Artistry Signature Select - personalizēts serums

Linduchy
Linduchy 18. jūlijs 2019 12:15
1291

Katrai no mums ir unikāla āda, tāpēc arī ādas vajadzības un problēmas mēdz atšķirties. Personalizēts serums īpaši tavai ādai? Jā, tas ir iespējams! Artistry Signature Select - inovatīvs serums, kurā tiek apvienota dažādu augu vērtīgās īpašības un zinātnieku radītās ādas kopšanas tehnoloģijas.

Skaistumkopšanas laboratorija tavās mājās

Komplekts sastāv no bāzes seruma un pastiprinošiem līdzekļiem dažādām ādas problēmām - pigmentācijas novēršanai, ādas mitrināšanai, toņa izlīdzināšanai, ādas tvirtumam, pret grumbām.

Bāzes serums satur augstākās kvalitātes ūdeni, kas ir bagātināts ar acerolas ķiršu, upeņu, zaļās tējas, granātābolu un spinātu ekstraktu.

Bāzes serumā var izmantot vienu pastiprinošo līdzekli vai izvēlēties dažādus, bet ne vairāk kā trīs. 

Veicot ādas testu, man tika "izrakstīts" komplekts, kuru veido pastiprinošs līdzeklis pigmentācijas novēršanai (ar balto čia sēklu ekstraktu), pret grumbām (ar LifeSirt mirtes augu ekstraktu) un ādas tvirtumam (ar sarkano kaviāru).

Papildinot personalizētā seruma lietošanu ar ikdienas sejas, sprandas un plecu zonas masāžu, efekts bija pamanāms uzreiz. Lietojot Artistry Signature Select personalizēto serumu, mana āda ir kļuvusi gludāka, tvirtāka, elastīgāka un mirdzošāka. Pat miega bads un hronisks nogurums nav tik ļoti pamanāms. 

Šis komplekss lieliski atsvaidzina ādu, pabaro to, nepadarot taukainu, nesavelkot to un neradot diskomforta sajūtu. Serumam ir viegla tekstūra, tas patīkami klājas un ātri iesūcas ādā, neatstājot taukaini lipīgu slāni.

Serums un pastiprinošie līdzekļi nesatur smaržvielas, tomēr kosmētiskajam līdzeklim piemīt svaigs un neuzmācīgs aromāts - ideāli piemērots vasarai, kā arī tām dāmām, kurām nepatīk kosmētika ar izteiktu smaržu.

Seruma sastāvs ir īpaši bagātināts ar antioksidantiem. Mana āda to novērtēja. Reizēm sejas āda mēdz noreaģēt uz ārējiem faktoriem vai uzņemto pārtiku - apsārtums un negaidītas pumpiņas šajā laikā, kamēr lietoju Artistry Signature Select personalizēto serumu, neapgrūtināja manu ikdienu.

Seruma iepakojumam ir elegants dizains, salīdzinoši nelielais flakoniņš ļauj to ērti paņemt līdzi, ja ir plānots pavadīt nakti ārpus mājas.

Lielisks produkts ādas lutināšanai.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras