Argana eļļa ādai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. janvāris 2014 00:00
1964

Argana eļļa ir efektīvs palīglīdzeklis ādas kopšanā gan sejas, gan visa ķermeņa ādai. Eļļa satur vitamīnus, kā arī antioksidantus, kas sniedz ādai veselīgu izskatu.

 

Pret novecošanas iedarbība

 

Arvien vairāk cilvēki, meklē dažādus līdzekļus, kuri aizkavētu novecošanas procesus un padarītu ādu jauneklīgāku. Daudzos kosmētiskajos līdzekļos, mūsdienās plaši tiek izmantota argana eļļa, jo tā palīdz aizsargāt pret UV kaitīgajiem stariem un atbrīvo no kaitīgajiem brīvajiem radikāļiem. Argana eļļa satur arī daudz A vitamīnu. Tā arī uzlabo ādas elastību un veicina kalogēna veidošanos ādā.

 

Mitrināšana

 

Ādas sausums var radīt pamatīgu diskomfortu, taču pret to var cīnīties ar argana eļļu, kura mitrina ādu un veido tādu kā aizsargslāni, kurš saglabā mitrumu ādā ilgstoši.

 

Vispārējais ādas stāvoklis

 

Cilvēkiem ar ādas problēmām, piemēram, psoriāzi vai ekzēmu argana eļļa var būtiski palīdzēt un uzlabot ādas stāvokli, taču par tās lietošanu un devām ieteicams konsultēties ar ārstu.

 

 

Argana eļļa kļūst arvien populārāka un arvien vairāk tiek izmantota dažādos kosmētiskajos līdzekļos. Arī savus jau esošos līdzekļus vari uzlabot, piemēram, losjonam pievienojot dažus pilienus šīs eļļas.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras