Acis,acis actiņas

nosiguldas
nosiguldas 16. marts 2011 09:55
468

Kā viss sākās

Savas acis sāku mocīt jau agrā jaunībā, kad vakaros laboju savu sklonieku mājas un kontroldarbus, tālāk turpinot darbu policijā, kā jau izmeklētājams lielāka daļa laika pagāja pie rakstāmgalda, tad arī pamazām manā ikdienas darbā ienāca pirmais dators. Kas tā bija par laimi, varēju strādāt 9 un 10 stundas, labi redzami burti, pie vajadzības strādājot naktī varēju klausīties mūziku.

Uzmanību

Viss jau būtu labi, bet te pirmais, kas parādījās bija acu asarošana ziemā kad irr spilgts sniegs un saulainā dienā sāpēja galva. Vēl pēc kāda laika vakarpusē sistemātiski jutu nelielas galvassāpes. Protams tam atradās izskadrojums, liels darba apjoms, pārslodze. Pienāca brīdis, kad galvassāpes kļuva stiprākas un es arī no rīta modos ar stiprām sāpēm, acis sausas, laiku pa laikam grauza.

 

Īstais bīdis palaist garām

Tā nu sapratu, ka jādodas pie acu ārsta. Visu ko varēju jau biju pastrādājusi un vienīgā izeja bija brille, tā nu tagad lielāko dienas daļu pavadu brillēs, galvas sāpes pie spilgtas gaismas nu jau ir ikdiena, tapēc vasarā nēsāju saulesbrilles, lielākais sapnis kādreiz nopirkt brilles, kas pašas reaģē un gaismas izmaiņām..

Sekas

Darbs tāpat kā agrāk ir saistīts ar datoru un pavadu pie tā gandrīz katru dienu vismaz 6-8 stundas, tapēc arī vismaz brīvdienās cenšos pie datora neiet klāt. Acis dienas beigās ļoti jūt slodzi un protams plusiņi arī ar katru gadu tikai pieaug, bet vienu gan cenšos, pēc iespējas izmirkšķināt acis tikko mostos un kad sajūtu acīm nogurumu. Paskatoties pazīmes, lielākā saraksta daļa ir viennožīmīgi mana, labā ziņa, ka smagākās pazimes- dedzināšana, pūžņošana un apsārtums mani nav skāris. Tā kā lūk, ar acīm jokot nevar.

 

Nobeigums

Ir brīži kad iedomājos, kā man ir paveicies, jo redzu visas krāsas, redzu sauli un jūru, kā zima nomaina pavasari, aizveru acis un pārņem šausmas. Tā vienkārši vienā dienā viss ir tumšs, pārspīlēti- iespējams. Totie te vietā būs kāda dzīves gudrība -līdz 30 mēs bojājam veselību, pēc cenšamies saglābt to, kas palicis.

 

Pastāsti Piesakies Hyal Drop multi acu pilienu testam!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras