7 veidi kā sodu izmantot skaistumkopšanā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2014. gada 27. februāris, 00:00:00
7 veidi kā  sodu izmantot skaistumkopšanā

Cepamā soda virtuvē būs atrodama gandrīz ikvienā mājā, un pat ja tā nav, sodu būs lētāk nopirkt nekā veselu kaudzi skaistumkopšanas produktus. Lūk, daži veidi kā to pielietot ikdienā....

Dezodorants – vienkārši sajauciet sodu ar ūdeni un iesmērējat padusēs, tā ne tikai darbosies kā sviedru smakas neitralizētājs, bet arī neļaus jūsu sviedriem sabojāt apģērbus atstājot dzeltenos traipus.

Matu attīrītājs – mazgājot matus un lietojot kondicionierus, laika gaitā uz tiem uzkrājas kārtiņas ar silikoniem uc. vielām, kuras matu bojā. Ik pa laiciņam der jūsu šampūnam pievienot šķipsniņu sodas pirms mazgāšanas un tas palīdzēs matus attīrīt un šampūnam atkal pildīt savas funkcijas.

Zobu balināšana – lai ar sodas palīdzību izbalinātu zobus ņemat vienu ēdamkaroti sodas un piepiliniet tai dažus pilienus ūdeņraža pārskābi, ļaujiet, lai notiek reakcija, ja nepieciešams pašķaidiet ar nedaudz ūdeni un uzsmērējot uz zobu birstes noberžat zobus. Grūts uzdevums, bet labam efektam šī izveidotā pasta jāatstāj uz zobiem 5minūtes un tikai tad jāskalo mute. Šo procedūru vēlams veikt ne biežāk kā reizi nedēļā.

Ienadžu mīkstināšanai – ja tavi ienadži ir cietuši no nepārtrauktās nagu lakošanas vai trauku mazgāšanas. Tad arī tiem var palīdzēt cepamo sodu sajaucot ar ūdeni līdz izveidojas pasta un ar šo pastu berzējat ienadžus.

Melno poru tīrītājs – Sajauciet tējkaroti sodas ar tasi destilēta ūdens, tad ar šo pastu iesmērējat sejas ādu un atstājot to uz sejas 5 minūtes un patvaicējat seju paštaisītā sejas saunā. (bļoda ar karstu ūdeni, kurš tvaiko un dvielis pāri galvai.)

Detox vanna – dzeramā soda ir ideāla detox vannām un palīdzēs jūsu ķermenim attīrīties. Sajauciet sodu ar jūras sāli vienādās proporcijās un pievienojat nedaudz jūsu mīļāko ēterisko eļļu to visu iejaucat vannas ūdenī.

Sausais šampūns – Ja neesi paspējusi izmazgāt matus, tie jau sākuši izskatīties slikti, bet steidzami jāskrien un nav laika matus mazgāt un žāvēt, tad glābējs var būt soda, kuru ieberot matos tie izskatīsies nedaudz svaigāki un arī smaržos labāk.

 

Vai tu izmanto sodu skaistumkopšanā???