Agnija Grigule – viena no lūgtajiem viesiem ekskluzīvajā Ritas Oras apavu kolekcijas prezentācijā Berlīnē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. septembris 2019 14:00
340

Viena no Latvijas populārākajām influencerēm Agnija Grigule vakar piedalījās VIP viesiem paredzētajā „Rita Ora for Deichmann” kolekcijas prezentāciju Berlīnē. Šis saviesīgais apavu modes pasākums pulcēja slavenības, influencerus, modes pazinējus un žurnālistus no visas Eiropas. Agnija bija vienīgā Latvijas pārstāve pasākumā, kurā varēja vērot jaunākos apavu modes trendus un baudīt Ritas Oras uzstāšanos.

Ekskluzīvais pasākums, kas norisinājās Berlīnē, pulcēja pazīstamus izklaides un modes nozares pārstāvjus, kuriem bija iespēja pirmajiem ieraudzīt Ritas Oras radīto Deichmann rudens/ziemas kolekciju. Jaunā kolekcija ir pieejama veikalu plauktos visā Eiropā, tostarp arī Latvijā, t/c Akropole esošajā uzņēmuma veikalā. 

20190902135945-70190.jpg

Agnija Grigule atzina, ka pasākums sniedzis daudz pozitīvu emociju un iedvesmas tā viesiem. Pasākumā bija vērojama ļoti daudzveidīga un aktuālajiem trendiem piesātināta jaunā apavu kolekcija, bet īpašu noskaņu tam piešķīra starojošā Rita Ora ar priekšnesumu un savu personību,  kā arī laikmetīgā vide.

“Pasākums notika ļoti laikmetīgā vietā, stila ziņā līdzīgā Rīgā esošajam Tallinas kvartālam. Man ir prieks, ka jau kādu laiku cilvēki izmanto vecas noliktavas vai ēkas, lai tajos veidotu pasākumus, kas šis vietas atdzīvina un pasākumam piešķir pavisam citu garšu! Uz pasākumu bija uzaicināti ļoti daudzi ārzemju žurnālisti un arī vadošie viedokļu līderi. Par spīti lielajai tveicei gan es, gan arī visi pārējie viesi pasākumā uzņēma ļoti daudz pozitīvās enerģijas!” saka Agnija.

Kolekcija dažādiem raksturiem

Jaunā Deichmann kolekcija sastāv no pieciem dažādiem stiliem, kas atspoguļo piecus personības raksturus un attieksmes: brīvība, radošums, ziņkāre, drosme un spēks. Tajā var atrast gan stilīgus zābakus, gan krāsainas sporta kurpes un greznas augstpapēžu kurpes vakara pasākumiem. Kolekcijai raksturīgi spoži neona elementi, neparasti un uzkrītoši motīvi – tajā dominē sprādzes, dzīvnieku raksti, vizuļi.

20190902135919-27615.jpg

Agnija Grigule bija viena no lūgtajiem viesiem Ritas Oras kolekcijas prezentācijas pasākumā, lai klātienē novērtētu jaunās kolekcijas modeļus un vērotu apavu modes tendences. Raksturojot redzēto, Agnija saka: “Šī kolekcija ir viena kārtīga bestselleru parāde! Kolekciju noteikti saprot un vēlētos iegādāties gan modes pazinēji, gan arī cilvēki, kas ikdienā varbūt tik ļoti par modi nedomā. Sākot ar masīvo zoļu botām līdz pat nagliņpapēžu augstajiem zābakiem ar spīdumiem! Kolekcijā bija apvienoti visi šī gada trendi – neons, čūskāda, leoparda raksts, gliteri. Lai arī dažas kolekcijas var aprobežoties ar to, ka tās ir domātas, tikai ejot uz operu, kādu saviesīgu pasākumu vai arī gluži pretēji – vairāk orientētas uz brīvā laika apaviem, kuri ir ērti skriešanai pa pilsētu, tad šī kolekcija apvienoja apavu modeļus visām dzīves situācijām!”

“Pasākumā teju visi influenceri bija ieradušies Ritas Oras kolekcijas apavos, un tas ir lielisks mārketinga modelis pasākumā, jo uzreiz vari redzēt, kā dažādi cilvēki ar pavisam atšķirīgām stila izjūtām var kombinēt vienu apavu pāri. Tas uzreiz liek aizdomāties par to, vai varbūt es varētu iegādāties vēl kādu apavu pāri no šīs kolekcijas, jo visi izskatījās kārdinoši!” novērtē Agnija, kas ir arī aģentūras Honeymoon High vadītāja un radošā direktore. 

“Lai arī neesmu ļoti liela popmūzikas cienītāja, Ritas Oras vokālais izpildījums dzīvajā lika tauriņiem pārskriet pāri ķermenim. Rita nodziedāja trīs dziesmas, nedaudz pastāstīja par kolekciju un nodemonstrēja kapsulkolekcijas kampaņas video. Rita, neskatoties uz lielo svelmi, vienkārši staroja!”

Pati Rita Ora atzīst, ka, stāvot uz skatuves, viņa izjūt ļoti stipras emocijas, un tas bija viņas kolekcijas galvenais iedvesmas avots: šī kolekcija liks sievietēm justies brīvi, sievišķīgi un drosmīgi. Runājot par savu kolekciju, Rita atklāj: “Mans stils vienmēr sakņojas manā attieksmē. Tas, kā esmu ģērbusies, parāda, kā es šodien jūtos.“

Jaunās kolekcijas moto – “Izstaro”    

Ritas Oras speciāli Deichmann radītā kolekcija "Izstaro" (“Radiate”) apvieno 40 dažādus stilus, kas ļaus izvēlēties piemērotus apavus jebkurai dzīves situācijai. Radot šo kolekciju, māksliniece domājusi par sezonas aktuālākajiem siluetiem, atklājot tos pavisam citādā veidā.

Kampaņas videoklipi tika ierakstīti Londonā šā gada jūnijā. Piecos klipos Rita Ora pierāda savu daudzpusību. Pasaules slavenā māksliniece demonstrē, ka dažādi stili iedvesmo izskatu un attieksmi. Katrs video parāda atšķirīgu Ritas šķautni, izsakot to ar individuālas horeogrāfijas palīdzību. Kampaņas dziesma ir Ritas pēdējais hits "New Look".

Kolekcija ir pieejama Latvijā no 29. augusta.

Kompānija DEICHMANN SE, kuras galvenā mītne atrodas Esenē, Vācijā, tika dibināta 1913. gadā un joprojām par 100% pieder tās dibinātāju ģimenei. Uzņēmumu grupa ir viens no Eiropas apavu mazumtirdzniecības tirgus līderiem. DEICHMANN pieder vairāk nekā 4 000 veikalu un 40 internetveikalu visā pasaulē, un tās darbinieku skaits pārsniedz 40 000.  Kompānijai ir DEICHMANN vārdā nosauktās filiāles Vācijā, Austrijā, Bosnijā un Hercegovinā, Bulgārijā, Horvātijā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Francijā, Ungārijā, Itālijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Krievijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Spānijā, Zviedrijā, Turcijā un Lielbritānijā. Grupa ir pārstāvēta arī Šveicē (Dosenbach/Ochsner Shoes/Ochsner Sport), Nīderlandē un Beļģijā (vanHaren), un ASV (Rack Room Shoes/Off Broadway). Vācijā grupā ietilpst arī Roland SE. Vācijā, Austrijā, Šveicē un Polijā DEICHMANN pārstāv arī MyShoes SE. Kompānijai pieder arī SNIPES Group ar filiālēm Vācijā, Austrijā, Šveicē, Francijā,  Nīderlandē, Beļģijā, Spānijā, Portugālē un Itālijā. 2019. gadā kompānija plāno ienākt arī Igaunijas tirgū, ar DEICHMANN koncepciju. DEICHMANN veikali drīzumā vērs durvis arī Dubaijā, sadarbībā ar franšīzes partneri. Kompānija piedāvā arī apavu izlasi Ķīnā, izmantojot tiešsaistes platformu T-Mall Global. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras