***Mana diena***

Autors: lauriks, 2016. gada 1. novembris, 19:43:00
***Mana diena***

Hmm, kāda gan varētu būt diena veltīta tikai sev?

Tā noteikti sāktos lēni. Ar mošanos bez modinātāja, nesteidzamu kafijas malkošanu un jaunumu lasīšanu sociālajos tīklos. 

Pēc nelielām brokastīm, es sapostos un dotos lēnā pastaigā līdz pilsētas centram, pa ceļam izbaudot pēdējos saules starus un rudenīgo lapu čaukstoņu zem kājām. Lai arī ir rudens, es izvēlētos gaišu krāsu drēbes. Balta kreklblūze ar tumši ziliem svārkiem lai arī šķiet visai klasisks savienojums priekš darba, bet man arī ikdienā tas liek justies ērti. Mīksta balta šalle un pelēks mētelis, lai būt gan ērti, gan silti. Un, protams, maza somiņa atslēgām, makam un telefonam, jo ne vienmēr gribas ņemt lielo soma kur ielien viss ko vajag(vai nevajag).

Savā dienā es noteikti dotos pa veikaliem, jo mums visām tak patīk pirkt skaistas lietas.) Visvairāk man patīk staigāt pa grāmatu, mākslinieku priekšmetu un mājas dekoru veikaliem, es varu stundām klaiņot un pētīt jaunas grāmatas un mājas interjera dekorus, un palutināt sevi ar kādu jaunu pirkumu. Pēc tādas ilgas pastaigas pa veikaliem man noteikti sagribēsies atpūsties, un priekš manis vislabākā atpūta ir kino, tāpēc savas dienas vakaru es pavadīšu kinoteātrī pie kādas labas filmas un popkorna. Atgiežoties mājās vēl notiekti vajag pagulēt vannā ar putām un jauno grāmatu, jo ja nolēmi izbaudīt savu dienu, tad baudi to līdz pēdējam.))

Konkurss: Viena diena tikai man

20160202164421-40925.jpg