Pieteikums ēst gatavošanas konkursam

Autors: pece, 2012. gada 15. maijs, 13:09:29
Pieteikums ēst gatavošanas konkursam

Mani sauc pece. Tā mani pazīst šajā portālā, līdz ar to īstajam vārdam nav nozīmes. Man vairs nav divdesmit, bet vēl nav arī simts.

Pirmo ēdienu, ko pati pagatavoju neatceros, pieļauju, ka tā bija kāda sviestmaize vēl pirms skolas vecuma. Pamatskolā mana specializācija bija kūkas un keksi. Visi parasti tika notiesāti ar lielu skubu!

Man šķiet, ka pa lielam, protu pagatavot ēst, jo man patīk gan izmēģināt jaunas receptes, gan pieturēties pie tradicionālākām, un ēst gatavoju ar prieku! Ja vajag, varu uztaisīt vakariņas „no cirvja kāta”.

Tas, kas man nepatīk ēst gatavošanas procesā ir laika trūkums un ēst gatavošana katru dienu pa vidu starp visiem citiem darbiem, hobijiem un pienākumiem, bet tieši tāpēc izbaudu tos brīžus, kad varu nodoties ēst gatavošanas procesam lēnām un nesteidzīgi.

Vēlētos iemācīties gatavot ātri pagatavojamus, gardus citzemju ēdienus.

Pavārgrāmatas ir vairākas, bet izmantoju lielākoties iedvesmai – Korejiešu ēdieni, Subproduktu pavārgrāmata, Ziemassvētku ēdieni, padomju laika pavārgrāmata Diētiski ēdieni.

Internetā visvairāk receptes izmantoju no portāla www.calis.lv , izvērtējot kurš ir šo recepti nopublicējis, jo zinu dažus, kuru receptēm vienmēr var uzticēties, par citiem ir jāizvērtē. Šo to esmu gatavojusi no www.sieviesuklubs.lv , Fotoreceptes.lv , receptes.lv, un www.bbc.co.uk/food/recipes/. Reizēm mēdzu vienkārši meklēt interneta dzīlēs, lai pagatavotu konkrētu lietu/produktu vai kādu konkrētu ēdienu un smeļos idejas.

Jā, mēdzu skatīties kulinārijas šovus – gandrīz ideālas vakariņas, M.Rītiņa raidījumu – galvenokārt izklaides dēļ. Šad un tad skatos TV šovu ar Jūliju Visocku www.edimdoma.ru, kā arī ceļojuma – ēst gatavošanas raidījumus Discovery kanālos.

 Pati ātrāk pagatavojumā recepte – izrauj burkānu no dobes, noslauka zālē un ēd.

Ir vairāki firmas ēdieni – bērnu iecienītās vistas zupa ar zaļajiem zirnīšiem un tomātu zupa, sliņķu siermaizītes no saldētās kārtainās mīklas, cepti dārzeņi cepamajā maisā un vēl daudzas citas. Viens no vienkāršākajiem un pieprasītākajiem ēdieniem – maizīte:

http://www.sieviesuklubs.lv/receptes/brokastis/silta-maizite-slinku-brivdienu-brokastim-/

Labam pavāram virtuvē pa rokai vienmēr jābūt motivācijai!

Jaunas iespējas ir jāizmanto! Ceru, ka drīkst izmantot slepenos ieročus un palīgus!

Vairāk par projektu uzzini šeit! 

Pieteikumus pieņemam līdz 20.maijam ieskaitot.

UZMANĪBU!

ŠIM PROJEKTAM VARI PIETEIKTIES TIKAI VIENU REIZI - TĀTAD TIKAI SIEVIEŠU KLUBA VAI TIKAI MĀMIŅU KLUBA PORTĀLĀ!

Laipni lūgti jaunajā projektā!

Pirmais šefpavāra uzdevums tiks publicēts pirmdien, 21.maijā 

GALVENĀ BALVA - VAKARIŅAS DIVATĀ RESTORĀNĀ "PALETTE"

http://www.facebook.com/FoodAnatomy