28. Rīgas modes nedēļa norisināsies no 19. līdz 23.martam

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 16. februāris, 16:18:46
28. Rīgas modes nedēļa norisināsies no 19. līdz 23.martam

No 19. līdz 23.martam Latvijas galvaspilsētā norisināsies kārtējā Rīgas modes nedēļa – RIGA FASHION WEEK, kura jau 28. reizi prezentēs vietējo un ārvalstu modes dizaineru jaunākos sasniegumus Latvijas un starptautiskajai sabiedrībai.
 
Kā norāda RIGA FASHION WEEK organizatori, Baltijas modes federācijas pārstāvji, galvenie projekta mērķi ir: Latvijas un citu Baltijas valstu dizaineru apģērbu zīmolu popularizēšana ārvalstu tirgos, Rīgas kā modes galvaspilsētas pozicionēšana Baltijas reģionā un konkurētspējīgā Latvijas dizaina popularizēšana. Jau vairāk nekā 13 gadu pastāvēšanas laikā RIGA FASHION WEEK ir kļuvis par starta platformu un būtisku faktoru tādu zīmolu panākumiem kā One Wolf, Amoralle, Nóló, Katya Katya, NARCISS un daudziem citiem, ik gadu turpinot dizaineru zīmolu atpazīstamības veicināšanu vietējā un starptautiskajos tirgos.
 
Šajā pavasarī, Rīgas modes nedēļā, 2018./2019.gada rudnes-ziemas pret-a-porter apģērbu kolekcijas prezentēs labākie Latvijas dizaineri, kā arī aicinātie modes mākslinieki no citām valstīm.
 
Par gaidāmās modes nedēļas vizuālo tēlu tika izvēlēta Oļega Zernova (fotogrāfa palīdze Olga Jakovļeva) fotogrāfija, kas attēlo modeli Akvili (Star Systems Latvia) Latvijas zīmola Nóló galvas rotā. Tēla autore ir stiliste Olga Kolotova. Meitenes tēlu iedvesmoja jaunā Nóló kolekcija, kurā spilgtās un aizraujošās detaļas, kiber-panka stilā, apvienotas ar tīru un sievišķīgu siluetu. Tēla veidošanā piedalījās arī stilistes palīdze Jūlija Verbicka, grima māksliniece Viktorija Safronova un grima mākslinieces palīdze Eva Herbona.
 
2018./2019. gada rudens-ziemas sezonai veltītā RIGA FASHION WEEK norisināsies Rīgā no 19. līdz 23. martam. Sekojiet līdzi jaunumiem www.rfw.lv.