2018. gada rudenī Crocs piedāvā jaunu stila un komforta līmeni ar jauno Crocband™ platformas apavu kolekciju

modeszinasjaunumi
modeszinasjaunumi 31. augusts 2018 17:38
573

Crocs, Inc. (NASDAQ: CROX), starptautiskais inovatīvo ikdienas apavu līderis sievietēm, vīriešiem un bērniem, piedāvā Crocband™ platformas apavu kolekciju 2018. gada rudens/svētku sezonai. Stilizēts papildinājums ārkārtīgi populārajai Crocband™ clogapavu sērijai, Crocband™ platformas apavu kolekcija sniedz pircējiem iespēju izpausties jaunā stilā un valkāt šobrīd aktuālos platformas stila apavus, kas ienākuši gan sporta, gan modes apavu kolekcijās.

Crocband™ platformas apavu kolekcija pieejama ar 3,8 cm platformas zoli četrās krāsu variācijās – melns/balts, gaiši pelēks/rozā, melns/melns un gaiši zils/balts. Neticami vieglā un jautrā Crocband™ platformas apavu kolekcija arī piedāvā pielāgojamu papēža siksniņu un dziļāku papēža ieliekumu drošākai sajūtai. 

Crocband platformas apavu kolekcija ir Crocs iespēja iziet ārpus mūsu tradicionālajiem siluetiem un runāt ar pircējiem jaunā valodā,” stāsta Mišela Pūla (Michelle Poole), Crocsvecākā ražošanas un mārketinga viceprezidente. “Mēs vienmēr esam gatavi nodrošināt komfortu, ko pircēji no mums sagaida, taču mūsu jaunie Crocband platformas stila apavi piedāvā aktuālu tendenci millennials pircējiem, kuri vēlas veidot jaunus sava individuālā stila stāstus.”

Apavi ir pieejami vietnē crocs.com un atsevišķos veikalos visā pasaulē; apavu cena: 49,99 EUR. Crocband™ platformas apavu kolekcijai 2019. gada pavasara/vasaras sezonā pievienosies jauni apavi un iešļūcenes jaunās krāsu kombinācijās.

“Iekļaut drosmīgus platformas apavu siluetus mūsu sortimentā bija absolūti loģiski, jo šādi apvienojam divus Crocs raksturīgos elementus: stila pieteikumu un maksimālu komfortu,” turpina Pūla. “Ceram, ka mūsu pircēji saredz šo kolekciju kā iespēju pacelt savu stilu un attieksmi jaunā līmenī, neiesaistoties kompromisos ar komfortu.”

###

Par Crocs, Inc.
Crocs, Inc. (Nasdaq: CROX) ir pasaules līderis inovatīvu ikdienas apavu nodrošināšanā sievietēm, vīriešiem un bērniem, apvienojot komfortu un stilu, ko pircēji ir iemīļojuši un iepazinuši. Ikviens Crocs kolekcijā iekļautais apavu pāris satur Croslite™ materiālu, patentētu īpašu apavu tehnoloģiju, kas nodrošina ārkārtīgi lielu komfortu katrā solī.

2018. gadā Crocs turpina savu misiju “likt ikvienam justies komfortabli savās kurpēs” un otro gadu īsteno starptautisko Come As You Are™ kampaņu. Lai uzzinātu vairāk par Crocsvai Come As You Are, apmeklējiet www.crocs.com vai sekojiet @Crocs Facebook, Instagram un Twitter.


Crocs ™ apavi ir pieejami www.open24.lv.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies