2018. gada rudenī Crocs piedāvā jaunu stila un komforta līmeni ar jauno Crocband™ platformas apavu kolekciju

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. septembris 2018 09:21
1021

Crocs, Inc. (NASDAQ: CROX), starptautiskais inovatīvo ikdienas apavu līderis sievietēm, vīriešiem un bērniem, piedāvā Crocband™ platformas apavu kolekciju 2018. gada rudens/svētku sezonai. Stilizēts papildinājums ārkārtīgi populārajai Crocband™ clog apavu sērijai, Crocband™ platformas apavu kolekcija sniedz pircējiem iespēju izpausties jaunā stilā un valkāt šobrīd aktuālos platformas stila apavus, kas ienākuši gan sporta, gan modes apavu kolekcijās.

Crocband™ platformas apavu kolekcija pieejama ar 3,8 cm platformas zoli četrās krāsu variācijās – melns/balts, gaiši pelēks/rozā, melns/melns un gaiši zils/balts. Neticami vieglā un jautrā Crocband™ platformas apavu kolekcija arī piedāvā pielāgojamu papēža siksniņu un dziļāku papēža ieliekumu drošākai sajūtai. 

20180904092115-67158.jpg

"Crocband platformas apavu kolekcija ir Crocs iespēja iziet ārpus mūsu tradicionālajiem siluetiem un runāt ar pircējiem jaunā valodā," stāsta Mišela Pūla (Michelle Poole), Crocsvecākā ražošanas un mārketinga viceprezidente. "Mēs vienmēr esam gatavi nodrošināt komfortu, ko pircēji no mums sagaida, taču mūsu jaunie Crocband platformas stila apavi piedāvā aktuālu tendenci millennials pircējiem, kuri vēlas veidot jaunus sava individuālā stila stāstus."

Apavi ir pieejami vietnē crocs.com un atsevišķos veikalos visā pasaulē; apavu cena: 49,99 EUR. Crocband™ platformas apavu kolekcijai 2019. gada pavasara/vasaras sezonā pievienosies jauni apavi un iešļūcenes jaunās krāsu kombinācijās.

"Iekļaut drosmīgus platformas apavu siluetus mūsu sortimentā bija absolūti loģiski, jo šādi apvienojam divus Crocs raksturīgos elementus: stila pieteikumu un maksimālu komfortu," turpina Pūla. "Ceram, ka mūsu pircēji saredz šo kolekciju kā iespēju pacelt savu stilu un attieksmi jaunā līmenī, neiesaistoties kompromisos ar komfortu."

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras