„Augstās” frizūras

jana
jana 27. janvāris 2011 08:34
2471

Dzirdot tādu matu sakārtojuma apzīmējumu pirmais, kas ienāk prātā, ir senlaicīgās augstās un gigantiskās matu sasukas, jeb „torņi”. Tās visos laikos ir bijušas ārkārtīgi sarežģītas un krāšņas frizūras pamats, ikviena bija īstens mākslinieciskais šedevrs.

Taču man ir grūti iedomāties, kā Elizabetes laikmeta sieviete ar tādu „māju” uz galvas spēja pagulēt? Interesanti, kādā veidā viņas to darīja?

Lai gan tie laiki sen jau pagājuši, tomēr tendences ir saglabājušās līdz pat mūsdienām. Ne gluži savā pirmatnējā izskatā, taču idejas ir dzīvas. Mums joprojām patīk sarežģītas frizūras, mēs joprojām cienām krāšņus matu aksesuārus un antīkas rotaslietas.

Pinumi un vijumi ir vai katras svinīgās frizūras pamatā, tieši tāpat, kā augstu paceltie pakauši un coppes. Tomēr nevarētu teikt, ka mēs esam saglabājuši šo frizūru izskatu tuvu sākotnējam.

Vairāk izskatās, ka mūsdienu sievietes ir izvēlējušās tikai kādu akcentu, vai tas būtu pacēlums, vai viena pīne, agrāko divdesmit vietā, tomēr efekts ir pārliecinošs. Ar tādām, it kā sīkām detaļām, mūsu matu sakārtojums iegūst pavisam citu nozīmi.

Esi brīvdomātāja un vēlies būt atšķirīga? Pievērs uzmanību augstajiem matu sakārtojumiem, kas atrodas galvas augšdaļā. Tā nebūs pareizā un gludā coppe, tas būs „sprādziens”! Tava brīvā un mākslinieciskā gara demonstrācija. Matu šķipsnas juku jukām, kā saka - klasiskas nekārtības paraugs.

Nevēlies būt tik pamanāma? Izvēlies šo pašu augsto sasuku, taču matus atstāj taisnus un gludus. Tu būsi izveidojusi glamūrīgu un svinīgu matu sakārtojumu. 

Ekstravagantam izskatam izmanto platu un izteiksmīgu, garu matu pīni, kuru izkārto galvas augšā! Ja to kombinēsi ar „dūmakaino acu” skatienu, tu iegūsi pārliecinoši avangardisku stilu.

Elegantam stilam iesaka spīdīgas lokkas, kas sakārtotas brīvu šķipsnu mezglā, vai arī tik pat gludu, taču precīzi taisnu matu mezglu, kuru nostiprina pakauša aizmugurē.

Tev patīk „augstās” frizūras?

 

Foto no your-hairstyles.com. 

Jana.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nebukadnecars 27. janvāris 2011 10:43

Tā pēdējā no sniegtajām bildēm...mmm

jana 27. janvāris 2011 10:11

asims
Odrija, jāaaa, viņai tā augstā coppe izskatījās lieliski :)

sandija 27. janvāris 2011 09:46

Man patīk, bet izskatos pēc ķēmrauša ar tādu

mazaa raganina 27. janvāris 2011 09:39

Ne tikai patīk,bet piestāv,ļoti piestāv.

svente 27. janvāris 2011 09:21

Pašai sev nepatīk augstās frizūras, bet man liekas, ka ir maz cilvēku kam tās piestāv. Ļoti patīk, kā izskatās Odrija Hepberna.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras