Apaļai sejai piemērotākie matu griezumi

jana
jana 25. janvāris 2011 10:29
6063

To, ka katrai sejas formai ir piemērotākie un nepiemērotākie matu griezumi, tu noteikti zini. Taču, vai tu šos padomus ievēro, kad izvēlies savu sapņu frizūru?

Mēs vienmēr tiecamies uz pilnību, kā savā ārējā izskatā, tā apģērbā un dzīvē kopumā. Runājot par sejas formām, tās proporciju jēdziens ieņem ne pašu pēdējo vietu mūsu centienos tiekties uz ideālu. No visām sejas formām vispateicīgākā ir apaļā sejas forma, tai izvēlēties piemērotāko matu griezumu un frizūru, nav nekādu grūtību, jo piestāv gandrīz vai viss.                

Ko tu teiksi, ja šoreiz mēs parunāsim par piemērotākajiem matu griezumiem sievietēm ar apaļu sejas formu? Ko darīt tām, vai būtu jākrīt izmisumā? Pilnīgi noteikti ne, jo šobrīd modes tendences ikvienai sejas formai piedāvā ko interesantu. Tomēr, pirms izvēlēties savu matu griezumu, ir jāņem vērā daži tā izvēli ietekmējošie faktori. Tādi, kā matu struktūra, sejas vaibsti, ir jāpiedomā pie tā, kādu iespaidu par sevi tu vēlies radīt.

Izvēloties matu griezumu stilisti iesaka skatīties tāda griezuma virzienā, kurš tuvinātu tavas sejas vaibstus ovālai formai, varbūt pat nedaudz stūrainai. Šim rezultātam vispiemērotākie ir īsie matu griezumi, kas izveidoti speciāli apaļai sejas formai.

Ar ko tad tie tik būtiski atšķiras no citiem griezumiem? Pirmām kārtām - galvas augšdaļā tiem jārada apjoma efekts, tā vizuāli pagarinot sejas formu. Ļoti veiksmīgs risinājums ir asimetrisku elementu izmantošana, tie novērsīs uzmanību, no taviem apaļajiem vaidziņiem.

Lieliski izskatīsies klasiskais „bobs”, ar pagarinājumu sejas priekšējā daļā. Vārdu sakot čolku atstāj garāku, kā pārējos matus un, ļauj tai brīvi krist pāri sejai uz priekšu. Ja tu esi drosmīga un nebaidies no eksperimentiem, tad šo čolku vari atstāt pat ļoti garu un, sava izskata maiņu variēt ar dažādiem tās novietošanas virzieniem. Vēlies gaisīgāku un vieglāku izskatu? Izfilē šo čolku un atstāj robainu.

 

Nemainīgi efektīgs būs īsu un „izplūkātu” matu griezums. Kaut kas līdzīgs tādiem īsiem matiem, kas pēc pamošanās nav pat ķemmēti.

Lieliski izskatīsies no auss un uz leju izveidots pakāpenisks matu griezums. Lai iegūtu vēl efektīgāku izskatu, šim matu griezumam var pievienot dažas asimetriskas šķipsnas čolkā, vai pakauša augšdaļā. Matu galus ieveido „uz āru”, tas tavam izskatam piešķirs rotaļīgumu.

Kā labāk izveidot pavisam īsu matu griezumu? Izrādās, pavisam īsie matu griezumi piestāv pilnīgi visām sievietēm un sejas formām, arī apaļai! Atliek tikai izvēlēties piemērotākās griezuma līnijas un tu būsi tikai ieguvēja. Drosmīgi, vai ne?

Ļoti vienkāršs risinājums, pievilcīgākam vizuālajam efektam, ir ļoti īsi mati galvas augšdaļā un garāka čolka priekšā! Frizūru iespējas šim griezumam ir plašas, sākot no pieklājīga un gluda matu sakārtojuma, līdz „panciski” saceltajam uz augšu, vai lokkainajam. Lai novērstu smagnēju iespaidu, izvēlies īsu un labi izfilētu pakausi!

Vai vēlies izmēģināt īsu matu griezumu?

Foto no

stylehive.ru (Женский Журал StyleHive.ru)

Jana.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras