Tunča salāti sievišķīgajās pusdienās

Linduchy
Linduchy 13. augusts 2013 14:58
6609

Tunča salāti pusdienās – viens no maniem  iecienītākajiem ēdieniem. Sievišķīgas pusdienas...jā, laikam tā arī ir, jo vīrs, ieraugot šādas pusdienas, painteresējās, kur ir viss pārējais ēdamais :D

Man patīk, ka šie salāti sniedz baudījumu gan acīm, gan vēderam, tie ir ātri un ērti pagatvojami, kā arī recepti var dažādot daudzās variācijās – tā, ka tie nekad nespēj apnikt. Un tā, šoreiz tapa  sātīgie tunča salāti, lai pietiek spēka sieviešu/mājsaimnieces darbiem līdz pat vakariņu laikam.

Sastāvdaļas:

1 bundžiņa konservēta tunča savā sulā

1 svaigs gurķis

½ liela dzeltena tomāta

½ sarkanas paprikas

2 novārītas olas

dažas pākstis saldo zaļo zirnīšu

dažas salātlapas

saujiņa novārītu Fusilli (vai cita pasta)

1 ĒK Extra Virgin olīveļļas

1 nepilna TK Balsamico

Pagatavošana:

Liekam vārīties pastu un olas (atsevišķi). Tikmēr sagriežam visas sastāvdaļas, saplūkājam salātlapas. Liekam visu salātu bļodā, pievienojam notīrītas un sagrieztas olas, novārīto pastu. Trauciņā ielejam olīveļļu un balsamico, samaisam. Lēnām pārlejam pāri visiem salātiem. Samaisam salātus un liekam uz šķīvjiem.

Pirms pasniegšanas šķīvjus dekorēju ar siera šķēlītēm, ogām un zaļumiem. Principā dekorēšanu var izlaist, jo salāti paši par sevi ir krāsaini un apetīti rosinoši, bet mums, meitenēm, jau patīk viss skaistais.

Un, protams, kā gan pusdienas bez vīna – šiem salātiem būs piemērots baltvīns. Manā gadījumā tas bija Riesling vīnogu šķirnes baltvīns. Bet tas jau ir atkarīgs no katra cilvēka individuālajām vēlmēm vīna izvēlē ;)

Ātri, ērti, skaisti un garšīgi!

Bon Appetit ;)

 

Recepšu konkurss: Sievišķīgās pusdienas

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VIT@ 14. augusts 2013 08:35

Man vakardien vakariņās bija ārkārtīgi vienkārša recepte, viens tomāts, viens mazais sīpols, viens tuncis konservā un šķipsniņa saulespuķu sēklas, to visu sagriezu, sajaucu un voilā. Sāli un neko citu klāt neliku, jo tuncis konservā jau satur daudzas garšvielas. Bija ļoti labi, vispār padomāju arī ļoti diētiski :)

pece 13. augusts 2013 16:03

Man ar šādi salāti iet pie sirds :)