrīz nenoveco.

Šī sviesta īpašības palīdz ne tikai saglabāt ādas jaunību ilgus gadus, bet arī tiek izmantots kā ārstniecības līdzeklis, ārstejot psoriāzi, dermatītu, sejas ekzēmas, apdegumus, plaisājumus, nelielas grieztas brūces utt. Šī sviestu var izmantot arī matu kopšanā.

Sviestu var izmantot arī kā papildus līdzekli īpaši jutīgas ādas kopšanā, kā arī bērnu ādas kopšanā.

Sviestam ir cieta konsistence, bet kontaktā ar ādu tas kūst un paliek viegli uzklājams uz tās.

Es izmantoju Stendera Šī sviestu. Izmantoju to pati un varu apliecināt, ka aprakstītās īpašības sviestam tiešām piemīt un gadījumos, kad citi ādas kopšanas līdzekļi nebija īpaši efektīvi, piemēram, kad rokas bija pamatīgi appūstas, Šī sviests nomierināja ādu un atgrieza tai ierasto izskatu jau pēc pirmās izmantošanas reizes un pilnīgi izārstēja pēc otrās reizes.

Avoti: http://naturalmask.ru/maslo-she.html

http://www.buzzle.com/articles/shea-butter-for-hair.html

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādi ir tavi pēdējā laika skaistuma atradumi, ar kuriem lutini savu ādu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras