"Puma" atver savu outletu Latvijā

17. marts 2010 00:00
1192
Ceturtdien, 18.martā, plkst.11 tirdzniecības centrā "Mols" tiks atvērts pirmais "Puma factory" outlets Latvijā!
{smallpic:1}

"Veikalā būs iespēja iegādāties oriģinālās "Puma" dzīves stila kolekcijas par izpārdošanas cenām," norāda "Puma" pārstāvji.

 

Pirmajiem veikala apmeklētājiem būs iespēja iegādāties vairākas oriģinālās "Puma" preces par nebijuši zemām cenām. Preču skaits būs ierobežots - katra prece būs tikai 100 vienībās.

 

"Laikā, kad daudzas pazīstamas un spēcīgas kompānijas pamet Baltijas tirgu, lai nogaidītu ekonomikas atlabšanu, "Puma" noteic jaunus mērķus un nostiprina zīmola pozīcijas Baltijā. Pēc vairāku veikalu atklāšanas Lietuvā un Igaunijā mēs plānojam iekarot arī Latvijas tirgu un palikt šeit uz ilgiem laikiem. Outlets noteikti ir izdevīgs un pievilcīgs projekts mūsu klientiem dotajā ekonomiskajā situācijā - tajā būs iespēja iegādāties oriģinālās "Puma" preces no iepriekšējo gadu kolekcijām par ļoti zemām cenām," stāsta "Puma Baltic" reģionālais pārstāvis.

 

Latvijas veikala interjers atbildīs visiem "Puma factory" outlet veikalu standartiem un tajā būs iespējams iegādāties tikai oriģinālās zīmola preces.

 

Līdzīga "Puma" outlet atklāšanas kampaņa notika pagājušā gada septembrī Viļņā, kas izraisīja milzīgu cilvēku interesi par iespēju iegādāties zīmola garantētu kvalitāti par nebijuši zemām cenām.

 

Vai Tev patīk šis zīmols? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gold 28. marts 2010 12:38

Ļoti patik. :)

danija 20. marts 2010 17:06

ja

inny 19. marts 2010 21:43

sorry, par cenām komentēja sustiite :)

inny 19. marts 2010 21:43

andija\\piekrītu tev gan par outletiem LV, gan par cenu atšķirībām Vācijā un te.

eb 18. marts 2010 12:25

Kheh...šodien, 18.martā, biju iebraukusi molā. Tur bij tāda rinda pie šī veikala. Veikals vēl nebija atvēries, bet rinda bija no veikala(kurš atrodas blakus Parex bankai) līdz pat rimītim...Tā rinda izraisīja smaidiņu :D Tā kā pēc desām stāvētu :D

sandrulish 17. marts 2010 16:57

Mani arī nevilina zīmols....nav tik daudz līdzekļu, lai maksātu tikai par firmas vārdu - labāk izvēlēlos lētāku, bet tikpat kvalitatīvu preci....:):):)

martatulpe 17. marts 2010 11:45

Man zīmolu apģērbs kā tāds nekad nav saistījis. Rakstīju pētniecisko darbu globalizācijas priekšmetā un internetā rokoties saskāros ar tiešām baisu info kā šīs Puma, Nike kedas un apģērbi tiek ražoti, cik lēts darbaspēks (tai skaitā bērni) izmantots.
Protams, drēbes ir skaistas, bet mani nevilina.

17. marts 2010 09:36

Man jau šķiet, ka Latvijā outlet ir vecāku sezonu drēbes, kā veikalos- šīs sezonas, bet pa tādām pašām cenām.. Normāli būtu, ja tām precēm būtu zemas cenas.. bet tad jau laikam "šīs sezonas" lielākā daļa nepirktu :)

sandija 17. marts 2010 09:21

Outleti Latvijā principā nav. Parasti veikali ar parastām cenām, kuri saucas outleti

zanza 17. marts 2010 09:20

Nu būs jāaizbrauc apskatīties, bet neticu ka tas būs tāds outlet, kā tas ir ārzemēs, jo pagaidām Latvijā ar vārdu outlet saprot pavisam kaut ko citu :). Man pašai Puma ļoti patīk Vācijā Outlet B5, tā ir mana mīļākā vieta :) un cenas tur ir pasakainas, nevis kā pie mums. Tagad varēšu salīdzināt un noteikti pasmaidīt, ka cenas kādas Vācijā ir eiro, pie mums labākajā gadījumā būs latos :)

dincc 17. marts 2010 09:14

Jā, man patīk PUMA. Redzēs, kādas būs tās ļoti zemās cenas! :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras