Acīgie ieteikumi pirms svētkiem nākamā rīta gaišajam skatam

hiperkeri
hiperkeri 22. jūnijs 2014 12:07
2074

Labrīt,mīļās dāmas!

Šajā pirmssvētku periodā vēlējos Jums uzrakstīt pāris padomus,kā svētku un pēcsvētku dienā izskatīties frišai un mundrai pat,ja gulēts maz un Tev ,tāpat kā man ir mūžīgi piepampuši plakstiņi(un acu forma principā ir tāda, ka acīm ieloce ir ļoooti zema,un vienmēr izskaties guļoša un piemampusi..un arī gravitāte līdz ar labākajiem gadiem sākusi dumpoties kādreiz tik tvirtajai ādai,kas nu vairs nav bez liftinga savācama:D). Parādīšu ātros trikus meikapam uz minūti, kā arī mazliet izsmeļošāk,ja būs spēks lasīt līdz galam!:) 

Esam pamodušās?

Tātad. Cik es esmu studējusi un visu ko mēģinājusi, lielākā problēma bija- tuša izsmērējās uz plakstiņiem, kā arī jau no dienas sākuma- acis vienkārši ir skumjas un šauras.

Mans visvienkāršākais triks,kā vizuāli `pamosties` (pat,ja Tu zvēri- kafija IR iedarbojusies! (plakstiņi parasti piepamst,ja ir lietots uzturā pārāk daudz sāls. kā arī-uz vecumu tauki savās kabatās it kā nogulsnējas atsevišķi no muskuļa (nepateikšu enciklopēdiski precīzi, bet tā es to sapratu), kā arī,ja pirms gulētiešanas sadzeras ūdeni un pa nakti ..nav kur notecēt:D:D  Vismaz,kad es guļu uz vaigiem vai `uz mutes`, tad vienmēr pamostos piepampusi. Te var līdzēt ledus kubiņu masāža salvetītē)- jā,pie trika. Ātri un vienkārši. Balts vai piena krāsas acu zīmulis. 

Nodemonstrēsim arī:)

20140622110018-40833.jpg

Izvēlos balto,ūdensnoturīgo acu zīmuli no Essence (Drogas,ap 2,3 eiro) un ātram meikapam es parasti lietoju Dzintara birstošos pigmentus,kuru uzklāju ar paplatu, taču mīkstu acu otiņu. Var arī bez otiņas,ar zeltneša galiņu maigi ,MAIGI`uzspiest` krāsu,tad maigām kustībām iztušēt,pēc tam diezgan noteikti uzklāju zīmuli. Tūlīt arī parādīšu visu,pa kurām līnijām,

1)No iekšējā acs kaktiņa pa apakšējo skropstu līniju(man patīk pa ūdenslīniju skropstu iekšpusē,tas ir ļoti ātrs triks,kā `atvērt acis`-bet,ja sākumā baidies,ka sev iebakstīsi,pamēģini vienkārši cik iespējams tuvu apakšējo skropstu līniju un tad iztušēt to, tad to līniju velkam mazliet pāri acu līnijai otrā kaktiņā. Šauru līniju velku arī zem uzacs (pagaidām sāku no uzacs sākuma,bet, kad saraustu uzacs matiņus tā,lai man būtu izteikts loks, sāku tikai ar balto zīmuli tur,kur ir acu zīlītes vidus/beigas- zem augstākā uzacs punkta.). Ja šī baltā līnija būs platāka, tad mūsu acīs tikai tiks izcelts piepampums. Būs ar šo jāpaeksperimentē.

Demonstrējums-

20140622110857-12026.jpg

Principā, ar balto krāsu es savas nogurušās acis mazliet `piepacēlu`.Lūdzu- mazā operācija bez skalpeļa!:):D

Un tagad iztušēju visu ar zeltneša galiņu-

20140622111038-81179.jpg

Un efekts- tīri nemanāmi padarīt acis mazliet spožākas. To ,eksperimentējot ar baltā zīmuļa daudzumu ,var panākt ļoti dabīgu efektu  līdz ļoti dramatiskam, atkarībā,cik daudz zīmulis uzklāts,un cik rūpīgi iztušēts apkārtējā `vidē` :)

Otrs ātrais ieteikums tām,kurām patīk taisīt kaķacis.

Es ILGI to mācījos un vēl arvien roka dreb.

Taču noteikti esmu drošāka. Sākumā mācīties notiekti vieglāk ir ar brūnu vai pelēku šķidro acu līniju,un pašam lainerim ir tāds filca galiņš kā flomasteram,rupji runājot.

Sākumā man pašai nesanāca tuvu augšējai skropstu līnijai,tas bija briesmīgi,tāpēc uzreiz došu padomu- klājiet līniju,nebaidoties šo `flomasteru` pozicionēt paralēli skropstām,un principā,tā kā līmeniski uzrullēt viņu virsū plakstiņam, mazliet pieķerot klāt arī skropstu saknītes. Tām nekas ļauns tāpat nenotiks.

Un. Visi vienmēr taisa to foršo `asti`, kas liek acīm izskatīties mandeļveidīgām,pavedinošām. Es ilgi sekoju padomam,šo asti veidot kā apakšējo skropstu līnijas pagarinājumu- Īsumā, lai dabūtu to `astīti` uz augšu.

Tas izskatās šādi-

20140622111858-62749.jpg

Kā grāmatā- uzvelc astīti ,kas turpinās no apakšējās skropstu līnijas,un tad veido atlikušo aci.

Cilvēkiem ar nošļukušu plakstiņu??

Tas reāli pazūd,neizskatās ne eleganti,ne kā Odrijai Hepbernai,un plakstiņš dienas laikā sasmērējas,pati līnija- izsmērējas. Tieši tā.

20140622112115-34623.jpg

Kaut ko jau var redzēt,taču tas tā kā pazūd locījuma vietā.

Mans padoms Jums dāmas,mācaities no manām kļūdām- 

To asti nemēģiniet taisīt uz augšu,bet gan taisni,kur augšējā skropstu līnija ved un maksimāli paralēli plaksta locījuma vietai. Tā mēs arī dabūsim `elegantās acis`

Voila-

20140622112342-43684.jpg

Un tagad salīdzināsim,kā abi varianti kopā izskatās:D

20140622112441-52266.jpg

Ir atšķirība,ne? Gandrīz,es pat teiktu,šķielējama atšķirība.:D

Šie ir mani 2 ieroči,kā 3 minūšu laikā izskatīties maksimāli savākti.

Tālāk,ja jums vēl ir spēks, pastāstīšu 2 lietas- par to ,vai izvēlēties ēnas ar spīgulīšiem,perlamutru,vai tomēr matētas ēnas (un kuras labāk izvēlēties),un kā ātri uztaisīt vakara grimu pašai sev.

Tātad. par ēnu ekstrām.

Matētas ēnas labāk izskatās fotografējoties (tās ir maigākas),kā arī tās labāk izceļ sejas uzbūvi.Taču tām vajag labu ēnu bāzi, jo tās ir mazliet grūtāk izpludināt(lai neizskatās,ka ēnas ir vienkārši uzmestas uz sejas un tur tās arī palika) ,un bez bāzes tās ātrāk izzūd. 

Mans labākais atklājums- pārsteigums, nebūtu gaidījusi,ka Avonam ir labas lietas principā,bet viņu 4 paletīšu ēnas ir burvīgas!

Izvēlējos dabīgam grimam piemērotu paleti,tā teikt, pārbaudītas vērtības- ar bēšu,smilškrāsas toni nevar nošaut greizi,un vakara grimā tumši pelēka krāsa būs maigāka,romantiskāka nekā melnā. Ieteiktu šo paleti izmantot (piena un bēšā krāsa) ātrajam manam rīta paņēmienam,kā pamodināt acis, vai arī gaišāko un tumšāko toni,kuru es demonstrēšu- piemēram, gājienam uz teātri vai operu.

20140622113304-41382.jpg

20140622113336-77801.jpg

Ja Janai ir kas vēl iesakāms no matētajām- dod ziņu,man,kā redzi,vajag jaunus gaišākos toņus:)

Perlamutra ēnas ir vieglāk uzklāt,viegli pludināt, ar tām ir jautrāk, taču,diemžēl, mums ar tiem pietūkušajiem plakstiņiem tās ,ja nepareizi lieto,tikai izceļ maisiņus ap acīm. Latvijā es īstenībā neesmu tikusi pie labām  perlamutra acu ēnām, varu vienīgi pieminēt Loreal un Maybelline 4 krāsu  ēnas,kuras esmu izmantojusi, palīdzot draudzenēm ar grimu. Pašai man tagad ir BareMinerals komplekts Shine On un Too Faced acu ēnu palete Natural Eyes,no kurām labāk,protams,patīk BareMinerals. Taču tās maksā samērā..pieklājīgi. Too Faced var pasūtīt Ebay par mazām naudiņām- ap 5 eiro par 9 toņiem- tas ir maz,jo lietosim ilgi. Tajā ir gan matēti,gan ļoti perlamutrīgi toņi,taču man nepatīk perlamutra klājums- tas ir tāds kumšķains. Ar to paleti principā izmantoju gaišos pūderus,lai veidotu uzacis.

Tā tā izskatās,tikai par nejēdzīgu cenu. kā jau teicu,pati nopirku to par apmēram 8 dolāriem,kas ir 5-6 eiro

http://www.ebay.com/itm/NEW-Too-Faced-Natural-Eye-Shadow-Palette-Collection-Eyeshadow-/171361430777?pt=US_Makeup_Eyes&hash=item27e5efecf9

Bet,tās krāsiņas,kuras izmantošu savam perlamutra vakara paskatam-

20140622114257-73200.jpg

Rozā tonītis gan uzklājot ir nevis ar sudrabainu spīdumu,bet zeltainu. Tas ir ļoti labi,jo,tiklīdz uzklāt tumši violetu krāsu ar sudrabu- acis izskatās nedzīvas,gandrīz mirušas,tāpēc iesaku to mēģināt ar rozes zelta, zelta, bronzas krāsiņām apvienot,lai to pasākumu sasiltinātu.

Vispār labāk iesaku violetā vietā izmantot ceriņu vai plūmju krāsas.

Te būs matētā un perlamutra pretstats un tehnikas,kā es uzklātu savu acu formai ēnas-uzdevums ir pēc iespējas atrestaurēt acu `kabatu`,kur viņai jābūt,jo zem plaktiņu tauku spilventiņiem tā principā man ir pazudusi. Te arī ir tā lielākā anatomija- uztaustīt to uzacu kaulu,kur beidzas acu kabata

20140622114727-68036.jpg

Te krāsas ir svaigi uzklātas,nekas nav pludināts. Varat salīdzināt,kā izskatās abi finiši- gan matētais,gan perlamutra

un te- atveram acis. Kas notiek

20140622114911-93678.jpg

Principā viss ir par skarbu,tāpēc ar apaļu,mīkstu otiņu ņemšu un apļveida kustībām visu tā kā sapludināšu kopā.

20140622115041-80605.jpg20140622115110-62630.jpg

Un te arī tas dūmakainais efekts rodas- pēc otiņām-

ja kas, es izmantoju Essence un Catrice visparastākās , lētākās otiņas. Vispār es tiešām ieteiktu pūderveida produktiem iegādāties pēc iespējas mīkstākas otiņas un ar dabīgajiem sariņiem,nevis sintētiskajiem.

20140622115326-43894.jpg

Pardon,man viena ir slapja, tāpēc izskatās pēc salijuša kažokzvēra:D

No kreisās- izmantoju lielo,pūkaino otu vidēji gaišām ēnām- bēšām, smilškrāsas, maigi lillā,kuras uzklāju lielumā- pa visu plakstiņu- ar domu- ātrajiem pasākumiem,kur ilgi nav jāņemas.

Vidējā ir apakšējo skropstu ēnojumiem,kā arī tumšo ēnu uzklāšanai pirms pludināšanas. Melnā otiņa ir tas lielais strādātājs un pludinātājs.

20140622115709-22275.jpg

Nu re. Mans pēdējais padoms- uzloki skropstas ar skropstu šķērēm- tas atklāj pavisam citu pasauli-

salīdziniet pašas- ar un bez

20140622115834-39346.jpg20140622115900-27583.jpg

Un vēl-es vienmēr uz skropstu birstītes izmantoju minimālu daudzumu produkta- vienmēr arī ūdensnoturīgu(vakarā nav nekāda problēmu to visu noņemt ar visparastāko eļļu- ieej dušā,samitrini seju, paņem eļļu,un vienkārši izmasē seju,mazliet plaukstas paturi uz acīm un eļļiņa visu darbu izdarīs pati- man tuša vienmēr pati uzreiz nolec nost,bez berzēšanas vai kā vēl trakāka. āda ap acīm taču ir tik maiga!) tušu. Es maksimāli no visām pusēm tušas birstīti novelku pa tūbas kakliņu,lai notrauktu lielo daudzumu produkta un tad arī ir pietiekoši labs efekts. Man gan ir garas,bet gaišas un ļoooti taisnas skropstas,bet šī metode arī palīdz tām vislabāk izskatīties.

Nu re.Visi,kas izlasīja- Vienradzis!!!!:) Paldies,mīļās:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras