Ar vērienīgām svinībām Rīgā atklāj jauno Wella International Studio

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. marts 2016 11:33
2261

Marta pirmā nedēļa Rīgā tika aizvadīta Wella International Studio daudzveidīgo atklāšanas pasākumu zīmē, ieskandinot jaunu posmu pašmāju matu kopšanas industrijas attīstībā. Jau otrdien, 1. martā, vērienīgais firziermākslas mācību centrs savās modernajās telpās uzņēma pirmos viesus – mediju pārstāvjus -, kuriem svinīgā brokastu pasākuma laikā bija iespēja pirmajiem iepazīties ar Wella International Studio oriģinālo konceptu un daudzfunkcionālo interjeru, kā arī zīmola pārstāvjiem ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm. Uzreiz pēc tam studijā pulcējās Wella matu meistari, klienti un sadarbības partneri, lai svinīgās lentes pārgriešanas cermonijas ietvaros kopīgi nosvinētu studijas oficiālo atklāšanu.

Nākamajā dienā jeb 2. martā jau no plkst. 11:00 Wella International Studio telpas piepildīja skaistumkopšanas mediju pārstāvji un vadošie blogeri, lai zīmola pieredzējušo meistaru vadībā apgūtu praktisku matu veidošanas mākslu, ievērojot sezonas aktuālākās tendences un baudot viesmīlīgo uzņemšanu. Interaktīvajai meistarklasei sekoja jau pirmais frizieru seminārs, ko vadīja Krievijas top stilists un pasaules klases meistars Dmitrijs Vinokurovs, kurš Latvijā viesojās tieši par godu šim zīmīgajam notikumam.

Visubeidzot, 3. marta vakarā Wella International Studio atzīmēja nedēļas gaidītāko notikumu – grandiozo studijas atklāšanas ballīti, ko apmeklēja vairāk nekā 200 friziermākslas industrijas profesionāļi, zīmola klienti, stilisti, mediju pārstāvji, sabiedrībā zināmas personības, kā arī virkne citu zīmola cienītāju, kuri teju līdz pusnaktij nodevās jautrai ballītei. Lai svinības padarītu vēl aizraujošākas, dažādām izklaides aktivitātēm piesātinātā vakara vadītājas lomā iejutās allaž starojošā Anna Rozīte, kura klātesošos ieveda burvīgajā Wella pasaulē, aicinot izbaudīt visu, ko tā piedāvā.

“Frizieru veiksmes pamatā ir attīstība un nemitīga izglītība, tāpēc jau daudzus gadus man bija sapnis. Sapnis par frizieru studiju, kurā mūsu meistari varētu iegūt sev tik nepieciešamo radošo brīvību, jaunas zināšanas un iedvesmu. Un, lūk – mans sapnis ir piepildījies – Rīgā ir atklāta Wellastarptautiskā frizieru studija. Mēs esam strādājuši ilgas stunas, lai sniegtu mūsu meistariem vislabāko, tomēr pats lielākais dārgums mūsu komandā ir cilvēki – mūsu treneri -, ar kuriem es ļoti lepojos. Tagad mūsu studijas durvis viņiem ir plaši atvērtas,” teic Wella International Studiovadītāja Aelita Mežpapa.

Wella Professionals ir ļoti unikāls zīmols. Mēs esam īsta Wella ģimene. Ģimene, ko raksturo tradīcijas. Zīmols ir ļoti sens visā pasaulē un arī Latvijā. Nereti darba gaitās ir nācies sastapt frizierus, kas ar šo zīmolu strādā jau no 90-tajiem gadiem, un, lai arī mēs neesam pazīstami, ļoti ātri veidojas kopīga valoda. Tas ir īsts ģimenes spēks. Frizieru meistarība, manuprāt, ir ļoti oriģināla profesija, kas apvieno gan darbu un amata prasmi, gan arī mākslinieciskumu. Tieši tāpēc pie mums, Wella studijā, ikviens specālists varēs smelties iedvesmu un apgūt zināšanas sava darba prasmē,” stāsta Wella Professionalsreģionālais vadītājs Baltijas valstīs Artūrs Dedzis.

Pasākuma oficiālo daļu atklāja zīmola un studijas pārstāvju svinīgās uzrunas, kam sekoja vakara pirmais šovs – spilgta pavasara sezonas aktuālāko Wella matu modes tendenču parāde Inspired by Excellence Dmitrija Vinokurova izpildījumā, ko uz apjomīgās ”mēles” demonstrēja vakaram īpaši izvēlētas un sapostas modeles un modeļi. Izvēlētā krāsu palete tika iedvesmota no vēsiem un siltiem metāliskajiem toņiem, ko papildināja izmeklētas un drosmīgas frizūras, lai akcentētu katram modelim raksturīgo unikalitāti.

Tāpat vakara gaitā neiztrūka arī smalkas uzkodas un veldzējoši kokteiļi no Absolut, aizraujoši konkursi ar vērtīgām balvām no Wella, kā arī enerģiski elektroniskās deju mūzikas ritmi. Uzreiz pēc plkst. 21:00 studijas telpās norisinājās jau otrais matu tendeču šovs, ko bija sarūpējuši zīmola Sebastian meistari - Artis Bandonis (Latvija), Liina Heck (Igaunija) un Alesja Minginoviča (Latvija) -, uzburot patiesi maģisku atmosfēru, ko vēl vairāk paspilgtināja melnajā apģērbā tērptie un gaismas elementiem izdaiļotie modeļi, viesos izraisot īstu sajūsmas vilni. 

Kā zināms, Wella International Studio ir Baltijā lielākais friziermākslas mācību centrs, kas kalpo kā vieta, kur matu kopšanas industrijas pārstāvji ik dienu var iegūt jaunas zināšanas, dalīties savā pieredzē, kā ar smielties iedvesmu no citiem nozares profesionāļiem. Studijas plašās telpas veido trīs modernas un pilnībā aprīkotas klases, kuras var pārveidot par auditoriju aptuveni 100 cilvēku uzņemšanai. Ikdienā šeit tiks organizēti praktiskie semināri un meistarklases frizieriem nelielās grupās, kur lielākais uzsvars tiks likts uz praktiskajām apmācībām. Būtiski, ka studija ir arī slavenās Sassoon Academy mājas Baltijā, kur vismaz reizi gadā uz mēnesi viesosies slavenās akadēmijas komanda no Londonas, kas piedāvās intensīvus, nedēļu garus tālākizglītošanās kursus pieredzējušiem nozares speciālistiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras