Arī vīrieši ir pelnījuši lutināšanu

Linduchy
Linduchy 30. jūnijs 2016 18:42
2169

Jūnijā lutināju ne tikai savu ādu, bet arī vīram tika pamatīgs prieciņš – Amway HYMM produkti. Produktu sērijai piemīt vīrišķīga, atsvaidzinoša un neuzbāzīga smarža. To sastāvā ir alveja, E vitamīns, kumelītes, fenheļa sēklu ekstrakts u.c. Kārdinošs aromāts uz vīrieša ādas saglabājas visu dienu.

Šampūns 2-1 – der gan matu, gan ķermeņa mazgāšanai. Ļoti ērts risinājums aizņemtiem un taupīgiem vīriešiem – saziepē visu uzreiz un tik noskalo – taupa gan resursus, gan laiku. Mati pēc mazgāšanas ilgi netaukojas, ir ļoti viegli, mīksti un paklausīgi. Šampūns labi putojas, ar 250ml iepakojumu pietiek ilgākam laikam.

Dezodorants bez alumīnija satur salvijas lapu ekstraktu, kuram piemīt smaku kontrolējošas īpašības, pateicoties antibakteriālam efektam. Dezodorants lieliski veica savas funkcijas pat vislielākajā vasaras karstumā – izturēja no agra rīta līdz pat vēlam vakaram. Neatstāja traipus uz apģērba. Izcils produkts!

Skūšanās komplekts – skūšanās želeja, pēcskūšanās balzāms un skuveklis ar maināmiem uzgaļiem.

Skūšanās želejas sastāvā ir fenheļa sēklu ekstrakts nomierina un padara ādu gludāku. Atvieglo skūšanās procesu, uzlabojot skuvekļa slīdamību. Želeju ir viegli dozēt, ko ne vienmēr sanāk izdarīt ar putojošiem skūšanās līdzekļiem.

Pēcskūšanās balzāma sastāvā ir alvejas ekstrakts, E vitamīns un alantoīns – lieliski nomierina un mitrina vīrieša sejas ādu. Ļoti ātri iesūcas ādā. Un aromāts ir kārdinošs. Ādai pēc skūšanās nav raksturīgais sakairinājums.

Skuveklim ir 5 asmeņi un grozāma galviņa, kas ērti pielāgojas sejas kontūrai. Asmeņus papildina mitrinoša plāksnīte ar alvejas ekstraktu un E vitamīnu. Skuvekļa rokturim ir pārdomāts rievots dizains, lai izvairītos no slīdēšanas skūšanas procesā, kas varētu izraisīt traumas. Īpaši ērta un pārdomāta ir skūšanās uzgaļa nomaiņa – viens pogas spiediens un gatavs. Āda pēc skūšanās ir patiesi mīksta un maiga – vairs nekādu durstīgo bučiņu ar vīra rugājiem :D

Neesmu pārliecināta, kura no sastāvdaļām ir tas brīnumlīdzeklis, bet lietojot šos produktus, bārdas rugāji vīram ataug lēnāk - 1.5-2 dienas var iztikt bez skūšanās, saglabājot maigu sejas ādu.

Vīra slēdziens – šiem produktiem NAV trūkumu. Mans slēdziens – vīrs kārdinoši smaržo, nekairina manu sejas ādu ar durstīgiem bārdas rugājiem.

Produktu cena ir salīdzinoši augsta, bet to kvalitāte ir tā vērta. Noteikti varu ieteikt iegādāties šos produktus, ja vēlies palutināt savu vīrieti.

Paldies Amway no vīra par iespēju izmēģināt šos lieliskos produktus!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 1. jūlijs 2016 17:05 LosOjosVerdes

Gan jau :) Mans vīrietis ir sajūsmā :)

LosOjosVerdes 1. jūlijs 2016 16:20

Super, mans vīrs tik šodien savu komplektu saņēma. Ceru, ka arī viņš spēs to novėrtēt!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras