8. martā uzsāk plastiskās ķirurģijas akciju „Skaistuma mēnesis”

8. marts 2010 00:00
2183

Pirmdien, 8. martā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs uzsāk akciju „Skaistuma mēnesis”, kura ietvaros piedāvās bezmaksas plastikas ķirurgu konsultācijas un atlaides plastiskās ķirurģijas operācijām.

 {smallpic:1}

Stāsta Dr. Valentīna Kandaurova, centra plastikas ķirurģe, Stradiņu 45. Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas nodaļas vadītāja: „Lielākā daļa pacientu, kas vēršas pēc plastikas ķirurgu palīdzības, ir sievietes. Akciju „Skaistuma mēnesis” uzsākam Starptautiskajā sieviešu dienā ar mērķi piedāvāt bezmaksas konsultācijas estētisku un funkcionālu problēmu risināšanai.”

 

Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs ir pirmā iestāde Baltijas valstīs, kur jau kopš 1980. gada tiek veiktas plastiskās ķirurģijas operācijas. Kopš plastiskās ķirurģijas pakalpojumu attīstīšanas veiktas vairāk nekā 10 000 estētiskās un rekonstruktīvās ķirurģijas operācijas sejai un ķermenim – deguna korekcijas, sejas, plakstiņu operācijas, krūšu palielināšanas un korekcijas operācijas, liposkulptūras jeb tauku atsūkšanas operācijas, kā arī koriģējošas operācijas – atstāvošu ausu korekcijas, dzimumzīmju izņemšana, Botulīna un filleru injekcijas, sejas ādas slīpēšana ar lāzeru.

 

„Skaistuma mēneša” ietvaros konsultētajiem pacientiem būs pieejama atlaide plastiskās ķirurģijas operācijām sākot no 10%, piedāvājumu izmantojot 2010. gada laikā.

 

Pieraksts uz „Skaistuma mēneša” plastikas ķirurgu konsultācijām Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centra reģistratūrā pa tālr. 67452015. Pacientus konsultēs sertificētas plastikas un mutes, sejas un žokļu ķirurģes Dr. Valentīna Kandaurova un Dr. Ina Freimane.

 

Akcijas laikā plānotas arī „Skaistuma mēneša” lekcijas un bezmaksas konsultācijas Latvijas reģionos.

 

www.stradini.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ki4ija 15. marts 2010 16:55

Man vīrs ir pilnīgi pret pret krūšu palielināšanu, bet agrāk vai vēlāk es tāpat tās palielināšu.

inny 14. marts 2010 22:20

Es jau pētu cenas - krūšu palielināšana, vēdera plastika un deguns arī pēc traumas jāpaskaistina.

10. marts 2010 18:33

Apspriedu šo akciju ar vīru, krūšu izmērs mani apmierina, bet pēc bērna barošanas un vairākām diētām diemžēl tās vairs nav tik pievilcīgas, kā arī ir dažas dzimumzīmes, kuras gribētu likvidēt. Domāju, ka jāizmanto bezmaksas konsultācija un, ja vīrs nepārdomās, tad likšos zem skalpeļa... Galu galā mums sevi arī ir jāmīl un jākopj un, ja savādāk vairs nevar, tad jāķeras pie radikālām metodēm... Pie tam esmu dzirdējusi labas atsauksmes par šīm dakterēm, tā kā atliek man tik rīkoties. Pats galvenais, ka vīrs atbalsta!
P.k. derētu arī nedaudz taukus atsūkt no punča (jo tik ļoti garšo saldumi, ka no tiem nekad nevarēšu atteikties) ;-)

9. marts 2010 13:25

Mana draudzene pāris mēnešus atpakaļ taisīja krūšu operāciju pie Gīļa (cena 2000 Ls). Krūtis izskatās perfekti! Viss noritēja gludi, bez sarežģījumiem un sāpes arī nebija tik lielas, kā bija iedomājusies sākumā.. Skaistuma dēļ taču sievietes ir gatavas pārciest daudz ko!
Runājot par cenu, tā ir atkarīga no implanta un operācijas veida. Implanti ir dažādi ar dažādiem pildījumiem, struktūras, formas ir cietāki un ir mīkstāki. Draudzene lika anatomiskos implantus (pilienveida).

happy2012 9. marts 2010 11:49

ta jau ir:)

Rebeka 9. marts 2010 07:45

anuwa, skaistums prasa upurus!!!

happy2012 8. marts 2010 23:29

Rebeka man viena druška vasara ielika silikonu krūtīs un samaksā ja 1500.ls un ta kā bij akcija tad ja nešaubos maksāja 1200.ls...tas nav tik viegli kā izklausās,jo sāpes ir patīgas..un jācieš no sāpēm apmēram mēnesis!1

sandrulish 8. marts 2010 22:19

...jā meitenes, man ir tāda problēma, ka gribētu mazākas krūtis, jo šīs tiešām liekas pašai par lielu....vīram jau patīk, bet man grūti..cenšos biski notievēt, jo pirmais kas mazāks paliek tievējot ir krūtis...:):):)

Rebeka 8. marts 2010 21:29

Jā inny, ja citas saka ka gribētu ko mainīt, bet zem skalpeļa neparko negultos, tad man tik padotu iespēju un es to darītu nedomājot. Bet ir tikai šī viena lieta ko sewvī gribu mainīt, vairāk gan it kā neesmu neko sagribējusi!!

inny 8. marts 2010 18:31

man draugs sola dāvāt "jaunas krūtis", tikai nezinu, kad :D bet, ja nopietni - noteikti izmantotu iespēju "gulties zem naža".

Rebeka 8. marts 2010 16:20

hehehe.. nāks krūtis?? Izklausās savādi!!!

8. marts 2010 16:19

rebeka

Pie mums tūlīt MK nāks krūtis:) Redzēsim, ko viņi piedāvās!

Rebeka 8. marts 2010 16:15

Žēl ka tikai zobu un sejas.. man jau no patsmit gadiem, kasd sapratu ka manas krūtis vairs leilākas neaugs, ir nereāla vēlme pēc leilākām, protams ne tādām kā Andersonei, bet vismaz par vienu vai diviem izmēriem lielākas gan es gribētu. Būtu šajā ziņā konsultācija es aizietu, lai vismaz zinātu kas un kā un cik naudas jāsakrāj nākotnē būtu(kad krīze beigsies), lai to varētu izdarīt!!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras