Alerģija pret aukstumu. Manas metodes

pece
pece 17. februāris 2012 00:00
771

Ādas kopšanā un lutināšanā cenšos vadīties pēc iekšējām izjūtām – vasarā prasās vairāk mitrināt, barot un lutināt. Ziemā gribas vairāk sargāt un barot, īpaši jau tās ķermeņa daļas, kuras nesargā kāds apģērba gabals.

Ziemā izvēlos dienas krēmus ar mazāku ūdens daudzumu, vakarā mēdzu uzlikt kādu sejas masku, lai nodrošinātu mitrināšanu. Reiz trolejbusā divas vecas sieviņas dalījās savos skaistumkopšanas noslēpumos un viena no viņām, ar ļoti labi saglabātu sejas ādu un dekoltē zonu, teica, ka ik vakaru kopjot ar labu olīveļļu, ļaujot tai pilnībā iesūkties ādā, mēģinu sevi pierunāt izmēģināt šo metodi, bet vēl nav sanācis. Varbūt esat mēģinājušas?

Rokas lutinu ar niveja krēmu – kas ir biezs un taukains, labi piemērots ziemai. Kādreiz mans iemīļotais roku krēms bija spodrības ražotais smilšērkšķu krēms, bet kopš „uzlaboja” ražotājs krēma sastāvu ar visādām figņām, tas rada pretīgu slāni uz rokām un no pavisam dabiska krēma ir kļuvis par rūpniecisku brīnumu.

Pēdējais nepatīkamais atklājums mūsmājās – mazajam ir pārmantoti mīļotā vīrieša gēni – alerģija uz aukstumu, kas mazās roķeles dara pleķainas, ko mazais vēl nokasa un rodas briesmu lietas. Tā nu rūpīgi kopju mazās roķeles barojot tās ar niveja roku krēmu. Labi, ka tas līdz.

Varbūt jums pūrā pieredze ķermeņa kopšanā ar eļļu?

Kādas ir tavas skaistuma metodes mitrinātai un koptai ādai ziemā? Piedalies Essex konkursā! Vairāk par to lasi šeit>>

Vairāk par Essex kopjošajiem krēmiem lasi šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras