Aktualitātes smaržu industrijā. grāvējs.

hiperkeri
hiperkeri 30. jūnijs 2014 11:59
2364

Mēs noteikti esam iesoļojušas 21. gadsimtā. Tehnoloģija ienāk pilnīgi visur- televīzijā,mājā..nu arī mūsu ķermenī!

 Jaunākais `prikols`- īpaši tiem,kuriem vienmēr liekas,ka māju bez dezodoranta, n-tajām smaržu pudelītēm,to paraudziņiem somiņā nu nemaz nevar soli izspert no mājas.

Laikam labas ziņas arī tiem vīriešiem,kuriem ir tendence lietot odekolonus tā,ka 10m attālumā jūti smaržu sliedi.

Jo mums ir komplekss par svīšanu un baktērijām,kuras svīšanu padara par nevēlamu procesu mūsu gribai.

Es,ja godīgi, neesmu no tiem,kuri smaržas lieto regulāri,un kuriem smarža kaut ko par sevi izsaka. Es tās novērtēju uz citiem,bet manas pašas degunam svarīga ir vienkārši tīrība. Tīrības smarža. Un jo vienkāršāk,jo labāk.

Esmu tikai ziņu pienesējs, jo izskatās,ka Latvijā šī tendence vēl nav izplatījusies. Vismaz neesmu vēl veikalos redzējusi(un pašlaik par to vēl priecājos, jo pašlaik vēl nespēju šo fenomenu pieņemt).

Kas tas ir par zvēru?

Bungu rīboņai skanot un skaistai modelei blakus stāvot un eleganti plātoties ar rokām-

Norijamās smaržas.

https://www.youtube.com/watch?v=X9cVAZrY_9E

Jā,kas to būtu domājis.

Iedzer no rīta vēl vienu tabletīti pie visiem rīta vitamīniem un speciālajiem medikamenti,kas dažam labam jau ir vesela sauja- un dienas laikā svīsti,izsvīstot rožu buķeti, pelargonijas vai muskusu.Vai vaniļu. 

 

Bravo,tehnoloģija. Paklanos un brīnos,cik tālu mēs vēl iesim.

 

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
citysexylingerie 19. jūlijs 2014 18:14

Savukārt galvas un salauztu sirdis jebkurā http://www.citysexylingerie.com satriecoši seksīgas kleitas....

citysexylingerie 19. jūlijs 2014 18:13

Piedāvājam visu veidu Lingerie vairumtirdzniecība veidi, piemēram: Babydoll un krekls, Bra Lingerie & Bikini komplekti, Korsetes un bustiers
Ķīna Lingerie Vairumtirdzniecība
Saite: http://www.citysexylingerie.com

mazaa raganina 30. jūnijs 2014 21:47 krx

ROFL(Y)

hiperkeri 30. jūnijs 2014 19:06

Nikte:D:D Nezinu vai gāzes arī,bet rožu aromāts tiek solīts:D

Nikte 30. jūnijs 2014 18:04

Ooo,gāzes arī būs ar rožu aromātu? ROFLROFLROFLROFL

hiperkeri 30. jūnijs 2014 17:20 Noelle

jā,diemžēl,ir dzirdēts par olīveļļas (īstās) īpašībām(gan fiziskajām,ķīmiskajām),un tās,kas mums plauktos ,diemžēl tā pat ārēji neizskatās. Un,ja jau tā olīveļļa ir tik piecūkota,tad ko teikt par vērtīgākām eļļām??
Gribētos zināt,vai Latvijai maz ir kāds uzticams piegādātājs,no kura tās varētu iegādāties?? Esmu uz ceļa,kur pat gaļu sāku izvēlēties tādu,kur govis,cūkas, vēl līdz vistām netieku,bet ļoti ceru,ka drīzumā tas mainīsies ,ir audzētas ne jau nu miljonu staļļos,barojot ar kukurūzu un proteīniem, bet dzīvojas dabā,pa pļavām,kūtīs, un tām vismaz ir kaut kāda dzīve. Neesmu veģetārietis,bet cenšos būt apzinīgāks gaļas patērētājs un par to interesēties. Pagaidām tie ir tikai reti gadījumi gadatirgos un mūsu vietējā tirdziņā viens onkulītis, gribētos,ka tā kustība aug lielāka,un,ka lielie veikali šo darbību nebloķētu..Vismaz nesabojātu,kā tas notiek ar eļļām.

Noelle 30. jūnijs 2014 15:55 hiperkeri

Pirmkārt jau (vismaz kā man draudzene stāstīja) tur ir daudz pieejamākas tīrās eļļas, nekā pie mums (respektīvi tādas, kuras tiešām droši var dzert, jo atšķaidītas ar kaut kādiem palīglīdzekļiem nenosakāmiem, lai palielinātu peļņu laikam savas veselības labad dzert nevajadzētu :) Bet tā jau ir vesela zinātne, kā vispār var pateikt, kura ir lietojama, bet kuru labāk nevajadzētu. Par to es pat neņemos sākt stāstīt, jo zinu, ka saputrošos meistarībā :D Tomēr ne pati to esmu pētījusi, tikai muti vaļā klausījusies cilvēkā, kurš ilgu laiku ir pavadījis pētot šo jautājumu :)

hiperkeri 30. jūnijs 2014 15:05

cepums krx par pataloganatomiem:D:D Gluži manas domas:)
Noelle- vispār interesanta tā pieredze ar austrumu sievietēm. Man ļoti interesē, kādas eļļas viņas lieto un kā,utt

Noelle 30. jūnijs 2014 14:34

Mana draudzene, kas ilgāku laiku dzīvoja Ēģiptē, stāstīja, ka musulmaņu sievietes bieži vien dažādas eļļas lieto iekšķīgi (tās protams, ir dabiskas un medicīniski tīras un paredzētas iekšķīgai lietošanai), līdz ar to viņām izmainās arī ķermeņa aromāts. Es pat spēju tam noticēt, jo pati tur viesojoties pamanīju, ka viņas tiešām biezi vien smarzo pēc aromātiskajām eļļām ļoti spēcīgi. Bet, vai es ņemtos rīt kaut ko ķīmiski sintezētu - diez vai! Tāpat jau pietiek visādu kaitīgu vielu, ko sevī uzņemam... mazgāties vajag, tad nesmirdēs :D

Linduchy 30. jūnijs 2014 13:35

Stulbuma kalngals....kārtējā fīča, ar ko indēt savu organismu :D

KRX 30. jūnijs 2014 13:33

Es vēl iedomājos - tā varbūt varētu padarīt patīkamāku darbu pataloganatomiem arī? :D ja jau uz āru tik manāmi smaržo - tad iekšas vispār kā parfimērijas salons :D

KRX 30. jūnijs 2014 13:32

:D nebiju neko vēl dzirdējusi/lasījusi/redzējusi par šādu brīnumu :D
Smieklīgi vispār, lai neteiktu - vienkārši maz ticami! :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras