Apspriestākās gada kinoprēmijas oskarotie beauty tēli

Autors: Intensa.pro, 2016. gada 10. marts, 17:47:42
Apspriestākās gada kinoprēmijas oskarotie beauty tēli

Februāra beigās notika teju gaidītākā Oskar balvas pasniegšanas ceremonija. Neskatoties uz to, ka visi uzvarētāja lauri un uzslavas tika Leonardo Di Kaprio, portāls Intensa.pro nevarēja neveltīt uzmanību Holivudas skaistulēm, kuru perfektais tēls nosaka 2016. gada pavasara/vasaras sezonas tendences.

Keita Vinsleta

Leo uzticīgā sabiedrotā un filmā „Titanik” miļotā uz sarkanā paklāja iznāca ar izlaistiem matiem, ieveidotiem mīkstajos viļņos. Vienkārši, smalki un eleganti. Šādu frizūru var viegli atkārtot mājās ar matu taisnotāju. Šoreiz Keitas vizāžisti izvēlējās diezgan mierīgu meikapu – gaišas smokey eyes ar sudraba zaigošanu. Tēlu papildināja korāļu krāsas lūpu krāsa. Neskatoties uz to, ka modes kritiķi nopēla Keitas Vinsletas tērpu, tā izskatoties kā no kasešu lentas austa, aktrises beuty tēls pelnījis vietu beauty sensāciju topā.

kateuinslet-intensa.pro

Olīvija Vailda

Meitene ar iesauku Trīspadsmit no seriāla „Doktors Hauss” (House M.D.) uz sarkanā paklāja kāpa Valentino kleitā ar atklātu dekoltē, uz aizmuguri saņemtiem matiem un nude meikapu. Šāds salikums atgādināja Grieķu dievieti. Pasteļkrāsas – akcents acu meikapā, galvenā uzmanība tika veltīta frizūrai – stilīgas franču bizes, kas saņemtas uz pakauša. Atkārtot šādu frizūru mājas apstākļos nebūs viegli, taču pamēģināt veidot ko līdzīgu, bet vienkāršāku – spēs katra garo matu īpašniece.

olivia

Rīza Viterspūna

Rīza Viterspūna uz sarkanā paklāja defilēja Oscar de la Renta kleitā (jāpiebilst, modes kritiķi nenovērtēja aktrises spilgti violeto tērpu). Uz kinobalvas pasniegšanas ceremoniju izskatīgā blondīne ieradās ar ideāli gludiem matiem, neitrālu acu meikapu, spilgtu lūpukrāsu un sārtiem vaigiem. Vai teiksiet, ka šai jaunietei ir 39 gadi?

riz

Lady Gaga

Īsta lēdija! Sniegbaltā Brandon Maxwell kleitā Gaga nepalika ēnā! Grezno tēlu papildināja Holivudas viļņi, maigs meikaps un mākslīgas skropstas acu kaktiņos! Atkārtot meikapu mājas apstākļos var ar mirdzošām acu ēnām persiku rozā toņos.

ladygaga-intensa.pro

Šarlīze Terona

Nevainojamais skaistums pēc 40 – tā ir Šarlīze Terona. Sarkana Christian Dior Couture kleita ar atklātu izgriezumu, brūnas smokey eyes, nude toņa lūpukrāsa un knapi pamanāms vaigu sārtums palīdzēja Šarlīzei kļūt par svinību karalieni. Kuplās skropstas piešķīra aktrises skatienam izteiksmību un magnētiskumu, persiku vaigu sārtums akcentēja vaigu kaulus un ideālo sejas ādas toni.

sharliz-terron-intensa.pro

Reičela Makadamsa

Uz sarkanā paklāja aktrise žilbināja August Getty Atelier smaragda krāsas kleitā ar garu šleifi. Reičela izvēlējās klasiku – saņemti mati, maigi rozā lūpukrāsa un smaragdzaļas krāsas acu zīmulis, kas lieliski piestāv blondīnēm.

rachel-intensa.pro

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT