Veselīgo recepšu konkurss

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. janvāris 2018 15:41
1473

Svētkos daudz laika tika pavadīts pie galdiem, bet aktivitātes bija aprobežotas vien trako iepirkšanos, meklējot dāvanas? Svētku sezona ar lielo izēšanos ir palikusi aiz muguras.

Lai palīdzētu tavam organismam atgūties pēc svētkiem, rīkojam veselīgo recepšu konkursu. Receptēm ir jābūt veselīgām un vieglām gan kaloriju ziņā, gan pagatavošanas ziņā, jo skaidrs, ka mūsdienu aizņemtais dzīvesveids un slinkums neatstāj daudz iespēju stundām ilgi stāvēt pie plīts.

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Kā pievienot blogu?

• Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu

• Izvēlies Recepšu sadaļu un atbilstošāko tagu, noteikti atzīmē tagu "konkursi"

• Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā

Blogus gaidīsim līdz 31. janvārim (ieskaitot).

Veselīgākās un gardākās receptes bloga autorei dāvināsim pārsteiguma dāvanu no Dove 

20180110153824-88191.jpg

Par Dove:
Dove ir viens no atpazīstamākajiem ādas un matu kopšanas zīmoliem pasaulē. Dove ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, antiperspirantus, ķermeņa losjonus, matu un sejas kopšanas līdzekļus ikdienā izvēlas sievietes un vīrieši vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Dove pasaulē pazīstams kā patiesa skaistuma vēstnesis, kas iedvesmo ikvienu sievieti noticēt savam patiesajam skaistumam un justies pārliecinātai par sevi. Dove vīzija ir palīdzēt veidot pasauli, kurā skaistums ir pašpārliecinātības avots, nevis raižu cēlonis. Dove produktus ražo kompānija Unilever. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies