“Carnival Youth” puiši iemēģina roku kosmētikas nozarē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. aprīlis 2019 08:28
531

Jau vasarā klajā nāks Carnival Youth jaunākais albums “Good Luck” un līdz ar to Latvijas kosmētikas ražotāja STENDERS veikalu plauktos nonāks arī īpašs puišu radīts vannošanās produkts.Ar kosmētikas ražotāja  atbalstu mūziķi spēruši pirmos soļus kosmētikas nozarē un tiks uzsākta Carnival Youth vannas bumbu ražošana, kuru dizains un aromāta izvēle ir puišu radošais lidojums. 

Šāda izvēle nav nejauša – STENDERS kļuvis par grupas atbalstītāju un būs kopā ar puišiem visu gadu, lai, kā paši joko, vārītu ziepes. 

20190412082843-13517.jpg

“Mēs tiešām novērtējam iespēju izmēģināt spēkus kosmētikas nozarē – tas bija intriģējošs un ļoti radošs izaicinājums. Bet ne par to vien: šogad daudz būsim kopā, un jau maijā jūsu vērtējumam nodosim jaunu dziesmu Desktop. Līdz ar dziesmu prezentēsim videoklipu, ko veidojam kopā ar STENDERS – mums padomā ir vismaz pieci dažādi veidi, kā izmantot jaunās želejziepes!” dalās Carnival Youth puiši.  

Jaunatvērtā jaunā koncepta STENDERS veikala atklāšanā puišus, ģērbtus uzņēmuma priekšautos, varēja redzēt iejūtamies arī pārdevēju lomā, bet par godu jaunā veikala atklāšanai viesus priecēja dziesmas pirmatskaņojums. Pirmais jaunā koncepta veikals, kura dizainu veidojusi viena no izcilākajām Latvijas dizainerēm Santa Meikulāne, veidots askētiskā stilā, uzsverot Latvijai tipiskos pelēkos toņus un dabiskā koka detaļas. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras