Zaļie smūtiji

Autors: hiperkeri, 2013. gada 19. jūlijs, 08:55:19
Zaļie smūtiji

Šī nebūs tipiskā recepte.Ar to sāksim.

Mans uzdevums vairāk būtu izraisīt diskusiju par tādu tēmu kā zaļie smūtiji.Zināji tādus? 

Man pašai tas ir samērā jauns atklājums un jāsaka,ka pašlaik tikai briestu tādu notestēt,taču iekš youtube.com ir meitenes,kas šādu smūtiju izdzer katru dienu pie brokastīm vai uzkodas vietā.

Viena recepte priekšstatam-

pusotra glāze ūdens

puse citrona sulas

1 ābols

1 bumbieris

1 selerijas kāts

2 saujas spinātu(jā,te tas paliek interesanti..)

sauja pētersīļu

1 galviņa romiešu salātlapu

1 banāns

un kāds no superaugļiem(godži ogas..) vai bišu ziedputekšņi..

Jā,ņem visu un sablenderē to VISU kopā un tad dzer pilnām mutēm un saka,ka garšo brīnišķīgi...ja var tikt pāri tam zaļajam tonim..

Pastāv dažādi uzskati-ir ļoti daudz to meiteņu apmēram manā vecumā,kas saka-jā,riktīgi forši-man āda paliek tīrāka,mati un nagi spēcīgāki,burtiski staroju no iekšām,un tad ir mazliet pieaugušākas personas,kas mēģina panākt,lai šos kokteiļus,acīmredzot,botkotētu-jo, ja neaprēķina daudzumu līdz matemātikas formulām-sulas praktiski ir ēdiens,un pārmērīgs daudzums šāda kokteiļa vai kādas sastāvdaļas var radīt pārslodzi mūsu ķermenim,lai pārstrādātu..Un tad jau vēl tas oksidācijas process,kas notiek,visu blendējot,tas taču ir šausmīgi!!Un kā tad ar augļu cukuriem?? Īsāk sakot-arī no šī varētu mirt jauns.

Respektīvi-tagad es esmu vēl vairāk apjukusi-vai tad ir vērts piebarot savu uzturu ikdienā ar šāda veida kokteiļiem,ja apzināti zinu,ka ikdienā tik daudz tos zaļumus es needu,tātad-šī būtu lieliska alternatīva tos uzņemt arī citādākā veidā,tomēr palielinot ikdienā nepieciešamo minerālvielu un vitamīnu daudzumu vai tomēr-bēgt no šīs ātri izplatošās tendences kā no žurku mēra?? Viedokļus studijā!