Ar greznām svinībām aizvadīta pulksteņu salona LAIKS de Luxe atklāšana

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. aprīlis 2016 09:39
1748

Ceturtdien, 31. marta pēcpusdienā, t/c Galleria Riga pirmajā stāvā tika aizvadīts svinīgais jaunā un Baltijā lielākā pulksteņu salona LAIKS de Luxe atklāšanas pasākums, kas vienuviet pulcēja teju vai simts smalkā stila cienītājus no mediju, blogeru un uzņēmēju vides, kuri steidza aplūkot dažādās pasaulē plaši pazīstamo zīmolu kolekcijas, sākot no pulksteņiem un juvelierizstrādājumiem līdz pat aksesuāriem un interjera priekšmetiem.

Svinīgā pasākuma vadītāja lomu uzņēmās šarmantais un tautā mīlētais aktieris Andris Bulis, kurš klātesošos iepazīstināja ar Laiks de Luxe salona jauno konceptu un īpašnieku Vladimiru Kuļikovu , kā arī rūpējās par to, lai izklaidējošas aktivitātes un jautrība nebeigtos līdz pat pasākuma izskaņai.

Ar svinīgu runu viesus sveica arī puksteņu zīmola Frederique Constant pārstāvis no Šveices Daan van der Bruggen, pēc kura vārdiem ar sarkanās lentas pārgriešanas ceremoniju salons tika oficiāli atklāts. Uzreiz pēc tam viesi nodevās pasākuma neoficiālās daļas baudīšanai, klausoties stīgu kvarteta ReDo izpildītajā dzīvajā mūzikā, cienājoties ar dzirkstošo Deutz šamapanieti un iepazīstoties ar salona plašo produkcijas klāstu. Svinību gaitā Daan van der Bruggen viesus tuvāk iepazīstināja arī ar ekskluzīvo Tubillon rokas pulksteni, atklājot to unikālā dizaina un nevainojamās kvalitātes sintēzi.

Tāpat pēcpusdienas gaitā neiztrūka arī fotografēšanās aktivitātes gan pie īpašas ar pulksteņiem dekorētas fotosienas, gan arī viesu sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #LaiksdeLuxe. Visvairāk “patīk” atzīmes ieguvušais viesis savā īpašumā ieguva arī noderīgu dāvanu no Frederique Constant. Lai atklāšanas pasākumu padarītu vēl aizraujošāku, klātesošie tika aicināti iesaistīties arī pārējos divos konkuros, pareizi atbildot uz uzdotajiem jautājumiem un laimējot vērtīgas dāvanas no Laiks de Luxe un Deutz.

“Mūsu mērķis ir saglabāt ģimenes Nama “LAIKS” garu. Jau vairāk nekā 20 gadus mēs nododam savu kaisli pret pulksteņiem mūsu klientiem. No paaudzes paaudzē – šodien mūs jau apmeklē mūsu klientu bērni. Mēs ticam, ka strauji mainīgā pasaulē būsim aktuāli arī viņu mazbērniem. Laiks ir bezgalīgs. “Laiks” Latvijā veic patīkamu misiju – mēs dāvinām laiku cilvēkiem,” stāsta uzņēmuma Laiks īpašnieks Vladimirs Kuļikovs.

Būtiski, ka jaunais salons ir veidots, balstoties uz Latvijā vēl nebijušu koncepciju, ko raksturo katram zīmolam atsevišķi iekārtota vitrīna, kas ļauj ne tikai iepazīt daudzveidīgo pulksteņu un juvelierizstrādājumu piedāvājumu, bet arī sajust īpašo stāstu, ko katrā no modeļiem ir ielikuši to radītāji. Līdz ar to salonā būs pieejams vēl plašāks jaunāko un aktuālāko pulksteņu un juvelierizstrādājumu piedāvājums katrai gaumei.

Salona interjers ir veidots mūsdienīgā stilā, kas atbilst pasaules priekšstatiem par pulksteņu salona iekārtojumu ar mērķi sasniegt greznību, kas nav ārišķīga, bet tajā pašā laikā padara salonu elegantu un komfortablu pircēju kustībai. Arī mēbeles salona interjeram ir speciāli radītas sadarbībā ar Šveices pulksteņu ražošanas zīmoliem un vietējiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem.

Šobrīd LAIKS de Luxe salonos pieejami jau vairāk nekā 2000 pulksteņu modeļi no tādiem pasaulē slaveniem zīmoliem kā Tag Heuer, Graham, Perrelet, Baume&Mercier, Frederique Constant, Maurice Lacroix, Van Der Bauwede, Louis Erard, Oris, Alpina, Escada, Gucci, Seiko, Tissot, Balmain, kā arī aksesuāri no zīmoliem S.T. Dupont un Montegrappa un juvelierizstrādājumi no Chimento un Furrer Jacot. Tāpat salonā iespējams apskatīt arī dažus unikālus pulksteņu modeļus, kas tiek piedāvāti ierobežotā daudzumā.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras