Atmiņas par saulaino vasaru un bagāto zemeņu ražu.

Aggie
Aggie 14. oktobris 2010 16:01
834

 

Labdien, meitens!

 

Man ir tāds jautājums... Vai jums patīk pakavēties atmiņās?

 

Man patīk... Un, ja vēl ir kāds palīglīdzeklis, kas tās atmiņas padara kā dzīvas, tad ir iespējams tajās pat reāli atgriezties.

 

Es nejaušām atradu līdzekli, kas mani atgriež atpakaļ vasarā.

 

KĀ?

 

Izlasīju peces blogu  par matu šampūnu un kondicianieri. Nolēmu, ka man arī to vajaga. Saņēmu algu un devos uz BodyShop pēc šiem produktiem. Paņēmu no plaukta Rainforest Shine matu šampūnu un kondicianieri un devos pie letes.

 

Pārdevēja man saka, ka, ja es iztērēšu noteiktu summu uz BodyShop produkciju, tad Strawberry Shower Gel dabūšu par brīvu.

 

Tā kā tajā brīdī jutos bagāta (alga manās rokās vēl bija silta), nolēmu – kāpēc ne? un mana roka no plaukta paņēma Strawberry Body Polish. Ja reiz zemenes, tad zemenes.

 

Jautāsiet, kāpēc ne ķermeņa losjonu? Tāpēc ka tieši tajā brīdī man bija beidzies ķermeņa skrubis.

 

Vai es nožēloju pirkumu? Nē nenožēloju. Jo šī produkcija reāli smaržo pēc zemenēm. Tā smarža ir tik īsta, ka uzreiz jādomā par to, kā patiesībā šāda smarža rodas. Daudz saules zemenēs veido šādu smaržu. Un tad es sāku domāt par saulaino vasaru (kura diemžēl pagāja) un bagātīgo zemeņu ražu, kas bija šogad.

 

Iespējams, ka šajā produktā šī smarža ir tik izteikta tāpēc, ka skrubja bāzi satur zemeņu eļļa. Abrazīvās daļiņas atgādina zemeņu sēkliņas, bet es zinu, ka patiesībā tās ir kivi sēkliņas.

 

Vēl sastāvā ir sasmalcinātas valriekstu čaumalas un sojas eļļa, un citas sastāvdaļas.

 

Šis skrubis ir tik maigs, ka to var lietot pat katru dienu. Un āda pēc tam ir tik gluda kā bērnam. Pat pašai patīkami to glāstīt.

 

Kas ar dušas želeju? Teikšu godīgi, neesmu pat pieskārusies.

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
15. oktobris 2010 21:14

agy-tad tu tomērt strādā un dzīvo Latvijā,vai kā?

sanny 14. oktobris 2010 19:14

mm, varu iedomaties zemenju saldo aromaatu :) (ir kermena sviests)
esmu pieversusies arii citrusa augiem-skrubis-griepfruts un dushas zelejas grifruts, mandarins - shie ir loti atspirdzinoshi aromaati..

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras