Ādas kopšanas revolūcija. Turies.

Autors: hiperkeri, 2017. gada 15. janvāris, 20:07:18
Ādas kopšanas revolūcija. Turies.

Sveikas,dāmas!
 Šoreiz es nepacietībā stāstīšu Jums par manu pagājušā gada nogales lielāko, iespaidīgāko, satraucošāko testu kopš aprīļa, kad es pirmo reizi savu ādu iepazīstināju ar Paulas Choice firmas ādas kopšanu. Tā ir super efektīva un vēl arvien neaizstājama, pat šorīt.

Man jau likās,ka gada trofeja jau ir saņemta. Bet ir viens bet. Katrs no Paulas Choice produktiem vidēji (vidēji) maksā 25 eiro. un tā uz augšu. Taču jāsaka- iepakojumi ir ļoti pārdomāti un katrs pilna izmēra produkts kalpo patiešām 3 un uz augšu mēnešus. Godīgi sakot, es nevaru būt neapmierināta.

Taču kādu laiku atpakaļ uzzināju par firmu The Ordinary (jeb `parastais`)  iekš mājas lapas www.deciem.com 

Vieglāk gan atrast pēc www.ordinaries.com, jo deciem ir tāds kā lietussargs,zem kura tad arī ir šis zīmols `parastais`.

Meeeeeičuki. A nekā parasta tur nava!

Sastāvs! Tīra manta! Ja Tev vajag ultra mitrināšanu, varbūt cīnies ar saules radītiem plankumiem vai rētām? Bet varbūt vēlies spēcīgāko mantu- retinolu, lai atgrieztu mazliet to pulksteni atpakaļ un kādu dziļāku grumbu mazliet padzēstu?

Tas viss tur ir? Tu saproti?

Jo es nesaprotu! Es pilnīgi nezinu,ko darīt!

Nē,nu zinu,gan. Es pasūtīju.

Jo,BĀC,tās cenas! Loreal krēms ir dārgāks,un tur ir kokteilis ar viskautko- gan vajadzīgu,gan nevajadzīgu,bet tas tiek pasniegts bundžās, kas, pirmkārt, pārnēsā baktērijas(tavas, drauga, suņa- viss viens:D tikko vāks vaļā, tā krēmu iepazīstini ar visu savu ģimeni un genofondu), pēc pāris nedēļām arī pats krēms būs nevērtīgs dēļ gaismas un gaisa ietekmes. Vienvārdsakot, arī iepakojumam ir jēga.),otrkārt, ir bezmērķīgi izmesta nauda, jo krēms pēc laika vairs nedarbosies kā tajā brīdī, kādā formulā tas atradās neatvērts..Pret to var palīdzēt tikai pumpīši un mazi,šauri snīpīši.

Cena ir lieliska. Lie-lis-ka! No 4,90 līdz 15 eiro. Un tas ir viss!

Katrs  no produktiem ir pelnījis savu devu uzmanības. Anti age jomā es noteikti iesaku iečekot Matrixil un Buffet serumus,kas bagātina ādu ar vērtīgām , ādai identiskām sastāvdaļām, lipīdiem, vitamīniem un visu labu, bet konkrētam uzbrukumam pret grumbām - noteikti Retinola 1% līdzeklis. Tas,uzmanies, izraisīs ādas reakciju ar laiku- tā sāks lobīties. Taču retinola uzdevums ir radīt vidi jaunu šūnu ātrākai veidošanai,un retinols ir šūnu komunikācijas līdzeklis, kas ,īsumā- pavēl veidoties jaunām un veselām šūnām. Taču,lai šo efektu dabūtu, ir jāiziet cauri `sausuma` periodam. Protams,ņem vērā, ka retinols ir lietojams pietiekami reti,lai āda tiktu pie tā pieradināta.

Ok,tas īsumā. Jāsaka, ka es pati retinola kursu izgāju divus mēnešus pirms kāzām, nomainījās man slānīši un biju ārkārtīgi apmierināta. Uzreiz pēc kāzām metu nost šādu sastāvdaļu,jo man tā šajā vecumā absolūti nav nepieciešama. 

Man tagad palīdz šādas lietas-

20170115193419-89249.jpg

Tātad- te viss mans pasūtījums. Kopā samaksāju 30 eiro. Es par tik daudz iepakojumiem pat no Drogām neizeju ar šādu summu. Nu labi,tas ar smaidu.

Ascorbyl Glukoside līdzeklis 12 %- maigs vitamīna C serums vispārējam ādas stāvokļa uzlabošanai. Vitamīns C ir anti age līdzeklis tādā veidā,ka tas ir antioksidants. Tas pabalina visas manas rētiņas. Šis ir pietiekami zemā koncentrācijā,patīkams, maigs šķidrs gēls, lietoju vakaros 2 pilienus uz visu seju,kaklu,dekoltē un plaukstām.

20170115193807-19014.jpg

Otra vitamīna C bomba,kas tieši tāda arī ir, ir 23% Vitamīna C Suspensija ar Hialuronskābes sfērām.

20170115193925-12302.jpg

Šis `krēms` (saukšu vienkāršāk to tā. Drīzāk tas ir kas uz losjona pusi?) ir bāzēts uz Skvalāna bāzes(kas ir olīveļļas derivāts- tātad, pilnīgi vegāna manta),kas ir arī cilvēka sebuma jeb taukiem identiska(draudzīga:) ) sastāvdaļa. Pievienotās Hialuronskābes sfēras ir lieliska lieta-redzi, tas ir lielisks mitrinātājs. Paskaidrošu. Katra hialuronskābes molekula spēj sev piesaistīt tūkstoš reižu sava svara ūdens. Tas nozīmē,ka tur,kur tu uzklāj hialuronskābi,tur sāk draudzēties ūdens,kuru tu uzņem dzerot. Taču ņem vērā. Tā piesaista arī vides mitrumu. Ja tur,kur pavadi savu laiku, ir sauss gaiss, var notikt pretējais,un seja savu mitruma līmeni var arī atdot gaisam. Es vienmēr noskatos,vai ārā ir labs gaisa mitruma līmenis,pirms lieku šo mantiņu, un mājās mitrinu gaisu.

Tā.Tas par Hialuronskābi šajā krēmā. Un vitamīns c te ir ļoti stabilā kondīcijā- pūdera formā. Tādēļ šis krēms ir neraksturojamas tekstūras. Jo šo vitamīnu c tiešām kā pūderi var just. Tas uz ādas reaģē un šādā veidā tas uz ādas visefektīvāk iedarbojas, bez raizēm,ka vitamīns C ar laiku kļūs `slikts`. (jo vitamīns c pats par sevi ir āķīga sastāvdaļa,kuru iekļaut serumos un krēmos, jo tas ārkārtīgi viegli oksidējās un zaudē savas īpašības)

Šo krēmu es lietoju uz rētiņām. Tas ir maģija tūbiņā. Tiešām spēcīgs, jo ādu tiešām kņudina un tas noteikti ir rādītājs, ka koncentrācija ir augsta. Taču tas manu ādu nav padarījis jutīgāku,turpinu lietot katru vakaru.

20170115194953-10149.jpg

Niacinamīda un cinka serums ir mans rīta mikslis,ko lietoju kopā ar vēl vienu serumu. (vispār jau bez raizēm var lietot līdz 3 serumiem reizē,ja vien tie `nekaujas` viens ar otru).

Tā kā Niacinamīds nesader ar vitamīnu C, tad šo es lietoju no rītiem, bet C vitamīnu- vakaros.

Niacinamīda serums ar cinku  ir minerālvienu bumba,kas nomierina ādu. No šī es nekādus brīnumus īsti negaidīju.Tas gan paredzēts problemātiskai ādai cīņā ar pumpām,taču,tā kā manējās ir tīri `noraušanās uz ēšanu` rezultāts, tad varu teikt,ka pie katras pumpas vainīga esmu es pati un par tām atbildu. Varu teikt,ka pēc pusotra mēneša šis līdzeklis man ir ļoti palīdzējis ar ādas tekstūru(taču c vitamīns- ar toņa izlīdzināšanu), un izmaiņas uz labo pusi tik tiešām ir jau pamanāmas. Ja vēl nenorautos uz visu,ko gribās turpmāk, nez, varbūt būtu absolūta eņģeļseja:D

Katrā ziņā, arī bez šī seruma es vairs nevaru iedomāties pastāvīgu rīta rutīnu.

20170115195459-22093.jpg

Tālāk- man ir lieliskākais sejas mitrinātājkrēms ever!

Tā kā viņi izvairās lietas saukt vispārpieņemtos terminos, tad šo sauc par dabīgiem mitrinātājaģentiem (man tas ir mitrinošs krēms sejai +acīm vakarā, un acīm no rīta).

Tam ,tikko ārā no tūbas, ir bieza konsistence, taču,tikko nonāk uz ādas, tas burtiski izkūst. Tieši tā. Ļoti jocīgs efekts:) Man kā kombinētas ādas īpašniecei šis noteikti nebija par smagu(lai gan sākumā šaubījos). Patiešām lielisks ,mitrinošs krēms. Jā, arī ar Hialuronskābi.Un maksā 5,80 eiro.

un vēl- no rītiem lietoju hialuronskābes serumu arī atsevišķi. Jo,redz, krēms ir krēms,bet serums ir paredzēts, lai tā sastāvdaļas iekļūtu dziļākos ādas slāņos, tāpēc efekts būs ilgtermiņā.

20170115195951-93019.jpg

Šim klāt ir arī B5 vitamīns, kas noteikti nav slikti. Taču ir vēl kāds efekts,kuru esmu novērojusi ne tikai es. Cienījamāka gadagājuma dāmas dalās atsauksmēs par to,ka  viņām īpaši patīk liftinga efekts,ko dod šis serums. Un tā arī ir. Ja neliksi šim serumam pa virsu krēmu, tad,nožūstot,ļoti izteikti jutīsi, kā āda tiek `savilkta` pa kontūrām, tā kļūst stingrāka. Nē,ne jau sausinošā nozīmē. Jo hialuronskābes uzdevums taču ir mitrināšana. Bet piepaceļošā nozīmē gan . Es bez šī no rītiem vairs nevaru, jo šis manus sapampušos plakstiņus no rītiem ātri vien saved kārtībā.Nu tāda Holivuda mazā pipetē.

Ko lai saka- tagad maciņam draudzīgā izteiksmē es jūtos kā Holivuda:)

Vienīgā lieta,par ko man jābrīdina. Par to arī daudz lasīju,ir pretenzijas. Kopš The Ordinary zīmols ir pieejams, tas ir absolūti `uzkāris` www.deciem.com komandu un tas ir absolūti normāli,ja dienas 10 līdz divām nedēļām neredzi,ka tavs pasūtījums ir izsūtīts. (jo noteikumi arī ir lieliski- līdz 25 eiro pasūtījumam sūtīšanas maksa ir 4.99,bet pāri šai summai- par brīvu)

Man paciņa tika izsūtīta pēc 9 dienām un precīzi jau nākamajā dienā tas bija Latvijā pie manām durvīm. Ļoti knaši.Tā kā varu piebiedroties- jā, viņi rukā kā mazās bitītes,lai nosūtītu un visus apkalpotu, bet viss notiek veikli un gludi!

Nu re:)

Vai ieinteresēju arī Tevi?

Beztēmas blogu konkurss!

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.