3 soļi ādas mitrināšanā: iesaka dermatoloģe

11. maijs 2012 11:30
933

Šobrīd sejas ādai nepieciešama intensīva mitrināšana, ko iespējams panākt, veicot trīs secīgus soļus! Dermatoloģe Lauma Valeine no skaistuma klīnikas 4.Dimensija portālam www.sieviesuklubs.lv atklāj efektīvākos mitrināšanas paņēmienus, lai tava āda iegūtu veselīgu mirdzumu. 

1.Lietojam skrubi!

Lai savu sejas ādu pēc ziemas mitrinātu un atjaunotu, vislabāk, ja vispirms, vienu vai divas reizes nedēļā pirms intensīvo mitrinošo līdzekļu izmantošanas, tiktu lietots skrubis.

Tas ādu atbrīvos atmirušajām šūnām un visi pēc tam lietojamie mitrinošie līdzekļi labāk uzsūksies!  

Ja izvēlamies mājas apstākļos gatavotu skrubi, svarīgi, lai tā daļiņas būtu mazas - tās nedrīkst būt rupjas.

Jutīgas un kuperozas ādas (āda, uz kuras ir redzami paplašināti virspusējie kapilāri) īpašniecēm noteikti jāievēro ļoti saudzīga un maiga attīrīšana un skrubju lietošana.

2.Serumi

Pavasara un rudens sezonā – tātad divreiz gadā – noteikti būtu ieteicams lietot intensīvāku mitrinošo līdzekli - serumu! Tie ir dažādi – gan šķidrā, gan gēla formā.

Serumu jāuzklāj uz tīras sejas ādas pēc tam, kad tā ir noskrubēta.

Pāris pilienu seruma uzklāj vai nu uz visas sejas, izņemot acu zonu, vai arī acu rajonā. Tas parasti ir norādīts uz produkta marķējuma!  

Tad to viegli iemasē ādā un pēc tam serumam uzklājam mitrinošo krēmu.

3.Izvēlamies piemērotu mitrinošo krēmu

Mitrinošais krēms, tāpat kā serums, būtu jāizvēlas, atbilstoši ādas tipam un vecumam.

Jaunākas sejas ādas kopšanai var izvēlēties vieglākas konsistences – mitrinošu, vitamīnus un antioksidantus saturošu krēmu.

Savukārt vecākas sejas ādas kopšanai, kurai varbūt jau ir arī kādas noteiktas problēmas, piemēram, pigmentācija, kuperoze, vai tonusa zudums – vajadzētu izvēlēties krēmu, kas speciāli paredzēts noteiktās problēmas mazināšanai!

Kombinētai, taukainai ādai pavasarī var izvēlēties želeju, vieglu fluīdu vai emulsiju. Ja uz produkta ir norādīts vārds „emulsija” vai „fluīds”, zini - tas vienmēr liecina par to, ka produkts būs vieglākas konsistences, ar mazāku eļļas saturu!

Tātad galvenie atslēgas vārdi sejas ādas kopšanai pavasarī paredzēto produktu izvēlē ir: „mitrinošs krēms”, „atbilstošs ādas tipam”, „atbilstošs vecumam” un „piemērots konkrētai problēmai”.

Līva Zaksa, www.sieviesuklubs.lv

Sieviešu Klubs izvēlas: dermokosmētikas Pharmaceris D produktu līniju sausas un ļoti sausas ādas kopšanai

Maigs divkāršas iedarbības gels maigai sejas un acu zonas mazgāšanai - MICELLAR moistatic gel 

Gels efektīvi, bez ādas beržšanas nomazgā seju un acu zonu. D-pantenols un allantoīns nomierina ādas kairinājumu, sniedz patīkamu komforta sajūtu, pie tam, ir maigs un drošs lietošanai. 

Intensīvi mitrinošs sejas krēms - VITA-MOISTATIC

Krēms intensīvi mitrina ādu un efektīvi pasargā no dažādu ārēju faktoru dehidratējošas iedarbības. Krēms novērš ūdens zudumu epidermā un atjauno dabisko hidrolipīdo barjeru,tā ievērojami uzlabojot ādas aizsargfunkciju. Pētījumi uzrādīja hidratācijas uzlabošanos par 61% jau pēc 5 stundām pēc krēma uzklāšanas. Epiderma kļūst stingra un elastīga uzlabojot ādas krāsu un sejas ovālu. 

Mitrinošs ķermeņa balzāms - BODY - MOISTATIC

Skvalēns lieliski mitrina ādu, padara to elastīgu un pasargā no ūdens zuduma. Šī sviests maigi papildina lipīdu saturu ādā, bet keramīdi mīkstina ādu un atjauno tās lipīdo aizsargbarjeru. 

Aktīvs reģenerējošs sejas krēms - LIPO-MOISTATIC

Pasargā no transepidermāla ūdens zuduma un atjauno dabisko hidrolipīdo barjeru, stiprina ādas aizsargfunkcijas un veicina ādas barošanas un reģenerācijas procesus. Samazina ādas raupjumu un grumbu dziļumu. Neaizvietojamās nepiesātinātās taukskābes novērš pārmerīgu ādas lobīšanos un uzlabo epidermas caurlaidību.

Vairāk par dermokosmētikas Pharmaceris D produktu līniju uzzini fotoblogā!

{fotoblog:2453} 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Vai tu pavasarī sejas ādas mitrināšanai lieto skrubi, serumu un mitrinošu krēmu? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies