Ādas tvirtumam dāmām pēc 40

nosiguldas
nosiguldas 30. jūlijs 2014 16:30
1948

Jā gan kad runājam par tvirtas ādas noslēpumu sievietēm pēc 40, tas ir diezgan sāpīgs jautājums.

Nu ko sāksim ar pamatnosacījumiem.

  • Nekādu eksperimentu, tikai pārbaudītas vērtības
  • Sekojam līdz savai sievietes veselībai
  • Mitrināšana no iekšas un ārpuses
  • Pie spoguļa uzkavēsimies nedaudz ilgāk nekā divdesmit gados.
  • Prast pieņemt izmaiņas un neiespringt uz sīkumiem.
  • ATCERĒTIES- es sevi mīlu, tad mani mīl arī mani tuvākie.

Kas ar to domāts un kāpēc tieši šādi nosacījumi, izstāstīšu sīkāk. Šajā jaukajā laikā sieviete ir jauna dzīves sliekšņa priekšā. Sievietes reproduktīvais pulkstenis sāk tikšķēt arvien  lēnāk un līdz ar to ienes sievietes dzīvē dažādas korekcijas.

Viena no šīm korekcijām ir ādas stāvoklis, kas tieši saistās ar hormonālās sistēmas izmaiņām, āda paliek sausāka, attiecīgi parādās pirmās krunciņas un sāk noslīdēt lūpu kaktiņi un acu plakstiņi, arī citviet var parādīties sausuma pazīmes. Ko gan iesākt, ir saprotams, ka te tikai ar kosmētiku nebūs līdzēts.

Dosimies pie ginekologa- endokrinologa un tiksim skaidrībā ar neskaidrībām. Iespējams, ka menopauze ir pavisam tuvu vai pat sākusies un bez speciāliem līdzekļiem, mēs varam nemaz nepamanīt, ka tā mājiņa sabrūk un gada laikā varam kļūt par dāmu, kas izskatās par pāris gadiem vecāka nekā tas ir īstenībā. Šo nosacījumu jāpilda vismaz reizi gadā. Es pagaidām varu uzelpot, kaut ādas stāvokļa izmaiņas ir sākušās viss pārējais norāda, ka speciāli līdzekļi vēl nav jādzer. Tātad iespēju robežās vitamīniem bagāta pārtika un ūdens, kas arī spēlē lielu lomu šajā procesā.

Vai zinājāt, ka kombinēta un taukaina  āda ir daudz problemātiskāka par citiem ādas tipiem. Tā ir viltniece, jo problēmas neuzrāda uzreiz. Es esmu sapratusi, ka ar kosmētiskiem līdzekļiem eksperimentēt vairs nevaru un arī negribu. Esmu atradusi savu sejas kosmētiku, ķermeņa ādas kopšanai gan vēl meklēju īsto, bet to daru ļoti pārdomāti. Mācoties par kosmētiku esmu  iemācījusies pareizi lietot kosmētiku un zinu, ka lētais gals mani vairs neapmierina. Tas noteikti nav saistīts ar to, ka kaut kas ir sliktāks kaut kas labāks. Es vienkārši domāju par sevi un uzskatu, ka agresīvās ķīmijas mūsu ikdienā tāpat pietiek. Mana izvēle ir Mary Kay kosmētika.   Sejas un dekoltē zonai tā ir trīs pakāpju sistēma, ko izmantoju no rīta un vakarā. 

Ar ķermeņa ādu ir savādāk. Pēdējais mans atklājums ir silta olīveļļa, ko lietoju pēc vannas. Ikdienā man patīk izsmidzināmā Loreal eļļa,

tagad lietoju aprikožu kauliņu eļļu, kuru atšķaidu ar ūdeni, jo viena man ir par biezu. Ļoti labi ikdienā jutos arī izmantojot bērnu  eļļu.

Piekritīsiet, ka ādas mitrināšanai ir ļoti liela nozīme  un manā vecumā divtik liela, protams es izmantoju krēmus, kam ir mitrinošs efekts un kas pēc iespējas ilgāk dod aizsardzību un saglabā mitruma līmeni ādā. 

Bet ar to ir par maz. Ārējā mitrināšana ir laba lieta, bet bez iekšējās tā rezultātu nedos un te protams nāk talkā ūdens un tējas. Rītu es sāku ar glāzi silta ūdens, bet dienas garumā cenšos neaizmirst par sistemātisku ūdens lietošanu. Labs palīgs ir , piemēram, dārzā es salieku visās iespējamās vietās traukus ar dzeramo ūdeni, lai tie ir acu augstumā, kur vien pagriezies.

Man nepatīk ilgi pavadīt laiku pie spoguļa, bet tomēr cenšos izbrīvēt vēl kādu papildus minūtīti. Papildus sejas ādas mitrināšanai izmantoju maskas, kuras es lietoju tikai profesionālas, tam laiku es atrodu no rīta, kad sejas āda attīrīta un dodos gatavot savu brokastu kokteili. No sagatavošanas līdz nobaudīšanas beigām ir nepilnas 15. minūtes, tas ir tieši tik daudz, lai maska būtu paveikusi savu darbu.

Masāžai sejas ādas tonusa uzturēšanai, atvēlu pāris minūtes katru dienu pēc krēma uzklāšanas. Bet kad nu ir vēl kāda minūte krēmu iemasēju ar speciālu masētāju.

Es esmu tonālā krēma pretiniece, neskatoties uz to, ka labas  kosmētikas izgatavotāji tonālo krēmu gatavo jau kā īpašu preparātu, kas veic ādas aizsargfunkciju. Es šim nolūkam izmantoju minerālpūderi. 

20140730162832-10205.jpg

Tas veido neredzamu plēvīti un neļauj ādai izžūt, aiztur apkārtnes netīrumus un vienādo sejas ādas toni.

Pēc 40 ir jāprot kritiski novērtēt savu attēlu spogulī, bet ne ar domu, labāk neskatīties, bet kā šo problēmu risināt. Galu galā nu un kas, ka te ir viena krunciņa vairāk un īsus svārkus es vairs nenēsāšu. Es labi izskatos savā vecumā un man tas patīk. Jā ir liekie kilogrami un arī sirmie mati parādījušies, bet tam ir domāts frizieris. Un kad vīrs ar mani precējās viņam netraucēja mani liekie kilogrami, viņš  mani mīl tādu kāda esmu.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras