Salāti "No ligzdas izbēgušie..."

Noelle
Noelle 1. jūnijs 2012 08:00
755

Sveiciens otrās konkursa nedēļas gandrīz noslēgumā! :)

Cik pirmās nedēļas izmantojamie produkti šķita ierasti un nebija problēmu izdomāt, ko ar tiem iesākt, tik otrās nedēļas uzdevums pārsteidza - šādu kombināciju, ko kuras, turklāt, bija jāpagatavo salāti, nebiju gaidījusi! Taču tas priecē, jo tomēr šādi tiek izteikti rosināta iztēle, lai izdomātu ko interesantu ne tikai vizuāli un produktu kombinācijas/pielietojuma ziņā, bet arī, lai tas kopā labi garšotu.

Patīkami pārsteidza fakts, ka rukola šobrīd garšo daudz labāk, kā ziemas sezonā, tieši tādēļ tā bija viena no pamatizejvielām, ko nolēmu izmantot savos salātos.

Bet pārējās sastāvdaļas šajā kombinācijā iekļāvās tik organiski un nepiespiesti, ka rezultāts šķita tik izdevies, it kā šo būtu gatavojusi jau neskaitāmas reizes (lai gan  ideja tika iedzīvināta un līdz pilnībai realizēta pirmo reizi).

Šādus salātus noteikti gatavošu vēlreiz, tikai maizes groziņiem mēģināšu ņemt laukā arī pamatnītes, un sieru izmantot maliņu apkaisīšanai pirms grauzdēšanas.

Ak, jā - un pesto noteikti vajag izvēlēties labu un kvalitatīvu. Pretējā gadījumā var stipri pabojāt ēdiena kopēju garšu.

..nosaukums... man patiesībā nepatīk domāt ēdieniem nosaukumus. Taču šoreiz, kārtojot visu šo kombināciju uz šķīvja, radās asociācija ar bēglīšiem (tie tomātiņi tādi kā pamukuši no maizes trauciņa)...tāpēc arī "No ligzdas izbēgušie..."

Vairāk par receptes pagatavošanu fotoblogā!

{fotoblog:2506}

Noelle

Šefpavāra otrais uzdevums: pievienojies 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 1. jūnijs 2012 19:09

Interesanti,tikai neesmu rukolas cienītāja.

pece 1. jūnijs 2012 08:47

Interesanti izskatās!