3 mēneši līdz kāzām: Līgavas skaistumkopšanas procedūras. Daļa Nr.1

Intensa.pro
Intensa.pro 14. marts 2016 15:12
2367

Kā rāda statistikas dati, lielākais kāzu daudzums parasti notiek vasaras mēnešos. Neskatoties uz to, ka līdz vasarai laika vēl daudz, jāsāk gatavoties savlaicīgi, lai kāzu dienā izskatītos nevainojami, izstarotu skaistumu un jaunību. Divu-trīs mēnešus pirms kāzām apkārtējie sāk pamanīt pārmaiņas līgavas ārējā izskatā. Intensa.pro portāls iesaka veikt dažās procedūras, lai savā kāzu dienā kļūtu par balles karalieni.

Seja

Pat skaistāka kleita nevar aizēnot līgavas koptas sejas skaistumu. Nevainojama, veselību starojošā āda ir ikdienas darbs.

Iesakām:

Vienu reizi mēnesī: apmeklējiet kosmetologu, lai veiktu dziļu sejas attīrīšanu.

Vienu reizi nedēļā: lietojiet skrubi! Āda, kas nezin kas ir skrubis vai gomāža, iegūst pelēcīgu nokrāsu.

Vienu reizi dienā: attīrīšana un mitrināšana – jāveic KATRU DIENU! Nav svarīgi, cikos Jūs atnācāt mājās un cik stipri piekusāt: vēlāties kāzās veselīgu sejas ādu – notīriet grimu un uzklājiet mitrinošu krēmu.

Vienu reizi pirms kāzām: nedēļu pirms kāzām vērsieties pie kosmetologa, kurš piemeklēs Jūsu ādas tipam atbilstošu procedūru. Savest seju kārtībā nepieciešams, lai kāzu grima uzklātos vienmērīgi.

face-intensa.pro

Ķermenis

Pat ja jums ir pāris lieki kilogrami, vai neesat modeles augumā, jūsu ķermenis vienalga var izskatīties dievišķīgi, ar nosacījumu, ka āda izstaros skaistumu.

Iesakām:

Vienu reizi mēnesī: taisiet epilāciju. Starp citu, tieši uz glūdas ādas labāk klājas iedegums. Taču cenšaties neveikt epilāciju un pīlingu vienā dienā. Āda jāsaudzē.

Vienu reizi nedēļā: Lietojiet ķermeņa skrubi. Dažām ķermeņa zonās var lietot skrubi ar rupjākam un cietākām daļiņām, taču NEKAD nelietojiet ķermeņa skrubi sejai.

Vienu reizi dienā: daudzi maldīgi uzskata, ka mitrinošo līdzekļu uzklāšana nepieciešama tikai sejai, bet ķermenis... Ķermenis apsegts ar apģērbu un var iztikt bez tādas greznības, ka labs krēms vai losjons. Neaizmirstiet rūpēties par sava ķermeņa ādu, katru reizi pēc dušas uzklājiet kopšanas līdzekli. Aukstajā laikā – taukainu krēmu, siltajā – vieglu losjonu.

Vienu reizi pirms kāzām: gatavojoties kāzām, kaut vienu reizi atvelējiet laiku SPA procedūru izbaudīšanai salonā. Ir lietas, ko pati vienkārši fiziski nevarēsiet paveikt, piemēram, pilna ķermeņa masāža un ietīšana.

body-intensa.pro

Dermatologa padoms: Karina Ancveire (Nofrete Skaistuma Centrs)

"Līgavām, kurām diskomfortu rada ādas problēmas vai ādas slimības, pirmkārt jāvēršas pie augsti kvalificēta ārsta-dermatologa, kurš palīdzēs izārstēt ādu pirms šīs svarīgās dienas. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt. Viss atkarīgs no līgavas diskomforta pakāpes un rezultāta, kādu viņa vēlas panākt. Ādas ārstēšana vai kvalitātes uzlabošana jāsāk ar diagnostiku – tas palīdzēs noskaidrot, ar kādām slimībām vai problēmām būs jātiek galā. Pēc šī posma mēs individuāli piemeklēsim ādas problēmu risinājumus.

Sarežģītu ādas slimību gadījumā, būs nepieciešama papildus diagnostika ar asins analīzi, dermatoskopiju vai skārto ādas zonu paraugu ņemšanu, bakteriālo infekciju noteikšanai. Pēc pārbaužu rezultātu saņemšanas tiks nozīmēta atbilstoša terapija.

Līgavas problemātisko ādu var sagatavot ar procedūrām un/vai ādas kopšanu mājas apstākļos ar DMK kosmētiku. Kosmētikai piemīt ārstnieciskās īpašības, kuras risina akne, pigmentācijas izraisītas problēmas u.c. DMK ir kosmoceitika. Kosmoceitika (piezīme: vārds, kuru veido vārdu „kosmētika” un „farmaceitika”) – virziens, kas sevī apvieno kosmetoloģiju un medicīnu, un ļauj ne tikai maskēt redzamās ādas nepilnības, bet arī ārstēt to no iekšpuses.

bridal2016-intensa.pro

Sortimentā ir daudz procedūru, kas īsā laikā spēj noņemt redzamās ādas problēmas, bet tikai uz laiku, jo diemžēl, problēma netiek risināta no iekšienes.

Protams, ir tā saucamās skaistuma un jaunības injekcijas. Tādas procedūras, ka lūpu palielināšana, sejas biorevitalizācija, bezinjekciju liposakcija, sejas un ķermeņa mezoterapija, plazmoliftings u.c..

Taču galvenais – savlaicīgums! Nedrīkst iet pie kosmetologa un dermatologa dienu pirms svarīgā pasākuma, neviens nevar zināt kāda būs ādas reakcija uz procedūru. Mēnesi, vai pat divus – optimālākais variants, lai kāzu dienā būtu pilnībā apmierinātai ar ādas stāvokli, protams, ja satraukumam bija iemesli."

Rokas un kājas

Ir procedūras, kuras, protams, var darīt arī mājās, tomēr labāk nevajag. Uzticēties profesionālim un atpūsties ērtā krēslā ar aromātiskās tējas tasi, ir daudz patīkamāk. Manikīru salonā vienmēr veic ātrāk, profesionālāk un skaistāk. Jo īpaši, ja jūsu pirkstiņā ir laulības gredzens – bez kvalitatīva manikīra neiztikt. Jūs taču vēlēsieties apkārtējiem nodemonstrēt savu dārgumu? Manikīrs vai pedikīrs salonā – nav kāzām tik nepieciešamas naudas izšķērdēšana. Līdzekļi jātaupa, taču ne uz sava skaistuma rēķina.

manicure-pedicure-intensa.pro

Iesakām:

Vienu reizi mēnesī: katru mēnesi varat atlikt noteiktu naudas summu laba nagu servisa meistara pakalpojumiem. Regulāri apmeklējot nagu speciālistu, tiks nodrošināta nagu pareiza forma.

Vienu reizi nedēļā: skaistuma industrija nākusi tik tālu, piedāvājot kosmētiskās maskas dažādām ķermeņa daļām, tai skaitā barojošos cimdiņus un zeķes. Ja Jūsu skaistuma līdzekļu arsenālā tādu vēl nav, vienkārši uzklājiet taukainu barojošu krēmu, uzvelciet kokvilnas zeķes/cimdiņus un ejiet gulēt.

Vienu reizi dienā: pat ja Jums nav sausa roku āda, neaizmirstiet katru dienu lietot roku krēmu. Pēdas un elkoņi – nav izņēmums.

Vienu reizi pirms kāzām: Skaists, maigs un kārtīgs kāzu manikīrs! No šī brīža nekādu mājas darbu! Jūs taču esat princese! Pie meistara vislabāk doties ne vēlāk kā divas dienas pirms kāzām. Neatstājiet manikīru kāzu dienai, lai kāzu rīts ir brīvs aizkustinošām sarunām ar draudzenēm, grimam un frizūrai, fotosesijai, šampanieša glāzei un patīkami satraucošai sava izredzētā gaidīšanai!

Manikīra speciālista padoms: Jeļena Dmitrijeva (Nofrete Skaistuma Centrs)

makeupbridal-intensa.pro

"Katras meitenes iztēlē līgava ir skaistuma karaliene. Protams, šajā dienā, viņai tiešām jāizskatās kā karalienei. No matiem līdz pirkstu galiem.

Ja līgava izvēlas nagu pieaudzēšanu, tad tā jāveic laiku iepriekš, lai paspētu pierast pie nagu jaunā garuma un formas. Korekcija un manikīrs jāveic vismaz 2-3 dienas pirms kāzām, iepriekš pārrunājot ar meistaru visas dizaina nianses, nagu formu un garumu. Tas būs optimālais termiņš, gadījumā ja līgavai nepatiks nagu garums, krāsa, dizains, forma, t.i., paliek laiks, lai izlabotu nepilnības. Kāzu manikīra dizainu var izmēģināt iepriekš, piemēram, mēnesi pirms svinībām, paeksperimentēt ar krāsām. Parasti kāzu manikīram izvēlas maigus toņus, piemeklējot tos ādas krāsai.

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras