Pasniedzam pirmās nedēļas veicināšanas balvas

28. maijs 2012 13:05
620

Šodien uzzināts jaunais uzdevums projektā "Gatavojam kopā ar šefpavāru". Ieskatāmies, kādas veicināšans balvas kuram tiek izdalītas!

Šefpavāra Jevgēņija Ponomarjova komentārs par iepriekšējās nedēļas receptēm:

Bija ļoti interesanti vērot konkursa pirmo nedēļu. Negaidīju,ka būs tāda aktivitāte un ka liela daļa publicēs savas receptes jau pirmajās dienās pēc uzdevuma paziņošanas. Visi ir malači, paldies! Jums patiesi izdevās uzdevumam pieiet ar dažādām idejām, ar dažādiem paņēmieniem pagatavot ēdienu. Ar lielu interesi vērošu, ko pasniegsiet otrajā uzdevumā!

Bet nu laiks pie veicināšanas balvām!

Sviestamusha saņem Dallmayr kafiju

http://www.maminuklubs.lv/foto/?foto=4615&go=2

Kafija ražota no augsvērtīgām kafijas pupiņām, kas iegūtas Etiopijas kafijas plantācijās. Kafijas pupiņas tiek eksportētas uz Dallmayr rūpnīcu, kur tās tiek atlasītas un rūpīgi sagatavotas tālākajam procesam. Dallmayr Prodomo aromāts nosaka tā raksturīgo garšu - patīkama visiem kafijas cienītājiem, pat tiem, kuriem ir paaugstināta jūtība pret kafiju. Garantēts 100% Arabica pupiņas

Lauritta saņem Kleenex Decor salvetes

http://www.maminuklubs.lv/foto/?foto=4613&go=2

Kleenex® Decor salvešu kolekcija - stilīgas kārbiņas, kas radīs īpašu noskaņu mājās!

Savukārt taschinka saņem 

„Donat Mg“ – ekskluzīvu dabīgu gāzētu minerālūdeni

http://www.maminuklubs.lv/foto/?foto=4594&go=2

Dabīgais minerālūdens Donat Mg satur brīvo ogļskābo gāzi, tiek iegūts no dziļiem pazemes urbumiem Rogaška SlatinaSlovēnijā. Ūdens satur magniju, kalciju, nātriju un bikarbonātus.

Jau vairāk kā 100 gadus slovēņi izmanto šo ūdeni veselības uzturēšanai. Medicīniskie pētījumi liecina, ka šis ūdens ir lietojams gan profilaktiski, gan kā ārstēšanas sastāvdaļa pie noteiktām slimībām.

Gaidīsim pēc balvām darba dienās līdz 28.jūnijam Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi!

OTRO NEDĒĻAS UZDEVUMU LASI ŠEIT!

GALVENĀ BALVA

VAKARIŅAS DIVATĀ "PALETTE"

*Šobrīd vada kursus Food Anatomy (Patversmes iela 30/3, laboratorijā profesionālas apmācības Riman, sīkāka infomrācija pa tālruni. 25915969 vai e-pastu anatomy.f@gmail.com).

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
taschinka 28. maijs 2012 13:36

Paldies,un sveicieni pārējām meitenēm.

anettek 28. maijs 2012 13:00

Forši, cerams ka viņas savas balvas saņems...es jau divas nedēļas gaidu, laikam jau velti izsviedu naudu pa pasta izdevumiem.

Sieviešuklubs.lv 28. maijs 2012 12:53

Gaidīsim Tavu receptīti un arī kādu stāstiņu par to, kā veicas dārza darbos! :)

nosiguldas 28. maijs 2012 12:34

:)apsveicu no sirds, es arī iesūtīšu savu recepti, bet nedaudz vēlāk, jo kā jau dārza kluba saimniecei, darbs darbu dzen, tikko būs minūtīte būs arī mana recepte