Armēņu dizaineru prezentācija Rīgā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. decembris 2017 14:18
1871

20. decembrī veikalā BOLD Concept Store Rīgā norisinājās armēņu dizaineru interneta konceptveikala HAY-HAY.co prezentācija. Šī prezentācija bija viena no atklāšanas pasākumu sērijas, lai iepazīstinātu Eiropas sabiedrību ar mūsdienu armēņu modi.
 
HAY-HAY.co ir jauns iepirkšanās galamērķis, kurā var iegādāties armēņu izcelsmes dizaineru radītos tērpus. Šis ir pirmais interneta konceptveikals, kas piedāvā dažādus rūpīgi atlasītus un no labākajiem armēņu dizaineriem izvēlētus apģērbus un aksesuārus.
 
Šobrīd šajā projektā ir iekļauti 26 dizaineri no dažādiem reģioniem, tai skaitā Ukrainas, Vācijas, ASV, Austrijas, Krievijas, Igaunijas un Armēnijas – Sinoian, Faina, Anet's Collection, IIIIT Sarkisyan, Inga Xavier, LOOM Weaving, Shabeeg un citi.
 
HAY-HAY liek uzsvaru uz armēņu dizaina unikalitāti. Elegance izpaužas gan materiālu izvēlē, gan arī meistarībā. HAY-HAY palīdz kā jauniem tā arī dizaineriem ar pieredzi gūt ievērību starptautiskajā tirgū, padarot kolekcijas pieejamas visā pasaulē.
 
Pirmā šāda veida prezentācija norisinājās Igaunijā, Tallinā. Saskaņā ar projekta dibinātāju Lusine Ajaņjan, armēņu dizaineru izstāde un prezentācija sniedz plašāku priekšstatu par to, kas ir mūsdienu armēņu mode un dizains. "Prezentācijas viesi ar lielu interesi aplūkoja apģērbu un aksesuārus, ar pārsteigumu noraugoties brīnišķīgajā meistaru roku darbā," stāsta Lusine. "Ja agrāk daudziem eiropiešiem bija priekšstats, ka armēņu apģērbs līdzinās nacionāliem kostīmiem, tad mums ir izdevies parādīt, ka mums ir arī mūsdienīgi modeļi un piegriezumi, kas ir konkurētspējīgi starptautiskā tirgū."
 
Spilgtākie no prezentācijā redzamajiem modeļiem ekskluzīvi vienā eksemplārā būs pieejami tirdzniecībā BOLD konceptveikalā arī pēc pasākuma. Šī ir pirmā reize, kad BOLD Concept Store tika reprezentēta armēņu dizaineru mode, līdz ar to izraudzītie apģērbi un aksesuāri būs patīkams pārsteigums BOLD pircējiem. HAY-HAY.co prezentāciju apmeklēja daudzi Latvijas modes industrijas speciālisti un Rīgas armēņu diasporas pārstāvji. Modeļu tēli tika sagatavoti sadarbībā ar WOW Beauty Lounge. Uzkodas viesiem nodrošināja Jūrmalas restorāns Noyan Tapan.
 
Interneta konceptveikals HAY-HAY.com oficiāli tika atklāts 2017.gada 27.janvārī.
 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras