“SLOW beachwear” pieteikums Jaunai pasaulei / THE RED

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. maijs 2020 10:48
243

Laikā, kad pasaule ir uz brīdi piestājusi, dizaineres Elīnas Štobes radītais ekskluzīvo pludmales apģērbu zīmols “SLOW beachwear” ir radījis jaunu produktu līniju “THE RED” sievietēm un vīriešiem. 

Latvijā radītais dizaina peldkostīmu un pludmales apģērbu zīmols SLOW beachwear jau sākotnēji tika radīts ar devīzi “Live in the moment” (Izbaudi mirkli!) -  ar aicinājumu apstāties, iedziļināties savās sajūtās un baudīt. Tāpēc laikā, kad negaidīti cilvēce ir spiesta apstāties, mainīt savas ikdienas gaitas un pasaulē ir radies apjukums, dizainere un zīmola izveidotāja Elīna ŠTOBE iedvesmo ikvienu būt drosmīgam, ticēt nākotnei un nebaidīties sapņot un šajā laikā ir radījusi jaunus peldkostīmu modeļus  pārliecinoši sarkanajā krāsā.

Pasaule šobrīd mainās un mēs visi dzīvojam pavisam citā, Jaunā realitātē.. Jaunajā pasaulē ir vairāk līdzcietības, vairāk drosmes un arvien izkristalizējas tīras krāsas un formas. 

“Šajā pārmaiņu laikā ir īpaši svarīgi atrast mīlestības un spēka dzirksti, kas mīt katrā no mums un palīdzēt to rast arī citiem” saka dizainere Elīna ŠTOBE. “Šis nav laiks, lai ierautos un paliktu savā drošajā burbulī, šis ir brīdis, kad smelties jaunu iedvesmu, iedvesmot vienam otru, iet un darīt! Ticu, ka sarkanais iedvesmo un dod nepieciešamo virzītājspēku ikvienam, neatkarīgi no sociālā stāvokļa, reliģiskās piederības vai pārliecības. Ar peldkostīmu sēriju THE RED atveram jaunu virzienu pludmales modē, kur sieviete un vīrietis ir vienlīdz gaidīti, jo vēlamies, lai mīlestība vieno arī kopīgā atpūtā.

Tas ir sākums skaistām pārmaiņām un sniegt pārliecību gan sievietēm, gan vīriešiem un ticību tam, ka viņi paši spēj radīt savu drosmi nepadoties un iet Jaunajā pasaulē ar pārliecību!” 

THE RED sieviešu peldkostīmu modeļiem ir saglabāts zīmolam raksturīgais siluets, elegantas un sievišķīgas līnijas, kas komplimentē augumam, neaizmirstot par SLOW beachwear raksturojošo iezīmi- sievietes sajūtu komfortu. Izstrādājot vīriešu līnijas bokseršortus, īpaša uzmanība tika pievērsta niansētai konstrukcijai  un ražošanas tehnoloģijai. Jebkurā kustībā, relaksētā atpūtā vai aktīvā pludmales dzīvē tie saglabā komfortu, turpinot zīmola konceptu. 

THE RED simbolizē drosmi piecelties no zemākajiem dzīves punktiem, cīņu par savu iekšējo uguni, neļaujot tai apdzist. THE  RED iedvesmas stāsts ir sieviete, kas atrodoties emocionāla haosa vidū, tā vietā, lai baidītos un bēgtu, to uzņem lieliem malkiem, izdzīvo un spēj valdīt pār sevi. Sieviete, kas atļauj savai iekšējai kaislei satikties ar jutīgumu. 

Zīmols izvēlas tikai augstvērtīgus, sertificētus materiālus, kas atbilst pludmales tērpu, peldkostīmu standartiem. “SLOW beachwear” peldkostīmi ir publicēti arī pasaules ietekmīgākā modes žurnāla “VOGUE” Lielbritānijas izdevumā. 

Baltijas reģionā “SLOW beachwear” produkti ir pieejami:

Stockmann  Rīga

Stockamnn Tallina

Grand Hotel KEMPINSKI Riga 

Grand Hotel KEMPINSKI Vilnius

Ar sirsnību gaidīsim Jūs : www.slowbeachwear.com 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras