[Izaicinājums visām!] Gatava vasarai! – nometu 9kg un ievērojami samazinājās vēders.Pirms/Pēc bildes

Laume
Laume 22. maijs 2014 16:19
4528
Manas pārvērtības attēlotas fotogrāfijāsSapratusi, ka dzīvesveids ir palicis ievērojami mazkustīgāks jaunās darba vietas dēļ, maija sākumā nolēmu, ka kaut kas ir jādara lietas labā. Apnicis ļumīgias puncis :)
Esmu mēģinājusi dažādas diētas un metodes, taču tas parasti bija tā joka pēc – ātri aizmirsās uzsāktā apņemšanās, vai arī apnika salātlapu graušana. Šoreiz piegāju visam nopietni – regulāri uzņēmu foto, un šoreiz arī rezultātus redz! Varbūt tas nav perfekts rezultāts, taču tas, ka ir vērojamas kaut kādas izmaiņas, tas ir fantastiski! Lieliska sajūta! Bet lasi tālāk!

20140522161810-41987.jpg

Konkrēti rezultāti – samazinājies vēdera/gurnu apkārtmērs par pāris cm, un nokrities svars par 9kg. Iegūta tvirta sajūta,ko grūti aprakstīt, tāds kā savdabīgs vieglums.


Sāku ar Stokholmas testa aizpildīšanu un attiecīgi visu pildīju, ko viņi man bija sastādījuši. Bija daudz interesantāk kā biju domājusi, nebija arī jābadojas, vai jāēd tukši salāti. Porcijas bija lielas, garšīgas, iekļāva gan jūras produktus gan gaļu, dārzeņus,sulas, zaļos kokteiļus utt. Varu iedot konkrētas receptes, ja kādai interesē, bet es nezinu, vai tas strādās uz citām, jo katrai to plānu izveido savu.  Plāns bija paredzēts septiņām dienām, taču 7. dienas beigās man nosūtīja vēl bezmaksas plānu 30 dienām, lai saglabātu iegūtos rezultātus. Tiktālu viss forši! Ja kāda vēlas šo izmēģināt, tad tiešām iesaku! Vēl varu teikt, ka ļoti labi strādā šāda lieta, kas palielina notievēšanas ātrumu:


1) Veikalā atrodam ābolu etiķi, nopērkam to

2) Katru rītu, vismaz 30 minūtes pēc pamošanaš atšķaidam vienu ēdamkaroti šī etiķa ar istabas temperatūrā tīra ūdens

3) Iegūto viegli skābo ūdeni izdzeram un pēc aptuveni 10-20 min varam sākt brokastot!


Pozitīva iezīme šim ikdienas rituālam ir tā, ka izdzerot šo dzērienu, ilgi negribās ēst. Parasti pirms pusdienām ļoti gribējās ēst – vēders rūca, kļuva nelabi, taču tagad, dzerot šo etiķūdeni (bāc, cik tas slikti skan :D) tā nav – arī tad, kad pieturējos pie Stokholmas plāna.


Par aktivitātēm – nesportoju baigi,taču katru otro dienu no rīta uztaisu 20 vēderpreses. Uztur vēderu tonusā.


Vispār esmu liels skeptiķis pret visādām diētām utt, bet kad pati redzu spogulī, ka vajag kaut ko darīt ar savu ķermeni, tad jāmet pie malas vecie uzskati un jāsāk rīkoties! Noteikti mans mērķis nav skelets! Pēc 30 dienām iemetīšu vēl bildes!


Aicinu visas sievietes piedalīties nelielā eksperimentā!
Sākam kopīgi savu notievēšanas plānu (pieteikties var aizpildot testu) un regulāri (ik pēc 5 dienām) liekam savas bildes te! Tikai tā var redzēt īstu progresu, ja ir īstas fotogrāfijas, citādi pie sava auguma pierod un liekas, ka nav progresa. Ticiet man – ir!


Aicinu arī dalīties ar nelieliem knifiņiem, kas var uzlabot notievēšanas procesu!


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
citysexylingerie 19. jūlijs 2014 18:19

Savukārt galvas un salauztu sirdis jebkurā http://www.citysexylingerie.com satriecoši seksīgas kleitas.

hiperkeri 22. maijs 2014 21:10

hmm.jā,es arī domāju- skāba vide pa taisno virsū tukšam kuņģim ilgtermiņā var vairāk postu nodarīt kā slaids viduklis 10 dienām(nu labi,pārspīlēju,bet domu jau sapratāt). Man ir cits mērķis personīgi- vairāk pievēršos vingrošanai ar savu svaru,palielinu muskuļu masu(jo ar tauku masu lēni gāja.esmu no tievajām),lai izskatītos pēc cilvēka. vingroju jau 12 nedēļas ,2 noslinkojuar vienu reizi nedēļā,taču atkal esmu atpakaļ zirgā. bildes es vēl negribu rādīt,taču vairāk jūtamas izmaiņas manā apņēmībā un mērķtiecībā. par pārtiku- par 80 % ēdu veselīgi,pārējais-visus mēslus ,kas tam veselajam saprātam kārojas:D:D

Kerstyna 22. maijs 2014 18:24

19.gs . bālās grēfenes dzēra etiķi, lai būtu bālas..... Un ko teikt par citu diētu kura sastāv no dzeramās sodas vien?ROFL

Nikte 22. maijs 2014 16:54

Etiķi tukšā dūšā un kuņģa čūla garantēta :X

pece 22. maijs 2014 16:39

MJā, laikam tas p(b)isnesa projekts īsti nesokas kā kārots :D

Noelle 22. maijs 2014 16:33

Aha, un deguna forma arī mainās - vēl pēc 10 dienām jau būs izspļauta Dž. Anistone :D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras