Pasniedzam trešās nedēļas veicināšanas balvas

11. jūnijs 2012 14:30
596

Teju mēnesis paskrējis virtuāli baudot gardus ēdienus,  salātus un karstos ēdienus. Nu laiks pasniegt desertu, bet pirms tam, noskaidrosim Šefpavāra Jevgēņija Ponomarjova favorītus iepriekšējā nedēļā!

Taschinka saņem Dallmayr kafiju

Kafija ražota no augsvērtīgām kafijas pupiņām, kas iegūtas Etiopijas kafijas plantācijās. Kafijas pupiņas tiek eksportētas uz Dallmayr rūpnīcu, kur tās tiek atlasītas un rūpīgi sagatavotas tālākajam procesam. Dallmayr Prodomo aromāts nosaka tā raksturīgo garšu - patīkama visiem kafijas cienītājiem, pat tiem, kuriem ir paaugstināta jūtība pret kafiju. Garantēts 100% Arabica pupiņas

Sarkanmate saņem Kleenex Decor salvetes

Kleenex® Decor salvešu kolekcija - stilīgas kārbiņas, kas radīs īpašu noskaņu mājās!

Savukārt sviestamusha saņem 

„Donat Mg“ – ekskluzīvu dabīgu gāzētu minerālūdeni

Dabīgais minerālūdens Donat Mg satur brīvo ogļskābo gāzi, tiek iegūts no dziļiem pazemes urbumiem Rogaška SlatinaSlovēnijā. Ūdens satur magniju, kalciju, nātriju un bikarbonātus.

Jau vairāk kā 100 gadus slovēņi izmanto šo ūdeni veselības uzturēšanai. Medicīniskie pētījumi liecina, ka šis ūdens ir lietojams gan profilaktiski, gan kā ārstēšanas sastāvdaļa pie noteiktām slimībām.

Gaidīsim pēc balvām darba dienās līdz 11.jūlijam Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi darba dienās no 12:00 līdz 18:00!

CETURTĀS NEDĒĻAS UZDEVUMU LASI ŠEIT UN PIESAKIES PASĀKUMAM!

GALVENĀ BALVA

VAKARIŅAS DIVATĀ "PALETTE"

*Šobrīd vada kursus Food Anatomy (Patversmes iela 30/3, laboratorijā profesionālas apmācības Riman, sīkāka infomrācija pa tālruni. 25915969 vai e-pastu anatomy.f@gmail.com).

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
upenes 11. jūnijs 2012 20:30

:)

upenes 11. jūnijs 2012 20:30

Sorry uz pasākumu netikšu... Būtu jau interesanti satikties klātienē. ;0