Thermomix31 mini virtuvīte- kādas ir Tavas atsauksmes?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. marts 2010 00:00
2046

Esmu dzirdējusi, ka ir tāda maza mini virtuvīte- plīts. Pat nezinu, kā vēl šādu aparātu nosaukt. Nosaukums tai ir Thermomix31. Ēdienu šādā plītī var pagatavot ļoti īsā laikā un nav jāstāv klāt, kas ir būtiska priekšrocība.

 

 

{smallpic:1}

Man kaut kā šķiet, ka pie šādas ēdiena gatavošanas ēdiens varētu būt gaisīgs. Un vai no šiem gaisīgajiem ēdieniem vēderā neuzkrājas gaiss, kas varētu būt organismam kaitīgs?

 

Aija

Padalies savā pieredzē, ja esi lietojusi vai zini šīs ierīces priekšrocības un trūkumus!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
10. marts 2010 11:59

esmu par so aparatu sajusma! cena ir liela, bet ietaupitais laiks un pagatavotie gardumi atsver visu. esmu sakusi cept piradzinus, picas, ko agrak man nepatika darit. aparata rauga miklu var pagatavot 3 minutes. var varit zupas, sautet auglus un darzenus, pagatavot kokteilisus. var lieliski sablenderet ogas saldesanai, pat izvarit avenu marmeladi un abolu biezeni ziemai. tagad man bus tresais bernins- bernu partiku (biezenisus, putras) var gatavot un uzsildit lidz vajadzigai T, laika paterins minimals. Tikai janomazga, janomizo, jasamet termomixa un jasaspiez pogas. virtuves kombainu gan pilniba neaizstaj- ir tikai smalcinasana, bet nevar sarivet skaidinas un sagriezt glitas skelites, kas reizem pietrukst. so pirkumu nenozeloju! varu jums ieteikt savu konsultanti, pirms pirksanas majas ir iespejama prezentacija ar vakarinu pagatavosanu (jums tikai jasagatavo vajadzigie produkti) un tad jau varesiet izlemt - vai gribat iegadaties!