Atmiņas par saulaino vasaru un bagāto zemeņu ražu.

Autors: Aggie, 2010. gada 14. oktobris, 16:01:24
Atmiņas par saulaino vasaru un bagāto zemeņu ražu.

 

Labdien, meitens!

 

Man ir tāds jautājums... Vai jums patīk pakavēties atmiņās?

 

Man patīk... Un, ja vēl ir kāds palīglīdzeklis, kas tās atmiņas padara kā dzīvas, tad ir iespējams tajās pat reāli atgriezties.

 

Es nejaušām atradu līdzekli, kas mani atgriež atpakaļ vasarā.

 

KĀ?

 

Izlasīju peces blogu  par matu šampūnu un kondicianieri. Nolēmu, ka man arī to vajaga. Saņēmu algu un devos uz BodyShop pēc šiem produktiem. Paņēmu no plaukta Rainforest Shine matu šampūnu un kondicianieri un devos pie letes.

 

Pārdevēja man saka, ka, ja es iztērēšu noteiktu summu uz BodyShop produkciju, tad Strawberry Shower Gel dabūšu par brīvu.

 

Tā kā tajā brīdī jutos bagāta (alga manās rokās vēl bija silta), nolēmu – kāpēc ne? un mana roka no plaukta paņēma Strawberry Body Polish. Ja reiz zemenes, tad zemenes.

 

Jautāsiet, kāpēc ne ķermeņa losjonu? Tāpēc ka tieši tajā brīdī man bija beidzies ķermeņa skrubis.

 

Vai es nožēloju pirkumu? Nē nenožēloju. Jo šī produkcija reāli smaržo pēc zemenēm. Tā smarža ir tik īsta, ka uzreiz jādomā par to, kā patiesībā šāda smarža rodas. Daudz saules zemenēs veido šādu smaržu. Un tad es sāku domāt par saulaino vasaru (kura diemžēl pagāja) un bagātīgo zemeņu ražu, kas bija šogad.

 

Iespējams, ka šajā produktā šī smarža ir tik izteikta tāpēc, ka skrubja bāzi satur zemeņu eļļa. Abrazīvās daļiņas atgādina zemeņu sēkliņas, bet es zinu, ka patiesībā tās ir kivi sēkliņas.

 

Vēl sastāvā ir sasmalcinātas valriekstu čaumalas un sojas eļļa, un citas sastāvdaļas.

 

Šis skrubis ir tik maigs, ka to var lietot pat katru dienu. Un āda pēc tam ir tik gluda kā bērnam. Pat pašai patīkami to glāstīt.

 

Kas ar dušas želeju? Teikšu godīgi, neesmu pat pieskārusies.