Populāri kokteiļi un atsvaidzinoši sorbeti iedvesmo šī gada saldējuma “Ekselence” jaunumus; Sešu garšu izstrādē investēti 50 tūkstoši eiro

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2021. gada 14. jūnijs, 16:09:49
Populāri kokteiļi un atsvaidzinoši sorbeti iedvesmo šī gada saldējuma “Ekselence” jaunumus; Sešu garšu izstrādē investēti 50 tūkstoši eiro

Latvijā vadošais piena produktu un saldējuma ražotājs “Food Union” šī gada vasarai sarūpējis pēdējo 5 gadu laikā plašāko jaunu saldējumu klāstu premiālā zīmola “Ekselence” portfelī. Populāri kokteiļi, atsvaidzinoši augļu sorbeti un dāsnas šokolādes kārtas raksturo kopumā 6 jaunās “Ekselences”, kas jau pieejamas veikalos visā Latvijā. Kopējās uzņēmuma investīcijas, kas ieguldītas “Ekselences” jaunumu izstrādē un jaunā ražošanas iekārtā, ir ap 50 tūkstošiem eiro.  

Turpinot meklēt veidus, kā gadu no gada pārsteigt un iepriecināt saldējuma gardēžus, visā pasaulē saldējuma inovācijās arvien vairāk parādās atsauces uz citiem produktiem – desertiem un uzkodām, konditorijas izstrādājumiem, arī dzērieniem. Mēs, Food Union, sekojam līdzi šīm tendencēm un rūpīgi analizējam, kādi atpazīstami un arī nekad neredzēti garšu salikumi aukstā garduma izpildījumā sniegs baudījumu šajā vasarā,” uzsver Sandra Usačeva, “Food Union” saldējuma zīmolu vadītāja Latvijā. 

Kokteiļu kultūras gaumē

Visā pasaulē iecienīti kokteiļi Pina Colada un Aperol Spritz iedvesmojuši “Ekselences” potenciāli populārākos šīs vasaras jaunumus. Lielo vafeļu konusu piedāvājumā populāro kokosriekstu un ananāsu duo papildina karameļu mērce pilnīgam baudījumam, savukārt saldējumu uz kociņa piedāvājumā saldi skābeno apelsīnu saldējumu ietērpj maiga baltā šokolāde. Vasara nebūs vasara bez šo jaunumu nogaršošanas. 

Sorbeta un krējuma saldējuma laulības  

“Ekselence” turpina kombinēt krēmīgo ar atsvaidzinošo, kā rezultātā zīmola dubulto saldējumu kolekcija papildināta ar vēl trīs jaunumiem – to pamatā ir gaisīgs krējuma saldējums ar īstu augļu un ogu sorbetiem. Zīmīgi – šovasar “Ekselence” debitējusi mazo vafeļu konusu formātā, kas gardēžiem ir pieejams ar divu veidu garšu salikumiem – abos bāze jeb pirmā kārta ir vaniļas saldējums, bet virspusē krāšņa un ļoti spilgta mango vai meža ogu cepurīte. Šie saldējumi būs ideāla izvēle tiem, kas vēlas sevi palutināt ar nelielu, bet ļoti gardu atsvēsinošo desertu. Savukārt tiem, kas “Ekselenci” mīl ēst ar karoti, radīts rabarberu saldējuma un aprikožu sorbeta duets 500 ml kartona trauciņā. 

Ar šokolādi nekas nebeidzas

“Ekselence” nebūs “Ekselence”, ja ik gadu nepiedāvās jaunu skatījumu uz šokolādi. Šogad vienā saldējumā uz kociņa apvienotas teju visas sastāvdaļas, kas līdz šim bija nogaršojamas atsevišķos saldējumos. Maigs šokolādes saldējums savienojumā ar zemesriekstiem, zefīriņiem un šokolādes mērci bagātīgā šokolādes pārklājumā neatstās vienaldzīgu nevienu tradicionālā kāruma cienītāju.

Visi seši zīmola “Ekselence” jaunumi ir nopērkami “Food Union” internetveikalā www.pienaveikals.lv. Savukārt īpaši atlasītas jaunumu kolekcijas, kas pielāgotas pircēju gaumēm, ir nopērkamas Rimi, Maxima, Narvesen, Cirkle K, Stockmann, Elkor, Depo, Mego, Elvi, Aibe, Top!, Lats, Beta un citās Latvijas tirdzniecības vietās.