Vasaras gardumi māla podiņā

Linduchy
Linduchy 4. augusts 2016 12:32
2291

TRIKATA gardo Sniega bumbu klāstu šovasar papildināja Sniega bumbas ar baravikām. Es neesmu sēņotāja - godīgi saku, ka varu pielasīt pilnu grozu ar vienreiz mūžā ēdamām sēnēm. :D Arī sēņu pirkšanas izvēlē esmu diezgan konservatīva - tikai gailenes no pazīstama pārdevēja, bet lielveikalos palieku pie standarta - portobello sēnēm vai šampinjoniem, ja nu galīgi švaka izvēle. Profesionālu un zināmu šefpavāru izpildījumā pagatavotas visdažādākās sēnes gan labprāt nobaudu. :)

Tad nu lūk, manā ledusskapī nonāca jaunās TRIKATA Sniega bumbas ar baravikām. Izklausās garšīgi. Atvēru burciņu - o, nu smaržo ļoti aromātiski. Uzreiz nāca prātā, ka šo gardumu varēs izmantot visvisdažādākajās receptēs. Baraviku aromāts un garša būs lielisks papildinājums gan salātiem, gan rīta maizītēm, gan omletei, gan pamatēdienu pagatavošanai - īpaši jau karbonādei ar baraviku siera cepurīti - ņam, ņam.

Virtuvē vēl bija aizķērušies daži kartupeļi un neliels burkāns, fenhelis, diļļu buntīte un neliels gabaliņš sviesta. 

Cēlu ārā no skapīša māla podiņus un ķēros pie maltītes pagatavošanas. Kartupeļus un burkānu nomizoju, sagriezu gabalos un novārīju pusgatavus. Sagriezu fenheli un sakapāju dilles. Pusvārītos kartupeļus un burkānu sajaucu kopā ar fenheli un dillēm.

Katrā māla podiņā ieliku nelielu sviesta kubiņu. Virsū kārtoju dārzeņus un dažas siera bumbas. Uzliku māla podiņam virsū vāciņu, lai garšas un aromāti netiek prom, bet cirkulē podiņa iekšienē. Un liku uzkarsētā cepeškrāsnī (180 grādi) uz 20-30 minūtēm.

Pasniedzot galdā, ļoti labi piestāv lina galdauts un koka galda piederumi, bet var arī bez tā visa iztikt. Tik neaizmirsti, ka podiņi krāsnī ļoti uzkarst, neapdedzini pirkstus! Un neapdedzini mēli, baudot gardo maltīti :)

*Teorētiski sviestu var arī nelikt, jo TRIKATA Sniega bumbām ir gardumgarda mērcīte. Bet nu mūsmājās kalorijas neskaita :)

Lai labi garšo!

Vai esi jau izmēģinājusi jaunās TRIKATA Sniega bumbas ar baravikām? :)

Vasaras garšu konkurss ar TRIKATA Sniega bumbām

20160323224136-57484.jpg

Māksla izgaršot!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies